Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66051) RobbyJr válasza zsalesz (#66044) üzenetére


RobbyJr
őstag

Jardier pont az a játékos, aki nem használja erősen a bázist. DD2-t is 7-8nm-en használta csak.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#66052) #214 válasza RobbyJr (#66051) üzenetére


#214
tag

Azért ez így nem kicsit törött el - kép. :Y

Plusz infó, Jardier szerint az övé preproduction verzió volt, kapni fog újat.

(#66053) zsozsa74 válasza #214 (#66052) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hú bazz, nem valami jó reklám! Ha preproduction, ha nem. Már csak azért, mert ezt "ország-világ" látja.

De ez van, bármely cégnél megeshet, mint ahogy meg is esik. Ezért sem érdemes elkapálni rögtön egy brandet, egyetlen rossz tapasztalat alapján.

Ettől még ugyanúgy ajánlanám bárkinek a Simagic P1000i-s pedálomat... :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#66054) zsalesz válasza #214 (#66052) üzenetére


zsalesz
tag

Ez brutál eltörött... :Y

Zsozsa74

Mondjuk emiatt én nem mondom vissza a rendelésem. Bár tesztek alapján ahol összehasonlítják egy Fx-c vel, ott bizony a gyengébb anyaghasználatot meg is említik. Nem hiába a legolcsóbb kormányuk.
Majd ha esetleg tömegesen jönnek a törések akkor lehet aggódni.

[ Szerkesztve ]

(#66055) RobbyJr válasza #214 (#66052) üzenetére


RobbyJr
őstag

Elhiszem hogy szépen eltört, de ez biztosan anyaghibás volt.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#66056) GalaHU válasza #214 (#66052) üzenetére


GalaHU
őstag

Hát, sajna ilyen előfordul, lehet hogy már túlóráztak a fiatal ujgur rabszolgák amikor ez a szèria lekerült a sorról…

Ha korrekten és gyorsan kezeli (cseréli) a Simagic, akkor nincs itt semmi látnivaló, bármelyik gyártóval előfordulhat, pláne ha nagyon olcsó termèket akar összehozni.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#66057) Tósoki válasza kzolee216 (#66049) üzenetére


Tósoki
csendes tag

Értem, nem tudtam! Én DIY kormányon vagyok így nem mentem mélyebbre a témában.

(#66058) JulesTS válasza zsalesz (#66030) üzenetére


JulesTS
őstag

De az se baj ha fordított polaritással kötöd be...
Hangszóróknál erősen bele tud rondítani a hangképbe, de itt annyira nem számít.

(#66059) JulesTS válasza zsalesz (#66054) üzenetére


JulesTS
őstag

Amíg nem tömeges törésekről jön hír, addig nem aggódnék.
Plusz a jútyubbereknél azért általában átlagon feletti igénybevétel van, CSL Elite V2 pedál is tört többször is egy ifnluencernél, de azóte se hallani máshonnan...

(#66060) zsalesz válasza JulesTS (#66058) üzenetére


zsalesz
tag

Köszönöm szépen! Számomra ez egy fontos információ. :R

Igen én is így látom. Az, hogy van egy "anyaghibás" darab a piacon addig nincs ok aggodalomra. Ez bizony más prémium terméknél is előfordul.
Az, hogy pont egy simracing körökben népszerű influencer -nél törött el az bizony pech, legalábbis a gyártó szemszögéből nem biztos, hogy túl jó reklám.
De a negatív reklám is reklám... ;)

(#66061) GalaHU válasza zsalesz (#66060) üzenetére


GalaHU
őstag

Azért a Fanánál a PR osztályon biztos pukkantottak egy rosszindulatú pezsgőt…

Biztos fáj nekik az elveszített reklámarc.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#66062) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Mondjuk ahol eltort, ptt pont csak a kormány hátsó része van, lehet itt pont gyenge emiatt , a markolat tövénél, ott a merevitesek is végetérnek... És pont egy egyenes mentén tud eltorni...Moza Ks is ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#66063) biker válasza Lac-coo (#66062) üzenetére


biker
nagyúr

Hát a kép alapján egy mezei fröccsöntött vagy 3D nyomott markolat, nem karbon vagy alu.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#66064) Lac-coo válasza biker (#66063) üzenetére


Lac-coo
őstag

Nem ,én is azt hittem, hogy ez egy karbonlemez köré épített cucc..... Pedig karbonkent árulják ha jól tudom, nem karbonmintas muanyagkent....

[ Szerkesztve ]

(#66065) biker válasza Lac-coo (#66064) üzenetére


biker
nagyúr

Hát igen, van némi különbség

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#66066) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Mondjuk igy sem értem, hogy sikerült eltörnie, azért erős muanyag ez....

(#66067) biker válasza Lac-coo (#66066) üzenetére


biker
nagyúr

normális esetben az előlap karbon vagy alu (ma már filléres a karbonlemez), és egyben a markolatig tart, max rátesznek 3D markolatot

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#66068) biker


biker
nagyúr

Valahogy így illene, mint a képen :) ezt törje el Hulkdier

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#66069) Hummin válasza Tósoki (#66042) üzenetére


Hummin
tag

iRacinggel nincs tapasztalatom, de itt LMU-ban szerintem klasszul lehet érezni a fékezést, tapadást. ACC-ben kevésbé érzem a fékezést.

Más. Kartkraft. Ma kipróbáltam ezt is. Valamikor 22-ben mentem vele utoljára. Elindítva a menüben már éreztem akadási problémák lesznek. Visszavettem a grafikát, akkor is. Utánajárva a szerverrel való kapcsolat felvétel akasztja. Szerver leállítva, jogok eladva. Szóval frissítés hozzá már nem várható. (22. dec az utolsó)
Steamen belül launch option-be ezt kell beírni: -EnableGRPC=PC
Aztán FFB teszt. Mennyivel jobb erősebb kormánnyal 😊 Szokni kellett a kisebb inputokat. Setuppal a bejárati túlkormányzottságon is sikerül állítani. FFB középen lévő darálást végül sikerült megszüntetnem.
Ha jól emlékszem Bandit21 te sokat nyomtad vele. Elő szoktátok még venni?

(#66070) JulesTS válasza Hummin (#66069) üzenetére


JulesTS
őstag

Kár érte, mert nagyon jó volt...

(#66071) Bandit21 válasza Hummin (#66069) üzenetére


Bandit21
addikt

Üdv igen néha nem bírom ki de sajna változatos okok miatt (:
-akad mocskos módon ez a legújabb
- minden gyors kor után nulláz Time trailbe és így minden második kör egy felvezető
- el se indul a pálya
- amikor ment a multi akkor nem érezte ha atszeled a rajt/ célt)

Felhagytam vele.
Solt egy csomó helyen top idővel van az országba és pár helyen én is ott vagyok mögötte (hogy Bandit vagy Kovács András néven már nem tudom)

De.

Ha megy és épp jól megy még mindig az egyik legjobb ffb-ju játék úgy abszolút és gokartban egyedül ebbe érzem amit amúgy a valódi pályán.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#66072) fatal` válasza GalaHU (#66061) üzenetére


fatal`
titán

A Fanatecnél sokkal fontosabb dolgokkal vannak most elfoglalva. Thomas pl. azzal, hogy gusztustalan módon ne értékeljék le a céget (és lopják meg a kisbefektetőket), hogy aztán megvegyék fillérekért.

Érdekes story és elég szomorú is, hogy a német törvények engednek ilyesmit (bár nem teljesen).

(#66073) GalaHU válasza fatal` (#66072) üzenetére


GalaHU
őstag

Hallottam... :( Nem is rá gondoltam, hanem az új vezér és csapata aki az imidzsen próbálna húzni, de pont rosszkor veszítették el az egyik legnagyobb infulencerüket.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#66074) fatal` válasza GalaHU (#66073) üzenetére


fatal`
titán

Nem akarnak azok az imagen húzni, hiszen a leértékelés a cél. Elvileg az első negyedév nyereséges, csak nem teszik közzé, mert akkor nem mehetne a StaRUG.

Majd kiderül mi lesz, legrosszabb esetben más márka után kell majd nézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#66075) Lac-coo válasza biker (#66068) üzenetére


Lac-coo
őstag

ebben a 120 000 -es árkategóriában szerintem sajnos nincs silyen kormány ...

(#66076) #214 válasza Tósoki (#66032) üzenetére


#214
tag

Több teszt beszámoló szerint a Mini tud 12-13Nm, az Alpha pedig 17-18Nm nyomatékot.

Erről tegnap elterelődött a figyelmem. Ez hogy fordulhat elő? :F Ha tud ennyivel többet, akkor miért nem marketingelik így? Más bázisnál még nem nagyon hallottam olyanról, hogy többet tud, mint amit a gyártó mond rá.

(#66077) fatal` válasza #214 (#66076) üzenetére


fatal`
titán

Valószínűleg azért, hogyha később beszállítót váltanak, vagy kisebb motort tesznek bele, akkor ne kelljen termékpalettát módosítani.

(#66078) szacsee


szacsee
nagyúr

TR120 tulajokat kérdezném, hogy a sarok összekötő profil ami az oszlopot és a 120x40-es profilokat rögzíti alumínium vagy vas?

(#66079) Tósoki válasza #214 (#66076) üzenetére


Tósoki
csendes tag

Ez valóban nem megszokott egy cég részéről, hogy nem tűzi zászlóra a max nyomatékot. Azt fontos tudni, hogy a Simagic a "tartó", folyamatos nyomatékot adja meg. Míg a pl. a Moza csúcs Peak értéket, úgy ahogyan a Fana is a kis DD-ken (CSL,GT DD PRO).
Dan Suzuki is tesztelte, aki 12-13Nm mért, hőfok függvényében csekély visszaesést tapasztalat.
Lásd: https://youtu.be/1HbO-emtt5I?si=7Pw_7KRS9DC7Yc-K
Illetve az Iracing csapata is hasonlót mért, ha van IR tagságod megnyitható a link:
https://forums.iracing.com/discussion/comment/83870
Ez a teszt kép:

Az Alpha növelt nyomatékát pedig a face csoportban láttam digitális nyomaték mérővel valami 17.XX Nm mértek.

(#66080) GalaHU válasza szacsee (#66078) üzenetére


GalaHU
őstag

Súly alapján vasnak tűnik…

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#66081) szacsee válasza GalaHU (#66080) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ezt néztem és ahogy pakolja ki a csengése alapján alunak tűnt, de akkor a hallásom sem a régi. :B

Más: Jared kormány töréséről van videó, vagy leírta valahol, hogy hogyan történt?
Nekem nagyon masszívnak tűnik a GT Neo.
Nem tudom hogy törhetett el..

(#66082) GalaHU válasza szacsee (#66081) üzenetére


GalaHU
őstag

Ha erre gondolsz, akkor ez alu:

https://trakracer.eu/products/black-tr8020-spare-corner-bracket-80-x-40mm-set-of-2

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#66083) #214 válasza Tósoki (#66079) üzenetére


#214
tag

:R Jók a források, köszönöm.

(#66084) Tósoki válasza #214 (#66083) üzenetére


Tósoki
csendes tag

Igazán nincs mit!

(#66085) szacsee válasza GalaHU (#66082) üzenetére


szacsee
nagyúr

Igen, köszi!
Számolgatok csak, hogy melyik megoldás mennyibe kerülne.
Nagy eséllyel DIY verzió lesz.
Track racernél mennyire akciózzák be a cockpiteket legjobb esetben? (Időm van rá, ha nagyon megérné várni)

(#66086) Gomez86 válasza szacsee (#66085) üzenetére


Gomez86
őstag

Én black friday-en vettem. Lehet máskor is van akció, de még nem láttam. De már csak 6 hónap és megint black friday :D

GalaHU: Esküdtem volna én is hogy vasból van a súlya és a merevsége miatt, de most megnéztem egy mágnessel és tényleg alu - vagy legalábbis nem vonzza a mágnes.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#66087) GalaHU válasza szacsee (#66085) üzenetére


GalaHU
őstag

Legutóbb a GT fejvédős ülést akciózták le 300-ról 100-ra, az elég jó volt... :) De nagyon hektikus, BF meg még messze van...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#66088) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Lenne egy nagyon off-os kérdésen, ha már nemsokára itt a nyár. Ki mivel hűti magát a verseny közben úgy, hogy nyáron nem csuron vizesen száll ki a rig-ből? Olyan érdekelne, aki nem klímázik. (Nálam a 2.5nm-re nem lenne nagyon praktikus a klíma) :W

[ Szerkesztve ]

(#66089) szacsee válasza Gomez86 (#66086) üzenetére


szacsee
nagyúr

BF-en hány %-al akciózták le a riget (ülés nélkül)?
Summer sale-ről is olvastam, de nem befolyásoló tényező az ár, hacsak nem 20-30% offról van szó.

Elötte meglérdeztem a weboldalon, nemrég jött a válasz email, hogy steel. :DDD
Weboldalon is látszik a kinézetén, hogy alu.... dolgoztam ilyenekkel messziről felismerem.
Külalak, festék kopás stb..
Itt is azért kérdeztem, mert egy vastagfalú szögvassal akarom kiváltani, ami reményeim szerint nem gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#66090) zsalesz válasza kzolee216 (#66088) üzenetére


zsalesz
tag

De jó, hogy feldobtad ezt a témát! Pont ugyanebben a cipőben járok...
Engem is érdekelne, hogy milyen megoldás létezik a klímán kívül...

(#66091) GalaHU válasza zsalesz (#66090) üzenetére


GalaHU
őstag

A vezérelt szèlgépek is nagyon hatékonyak, de van aki egy 10 eurós USB ventire esküszik :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#66092) Gomez86 válasza szacsee (#66089) üzenetére


Gomez86
őstag

Nem emlékszem, de 30% tuti nem volt. inkább valahol 10 és 20 között...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#66093) zsalesz válasza GalaHU (#66091) üzenetére


zsalesz
tag

Akkor kezdünk a legolcsóbb megoldással.... :K
Aztán meglátjuk.

(#66094) Laby válasza kzolee216 (#66088) üzenetére


Laby
senior tag

2.5m2-en belül van a PC is? Az komoly kemence lehet nyáron. :D

(#66095) András12345 válasza kzolee216 (#66088) üzenetére


András12345
aktív tag

Van két 120mm-es ventim a rigen, aminek a fordulatszáma a szobahőmérséklet alapján változik. :DD

(#66096) proci985 válasza kzolee216 (#66088) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

dyson am06

foleg VR headsetben kell

mas olcsobb venti is megteszi

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#66097) kzolee216 válasza Laby (#66094) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Van pc persze és 3 monitor is :D

Nem teljesen zárt, sima ajtónyílással nyílik egy szobából. Ilyen nyitott gardrób (1.46mx1.70m). :D
Sajnos csak ez jutott, gyerekek kidobtak a gaming szobámból :D

[ Szerkesztve ]

(#66098) kzolee216 válasza kzolee216 (#66097) üzenetére


kzolee216
aktív tag

És még lehet a ps5 is bekerül majd. A szoba nem melegebb mint a másik, de érzem már, hogy itt a jó idő, főleg egy 25 perces verseny után. :D
Cpu max 65 fok, 3080 pedig max 64, tehát az jól bírja :D. De egy jó is van benne. Az egész szoba egy darab szimulátor :D

[ Szerkesztve ]

(#66099) JulesTS válasza kzolee216 (#66088) üzenetére


JulesTS
őstag

Szél szim:
https://4utem.blogspot.com/search/label/wind
Influenza időszakban le kell kapcsonom...

(#66100) zsalesz válasza kzolee216 (#66097) üzenetére


zsalesz
tag

Tényleg egy cipőben járunk...
Én is ki lettem dobva. Mondjuk nekem a garázsban jutott egy leválasztott rész.

(#66101) kzolee216 válasza JulesTS (#66099) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Köszönöm, bár az idén valszeg nem fogok már bele ilyen projektbe, de eszemben tartom a tippet :R

@zsalesz: Na igen. Örüljünk, hogy egyáltalán szimulátorozhatunk ;] (persze amikor engedik a gyerekek és az asszony se néz a szúrós szemeivel, amikor beülök lazúlni) :P

(#66102) zsalesz válasza kzolee216 (#66101) üzenetére


zsalesz
tag

Pontosan! Ezzel én is így vagyok. Lopott idő... Az a szúrós szem effektus az gyilkos is tud lenni... :Y

(#66103) camaro79


camaro79
aktív tag

Tegnap ismét AC-vel játszottam Kakucs és Euroring miatt. Hát, hogy mennyire csalódás volt iracing után (mondom ezt úgy, hogy AC-vel kezdtem). Az autó irányítása, az FFB. Komolyan, mintha nem is egy simulatort vezetnék. Hagytam a fenébe (majd élőben maxolom az íveket), és mentem egy jó Nürburgring Combine-t Ligier LMP3-al, minden egyből rendben is volt :)

(#66104) zsozsa74 válasza camaro79 (#66103) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Szerintem inkább csak a megszokás miatt érzed. Én is ha bármibe átülök a 95%-ban használt szimből, egyrészt xarnak tűnik, másrészt majdhogynem újra kell tanulnom vezetni.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#66105) NandoXXL válasza zsalesz (#66102) üzenetére


NandoXXL
senior tag

A dobermann fülekről nem beszélve, ami a szúrós szemekhez társul. Nem merek újra kormányt venni.
.

(#66106) zsalesz válasza NandoXXL (#66105) üzenetére


zsalesz
tag

:DD :DD :DD

(#66107) #214 válasza zsozsa74 (#66104) üzenetére


#214
tag

Annyit azért szerintem érdemes hozzátenni, hogy az említett AC pályák lelkes hobbiprojektek az iRacinges lézerszkenneltekhez képest (persze, abban sem mind az), és az autó modok minősége is változó, szóval lehet pont egy gyengébb kombinációt sikerült kifogni, amiből kialakulhatott ez az érzés.

(#66108) -Rolika- válasza camaro79 (#66103) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Nekem hasonló az érzésem, amikor átmegyek haveromhoz és ACC-zünk. Vagyis részben csak. Itthon én csak iRacingezek. Ez a padlófékezés nekem nagyon nem adja iRacing után. Ha itthon van egy heti pálya GT3-ban és már elég jól megy a Porschéval, utána ugyazon pálya-autó kombót elindítjuk ACC-ben, akkor esek-kelek:D Igaz hardver is totál más.

(#66109) camaro79 válasza zsozsa74 (#66104) üzenetére


camaro79
aktív tag

Gyari autokkal mentem, a palya ami MOD, de az utobbival nem is volt problema.
Tenylegesen olyan erzesem volt, mintha egy full jatektermi arcade jatekot probaltam volna. A hardvert is azert probaltam hozzaallitani, de teljesen mas erzetet adott.
Biztos a megszokas is benne van, ahogyan irod, de teljesen mas szinten van a ketto.

Ligier + Nord kombo utan megint csak azt mondtam, hogy szeretnem masnak is atadni/megmutatni ezt az erzest, nehez elmondani.
ahogy rendesen fizikailag kuzdesz az autoval (nem csak az ffb miatt, hanem ahogy presel bele fektavokon, nagyivu gyors kanyarokban a szekbe). Nekem komolyan fizikailag megterhelo a 4 koros verseny! 😁

(#66110) chris0000


chris0000
őstag

hi.
Fanatec GT DD PRO szetthez lehet esetleg xbox pereceket is használni?
vki tud erről infokat, vagy használ ilyen szettet xboxhoz? thx. üdv.

(#66111) Bandit21 válasza chris0000 (#66110) üzenetére


Bandit21
addikt

Üdv,
Az összefoglalóban talán egyszerűbben le van írva de kb:
Pc-re bármi bármivel.
Xbox -hoz bármilyen bázis Xbox pereccel.
Ps-re: pro (PS chipes) bázis bármilyen pereccel.

Magyarra fordítva a pro bázis egy Meki pereccel (én úgy tudom) gond nélkül megy ps-el.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#66112) Laby válasza kzolee216 (#66097) üzenetére


Laby
senior tag

Hááát nem tudom, ezek a ventilátoros megoldások ilyen kis területen keringetnék a PC-ből kiáramló forróságot az amúgy is nyári meleg levegőben...nekem is sok idő volt mire rávettem magam a klímára, de mióta megvan áldom a feltalálóját. :D
Végre nyáron is tudok aludni, és szimulátorozni. :D

Nyáron oda sem ültem soha játszani, annyira túlzóan melegem volt, izzadtam, hogy elvette a kedvem. Mióta van klíma azóta tök mindegy milyen idő van, mehet a móka.

Főleg próbálgatsz mindenféle félmegoldást, majd a végén ott leszel úgy is hogy csak kéne az a klíma, de addigra már elköltötted a klíma árának harmadát/felét más kevésbé hasznos alternatívákra...

(#66113) JulesTS válasza Laby (#66112) üzenetére


JulesTS
őstag

Kell klíma, de sokszor van olyan, hogy a hőmérséklet nem igényel klímát, sőt kifejezetten nem klímázandó, de szélszim nélkül így is erősen le lehet izzadni. Tudom, mert van úgy, h ogy direkt nem kapcsolom be, hogy ne zavarjam a páromat...

[ Szerkesztve ]

(#66114) KnightDave


KnightDave
tag

ACC: Ford Mustang GT3 ingyenes update.
Most meg csak PC-re... :U

Burn the rubber, not your soul.

(#66115) bnorci71 válasza KnightDave (#66114) üzenetére


bnorci71
addikt

huu ehhez képest én milyen béna vagyok :F
látom én hol van az az 1perc különbség, de fogalmam nincs ahol ő elfordul gázelvétel nélkül nekem meg sokszor fékkel se adja ki, hogy csinálja.... mintha más tapadás lenne a programba beállítva vagy fogalmam nincs

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66116) bnorci71 válasza bnorci71 (#66115) üzenetére


bnorci71
addikt

jaj bocsánat közbe a youtube feldobta ezt és erről van szó nem a bemutató videóról

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66117) JulesTS


JulesTS
őstag

DD rendszerek bemutatása:
https://youtu.be/gvBrsTHwbYk
Még nem néztem végig, de szerintem hiánypótló videó.
@tome0001, szerintem az összefoglalóba valami kiemelt helyre kéne rakni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.