Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) El_Gigante


El_Gigante
tag

Sziasztok!
Múlt héten nézegettem a DFGT-et (pár hónapja terveztem hogy veszek egyet) most meg elfogyott mindenhonnan, mire összejött rá pénz kb 30 ezer forint. Mi történt hogy hipp-hopp eltűnt mindenhonnan, lesz még valahol? Van PS3-am ezért is gondoltam erre a komrányra:S

(#11002) Kephamos válasza El_Gigante (#11001) üzenetére


Kephamos
addikt

Jelenleg hiány van Logitech kormányokból. Elképzelhető, hogy amiatt, mert a cég kivonul erről a piacról. Kár volna. Kicsit olvass vissza, volt ez téma nem olyan rég.

(#11003) Joshi válasza Kephamos (#11002) üzenetére


Joshi
titán

Ha a Logitech kivonulna a játékvezérlők piacáról arról már főoldalas cikk jelent volna meg, legalábbis szerintem. :U

(#11004) Kephamos válasza Joshi (#11003) üzenetére


Kephamos
addikt

Lehetett hallani ezt-azt. Meglátjuk mi lesz. Addig is reméljük a legjobbakat.

(#11005) El_Gigante


El_Gigante
tag

Na de pont most, szabadságra terveztem a kormány kipróbálását és más alternatívát nem találtam:D

(#11006) Kephamos válasza El_Gigante (#11005) üzenetére


Kephamos
addikt

Aprókat nem nézegetted? Állítólag elég jókat lehet kifogni.

(#11007) adamikus válasza El_Gigante (#11001) üzenetére


adamikus
tag

Én hardverker.hu-n rendeltem meg, és azt írták, hogy beszerzik.

(#11008) El_Gigante válasza adamikus (#11007) üzenetére


El_Gigante
tag

SG.hu-n pont ma írta valaki hogy már 3 hete megrendelte ott:S

(#11009) adamikus válasza El_Gigante (#11008) üzenetére


adamikus
tag

Hmm...ez nem túl biztató.

(#11010) Jack@l válasza adamikus (#11009) üzenetére


Jack@l
veterán

Kérdezd meg őket emailben vagy telefonon, hogy van e külföldi nagykerben egyáltalán.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11011) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Sikeresen beszereztem egy G25-öt, a kérdésem az lenne, hogy kell felismertetni a kormányt a játékokkal mert eddig erre nem sikerült rájönnöm.
Feltelepítettem a Logitech Gaming Software-t de még így se látják a játékok. "Nem észlelhető eszköz"

THX a választ

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11012) ricshard444 válasza Predator2 (#11011) üzenetére


ricshard444
veterán

A Logitech program felismeri?

G25-t minden valamirevaló játék felismeri már megjelenése óta

Vannak dolgok...

(#11013) PNP válasza Predator2 (#11011) üzenetére


PNP
őstag

Tegyél fel régi (5.10) gaming software-t,és próbáld azzal.

(#11014) Predator2 válasza ricshard444 (#11012) üzenetére


Predator2
addikt

A gyártó honlapjáról töltöttem le a legfrissebb Logitech progit de nem ismeri fel a kormányt.

Megpróbálok egy régebbi szoftverrel.

Logitech a Bill és az egér is az számít?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11015) ricshard444 válasza Predator2 (#11014) üzenetére


ricshard444
veterán

Dugd át másik USB-re, még a 15 éves kormányt is felismeri.

A Bill és egér másik szoftverrel fut.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#11016) DigitXT válasza Predator2 (#11014) üzenetére


DigitXT
félisten

Legelőször szerintem vezérlőpultban nézd meg a játékvezérlőket, mert
ha ott sem látszik a kormány, akkor felesleges a Logitech szoftverével
bűvészkedni, az sem fogja látni, és értelemszerűen egyik játék sem.:N

Ha ott okés, akkor lehet tovább menni. control panel/game controllers

Szerk: ha nem látszik, valóban segíthet másik USB, hátha csak az a
csati rossz, vagy valami... Legrosszabb esetben viszont a kormány is
lehet gatya, ha semelyik USB-n nem ismeri fel a gép, másik gép, stb.

[ Szerkesztve ]

(#11017) Jack@l válasza PNP (#11013) üzenetére


Jack@l
veterán

Hülye kérdés, de van annál újabb is? Logitech oldalán is ez a legójabb 2010-ből.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11018) Predator2


Predator2
addikt

Képekben:[link]

Vezérlőpult:[link]

2

Ha elkezdem nyomkodni a a kormányt akkor itt visszajelez. [link]

Amikor áram alatt van és bedugom usb-be is akkor elkezd a kormánykereket tekerni stb...

próbáltam másik usb-be ugyan ezt a jelenséget kaptam mint ahogy régi szoftverrel is

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11019) Jack@l válasza Predator2 (#11018) üzenetére


Jack@l
veterán

Szerintem ,de ez csak sejtés, az a gaming software amit te használsz csak egerekhez meg billhez jó.
Ez: [link] pedig külön kell a kormányokhoz.
(nekem is logi egerem van és mindkét szoftver fent van)
UI: valakinek rendszer újrarakás oldotta meg a problémáját

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11020) Predator2 válasza Jack@l (#11019) üzenetére


Predator2
addikt

És Bingóóóó :D Ez volt a probláma

THX ki is próbáltam gyorsba egy kis Dirt2-vel

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11021) Exelsior válasza Jack@l (#11019) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nálam is ez volt először. megelőztél épp írni akartam :)

Predator2:Jó játékot a dirt 2-höz :)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#11022) Predator2 válasza Exelsior (#11021) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm :)

Mivel használt a kormány mire figyeljek/mit nézzek meg alaposabban teszteléskor? 1 hét próba garancia van rá.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11023) garfield545


garfield545
tag

Sziasztok tudnátok segiteni szeretnék venni egy G27et és aszt mondja az elladó hogy hangos az FFBje hogy aszt meg szabad venni vagy hanyaoljam ?

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#11024) ricshard444 válasza garfield545 (#11023) üzenetére


ricshard444
veterán

Hangos?

Ha 15-ért dobja és meghal rá 1 hétre akkor darabonként még jobb áron eltudod adni, de amúgy én biztos nem vállalnám be.

Vannak dolgok...

(#11025) garfield545 válasza ricshard444 (#11024) üzenetére


garfield545
tag

http://www.youtube.com/watch?v=78NlmF0lvcE ilyen hangos

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#11026) prtvlogan válasza garfield545 (#11025) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Nálam a project car- nál csinált hasonlót, olyan, mintha az út egyenetlenségeit próbálná érzékeltetni rázással, ezért zörög. Próbáld meg a összes effektet kikapcsolni a játékon belül, ha nem segít, akkor pedig a logitech profilerben is vegyél mindent effektet 0-ra (danper, ill spring), majd ha megszűnt a zörgés kapcsolgasd vissza egyesével, hogy megtudd melyik okozza a bajt.. és a legfontosabb, hogy próbáld ki más játékkal is! Az Rfactor 2 még béta, mint a project car, ezért ezekben a játékokban még könnyen előfordulhatnak ilyen hibák...

[ Szerkesztve ]

(#11027) N€T0X|N válasza garfield545 (#11025) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ez a videó azért nem jó, mert ezt minden G2x csinálta rF2-ben egy darabig, tehát akár normális is lehet. Túl volt vezérelve az ffb a korai verziókban (látszik, hogy megjelenés után röviddel készült a videó), amikor offroad mentél vagy rázókövön, de ez már rég nem ilyen.

Sent from my keyBoard

(#11028) KaraDani válasza N€T0X|N (#11027) üzenetére


KaraDani
addikt

Konkrétan a descreptionben le is írja, hogy megoldotta és mi volt a solution. :)

(#11029) garfield545 válasza prtvlogan (#11026) üzenetére


garfield545
tag

Köszi az infot én most fogok venni egy ilyen kormányt de kösz az infot

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#11030) leszilaci válasza El_Gigante (#11001) üzenetére


leszilaci
csendes tag

Junius 20-an rendeltuk be a g27 kormanyt logitech webshopon, remelve, hogy nevnapomra meghozzak (jun27). Egyelore semmi.
Igazabol nem nagy baj, szuletesnapomra is jo ajandek lesz,de januarig csak nem kellene varni :)

ne hajts gyorsabban, mint ahogy az Őrangyalod repül

(#11031) fagy53 válasza leszilaci (#11030) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nem mindegy melyik szülinap lesz a befutó! ;]
Jó szórakozást hozzá, ha már a kezedben lesz! ;)

(#11032) Jack@l


Jack@l
veterán

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a 9 pin-es g27 váltó milyen busz-t használ, vagy hogy küldi át a gombok értékeit a vezérlőnek? (9 vezeték max 8 gombnak lenne elég direkten bekötve)
Esetleg egy lábkiosztás is jól jönne, gugli sajnos nem dobott ki semmi értelmeset eddig.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11033) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A G25 H váltószettjének tuningolásához az alkatrészeket hol lehet beszerezni? Mert a videóban nem tér ki erre. Vagy csak átsiklottam felette mert nem tudok angolul.
Illetve megmarad mind a két váltási mód csak a kattogás tűnik el tőle?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11034) ProVarus


ProVarus
csendes tag

Logitech DFP/DFGT-t keresek már egy ideje, használtat, végig lestem már az összes aprót mindent. 1-2 akadt de, vagy az eladó cseszik rá(1 válasz után kép kérésre reakció 0 stb.) vagy már elkelt. Esetleg valami alternatíva hasonló kategóriában?(900° és elfogadható pedálszett és az FFB természetesen elvárás)
Pár ötlet, árakkal, esetleg tesztekkel/tapasztalatokkal rám férne. :/

"In the long run We are all dead!"

(#11035) picur220 válasza Jack@l (#11032) üzenetére


picur220
veterán

9 vezeték úgy 255 gombnak minimum elég kellene legyen...
Amúgy szerinted a gyártó ezt megosztaná csak úgy a nagyközönséggel?

[ Szerkesztve ]

(#11036) Jack@l válasza picur220 (#11035) üzenetére


Jack@l
veterán

Nyilván ezért nem a gártót kérdeztem :) (biztos vagy te ebben? mert nem csak 1 gombot nyomhatsz ám meg a kormányon egyszerre)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11037) picur220 válasza Jack@l (#11036) üzenetére


picur220
veterán

Attól még működhet így, mert az összes permutációnak mégsem adhatsz külön jelet (nekem a G25 váltóján van 12 gomb+7sebességfokozat = 19 "gomb", ha csak bármely 2 gombhoz akarsz külön jelet, akkor sem elég a 255) viszont ha az órajelet osztod fel, és egyik impulzusban az első gomb jelét küldöd, az azután következőben a második nyomott gombét, akkor simán működik, és a rendszer nem lesz feltűnően lassabb. De ne menjünk ebbe bele, mert nem tudjuk, hogyan működik. :)

(#11038) garfield545


garfield545
tag

http://www.youtube.com/watch?v=hoySkAHkvkc&feature=youtu.be

Ez a hiba mi generálja és hogy lehet meg oldani

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#11039) ricshard444 válasza garfield545 (#11038) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem ertem mi a gond, lockban van a kormany es jobbra tekerve ilyen hang van mikor lefogja a motor?

Vannak dolgok...

(#11040) Jack@l válasza picur220 (#11037) üzenetére


Jack@l
veterán

Hmm, időosztásos multiplexelésre nem is gondoltam, köszi.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11041) garfield545 válasza ricshard444 (#11039) üzenetére


garfield545
tag

Igen amikor fogja a jobboldalon a kormány és nem tom mitöl van

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#11042) Jack@l válasza garfield545 (#11041) üzenetére


Jack@l
veterán

Mit csinál, ha ráhúzol konstans(túlhúzod a lock-on kicsit azon az oldalon és nem csak ütögeted?
Amúgy ha műkdik, akkor nagy baj (még) nincs, de lehet nem ártana belenézni. Valószínű csak 1-2 csavar kilazult és az kopog

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11043) picur220 válasza Jack@l (#11040) üzenetére


picur220
veterán

Viszont ha időmultiplexelten megy, akkor elég sok meló lesz bármire rákötni, vagy nem tudom mit akartál vele csinálni :D

(#11044) garfield545 válasza Jack@l (#11042) üzenetére


garfield545
tag

Kell keresnem egy eletro motorokal foglalkozok aki tud motorort fell újitani :D

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#11045) Jack@l válasza garfield545 (#11044) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem a motorral van baj, különben ffb-d se lenne olyan erős mint eddig, hanem pl a fogaskerék, vagy motor felfogatásnál picit kilazult valami. Vagy a kormánytengely csapágyaknál a csavar.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#11046) garfield545 válasza Jack@l (#11045) üzenetére


garfield545
tag

Most szedtem szét a kormányt és az ffb motornak a tengelye kotyog mint állat

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#11047) itouchfan válasza ProVarus (#11034) üzenetére


itouchfan
senior tag

sajnos más ilyen kormány nincsen, maximum thrustmaster-ek, de azok drágábbak újonnan, és nincs 900°...én is 3-4 hónapig böngésztem, mire találtam egy jó dfp-t... am más oldalakat néztél, mint apród, stb? sok sikert,és még több türelmet

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11048) Predator2


Predator2
addikt

Nekem tegnap este beadta az unalmast a frissen (nincs nálam egy hete) szerzett kormányom.
Colin Dirt 2-vel játszottam a G25-ön, amikor is füstre lettem figyelmes. Nem túl durván de azért látványosan.
Az FFB működött tovább de inkább kikapcsoltam az egészet. Hátulról erős égett szagot lehetett érezni. És a kormány burkolata is meleg volt.

Felkerestem Brain 75 kollégát, neki fogom elküldeni, hogy nézze meg.

Ez az én szerencsém :O

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11049) ProVarus válasza itouchfan (#11047) üzenetére


ProVarus
csendes tag

Köszi! Mindent megneztem, de ugy nezki most 2 dfgt is akadt hirtelen, ugy hogy gond megoldodni latszik :)

"In the long run We are all dead!"

(#11050) N€T0X|N válasza Predator2 (#11048) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Mondjuk tegnap este nálam otthon 34-35 fok volt... ebben a melegben én sose tekerem 30-40% fölé az ffb-t, mert mocskosul melegszik a kormány (amit ventivel is hűtök). Nem szeretnék ugyanis hasonlót látni. Ebből is látszik, hogy nem volna rossz, ha a Logi fejlesztene valami újat, normálisabbat.

Sent from my keyBoard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.