Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 15:11:36

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) W00dyka válasza neilszab (#23899) üzenetére


W00dyka
tag

Mondjuk a cipős az elég viccesen hangzik, :C de mindketten tudjuk hogy a cockpit nálad a luxus kategória :DD előbb veszel HE kuplungot mint cockpitet ! :P

tobias88888: Én a momot is rugdostam az asztal alatt pedig abban sqash labda sem volt ! Én nem vagyok jó összehasonlítási alap mert "falábú" vagyok ! :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#23902) W00dyka válasza neilszab (#23899) üzenetére


W00dyka
tag

Hopsz most néztem hogy összekevertelek Zolival ( ugyanaz a "kép" )

Bocsánat, akkor nem csak falábú hanem vak is vagyok ! :DDD

Na mindegy öregszem ......de legalább a memóriám jó.......miről is volt szó ! :DD

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#23903) ozoli78 válasza W00dyka (#23901) üzenetére


ozoli78
tag

:DDD
fölösleges dolgokra nem költünk
ilyen volta cockpit de az osw miatt muszáj ,kellett,rám borulnának a monitorok:D
na a kuplung a másik fölösleges dolog :DDD :DDD

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#23904) kriszute válasza ozoli78 (#23903) üzenetére


kriszute
tag

probáltad a cs elite bázisát ? esetleg?

Sötétedés után kitágul a világ :) 06306466631 a saját összerakott gép egy életérzés :):)

(#23905) kriszute


kriszute
tag

valakinek vélemyény herry s product h váltojárol? a th8a váltojához képest!?

Sötétedés után kitágul a világ :) 06306466631 a saját összerakott gép egy életérzés :):)

(#23906) kozmy válasza kriszute (#23905) üzenetére


kozmy
őstag

Volt nekem Herry féle váltom tiszta vas az egész, lehet rángatni rendesen, a th váltóval szemben olcsóbb és strapabíróbb. Herry félébe szeki váltó nincs.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#23907) kriszute válasza kozmy (#23906) üzenetére


kriszute
tag

köszönöm jo barátom h gabi csak akartam halani egy külsös véleményét!

Sötétedés után kitágul a világ :) 06306466631 a saját összerakott gép egy életérzés :):)

(#23908) kozmy válasza kriszute (#23905) üzenetére


kozmy
őstag

Tuti nem lesz előre lépés T500-ról Fanára,tudásban. Max annyi hogy a pereceket kedvedre cserélheted de a TH-is lehet cserélni. A fananal játék közben is állítgathatod az erőviszonyokat, míg TH nem. Tény hogy a Fana simában fut üresjáratban is, a TH olyan recegős, de az a bordásékszíjaknak köszönhető.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#23909) ozoli78 válasza kriszute (#23904) üzenetére


ozoli78
tag

Nem volt hozzá szerencsém.

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#23910) kriszute válasza ozoli78 (#23909) üzenetére


kriszute
tag

nagyon köszönöm pénteken legkésőbb hétfőn megjön a fana csl elite hétvégén meg H. Gabitól a váltó meg a kézifék kíváncsi vagyok köszönök mindent nektek ha gondoljátok írok véleményt van összehasonlítási alapom bőven kivéve a jóval drágább kormányokkal szemben nincs! jo8

Sötétedés után kitágul a világ :) 06306466631 a saját összerakott gép egy életérzés :):)

(#23911) kozmy válasza kriszute (#23910) üzenetére


kozmy
őstag

Ha esetleg BP vagy akkor feltudom ajánlani hogx kipróbáld a Fana V1 bázisomat ami telyesen át lett modólva és közel a V2 szintjén van.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#23912) tobias88888 válasza kriszute (#23910) üzenetére


tobias88888
őstag

Milyen váltóról is van szó? Nekem új a dolog, pedig nézegettem egy ideig, de ilyenről nem hallottam.

(#23913) Joshi válasza tobias88888 (#23912) üzenetére


Joshi
titán

(#23914) tobias88888 válasza Joshi (#23913) üzenetére


tobias88888
őstag

Nem rossz ahogy nézem. Mondjuk már berendeltem ezt, de ahogy nézem hasonló ár és minőség, bár egy kicsit nagyobbnak és masszívabbnak tűnik. Már mind1, a pénz már elutalva :(((

Facebook oldal már nem él ahogy nézem. Abbahagyta? Mellesleg 15k-nak a dupláját is elkérhette volna érte :)

[ Szerkesztve ]

(#23915) RaGi91


RaGi91
senior tag

Ha jól tudom már nem foglalkozik vele, mert nem nagyon jött be a dolog, ill. rengeteg munka, anyagbeszerzési nehézség volt. Vagy rosszul tudom? A FB oldal is eltűnt.

(#23916) Joshi válasza tobias88888 (#23914) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem már nem csinálja. :( De kriszute azt írja hogy H. Gábor jó barátja szóval ő biztosan többet tud mondani.

(#23917) guftabi96 válasza RaGi91 (#23915) üzenetére


guftabi96
addikt

Abbahagyta, ha minden igaz.
Sok idő volt ezt csinálni, és gondolom nem igazán érte meg.

#KeepFightingMichael

(#23918) RaGi91


RaGi91
senior tag

Mondjuk szerintem picsa olcsón adta, ahhoz képest, hogy mennyi szopacs volt vele, de ha meg drágábban adja, akkor nincs akkora kerselet sem. Nem jó ez sehogy se :( Sajnálom, mert jó cuccoknak tűntek, egy kézifékre én is beneveztem volna.

[ Szerkesztve ]

(#23919) guftabi96 válasza RaGi91 (#23918) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem nem jól kezdte.
Pl egy szekivel, vagy kézifékkel kellett volna kezdenie, azzal biztos kevesebb szívás lett volna

#KeepFightingMichael

(#23920) Arni9010 válasza RaGi91 (#23918) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Én az utolsó körben még be tudtam rendelni tőle egy kézit meg egy H váltót (Tavaly szeptember környékén írta ki, hogy most utoljára lehet).
Igen, törölte az fb oldalt, mert elkezdett dolgozni egy hasonló cégnél, és összeférhetetlenség miatt kérték hogy ezt ne csinálja tovább, illetve ideje sem volt már hogy ezzel foglalkozzon.
Úgy tudom, hogy tervben van saját tervezésű kormány gyártása a részéről, a cég keretein belül. Meglátjuk mi lesz ebből :)

(#23921) kriszute


kriszute
tag

Igen abbahagyta elment egy céghez dolgozni jelenleg dolgozik meg fognak jeleni a termékei csak más névvel és kétszer anyiba fog kerülni !Több munkán id dolgozik de nem írhatom le ! Türelem :)

Sötétedés után kitágul a világ :) 06306466631 a saját összerakott gép egy életérzés :):)

(#23922) zilazil


zilazil
őstag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni, DFGT-m van, és olvastam, talán Neilszab-tól, hogy meg lehet oldani a váltó gombokat pillangókkal helyettesíteni. Tudna valaki leírást vagy valamilyen támpontot adni, hogyan fogjak hozzá?

(#23923) zilazil


zilazil
őstag

Köszönöm, találtam pár megoldást.

(#23924) Danecay válasza zilazil (#23923) üzenetére


Danecay
őstag

Mármint, hogy a jelenlegi kormány mögötti, pillangónak nehezen nevezhető váltógombokat pillangóra cserélni, erre gondoltál? igen. Hát erre van megoldás a 0 forintostól az irreális 50.000FT-osig

(#23925) zilazil válasza Danecay (#23924) üzenetére


zilazil
őstag

Azt az ötvenezret félreteszem egy új kormányra, addig meg barkácsolok pillangókat, csak ötleteket keresek.

Igazából most tervezek beruházni egy Fanatec CSP V3-ra, arról kerestem véleményeket, a DFGT átalakításra csak közben figyeltem fel. Egyelőre ez a kormány megteszi, elégedett vagyok vele, csak az igazi pedálok érzete hiányzik.

(#23926) Dzsidzsi32 válasza zilazil (#23922) üzenetére


Dzsidzsi32
tag

Pont a minap nézegettem a thingiverse-n hogy van egy pár pillangó megoldás DFGT-hez . Tök jók. Persze kell hozzá egy 3D nyomtató. Nekem van :) De bérnyomtatásban is legyártathatod. És olyan színből amilyenből akarod :)

(#23927) Danecay válasza zilazil (#23925) üzenetére


Danecay
őstag

Azt az ötvenezret félreteszem egy új kormányra, addig meg barkácsolok pillangókat, csak ötleteket keresek.

Még szép, elég elvetemült ötlet lenne ennyit rákölteni :)

(#23928) zilazil válasza Dzsidzsi32 (#23926) üzenetére


zilazil
őstag

Én is arra gondoltam, hogy egy 3D nyomtató megoldást jelentene, de nekem nincs, és az ismeretségi körömben sincs ilyesmi. Te vállalsz megbízást? :)

(#23929) Met


Met
nagyúr

Elővettem megint az AC-t a vsr-es mazda cup miatt.
A Dirt-ben használ 260-270 fokkal olyat produkált a játék hogy egy váratlan erőhatásra (pl. megdob a rázókő) jobbra-balra elkezd ingázni a kormány (T150), természetesen kalibráltam a játékban de az FFB beállításokhoz nem nyúltam, az még a MOMO Force-os volt.
Felvittem a fokot olyan 500-ra és egy kicsit az FFB-n is állítottam, valamivel jobb lett (nem nagyon van ingázás) de nem érzem olyan biztosnak az irányítást mint az iR-ben volt a Force-al és később a T150-el.
Mit tudok tenni ez ügyben?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#23930) barcalaci84 válasza Met (#23929) üzenetére


barcalaci84
őstag

vidd fel 900-ra driverben és játékban is...minden kocsihoz automatikusan beállítja így a rendes kormányszöget

sebességérzéky kormányzást meg a többi hülyeséget kapcsold ki

[ Szerkesztve ]

(#23931) Dzsidzsi32 válasza zilazil (#23928) üzenetére


Dzsidzsi32
tag

Persze vállalok. Jelenleg inkább csak bérnyomtatást. Éppen költözés jön pár hét múlva. Úgy hogy most semmi időm nincs a tervezésre. Kész mintát kitudok nyomtatni. Speciel a régi dfgtm meg van úgy hogy rá is tudom próbálni. Magamnak már pár dolgot gyártottam. Az osw-hez is csináltam a fana kormányokhoz gyors agyat a motor tengelyre. :)

(#23932) zilazil válasza Dzsidzsi32 (#23931) üzenetére


zilazil
őstag

Pm ment. :)

(#23933) Met válasza barcalaci84 (#23930) üzenetére


Met
nagyúr

Próbáltam a 900-at de az nekem már sok. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#23934) -Solt- válasza Met (#23933) üzenetére


-Solt-
veterán

Állítsd 900 fokra, a játék intézi a többit... más megoldás nem nagyon lesz.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#23935) shteer válasza Met (#23933) üzenetére


shteer
titán

próbáld a 720-at

..szerintem jónak tűnik

(#23936) guftabi96 válasza Met (#23933) üzenetére


guftabi96
addikt

meg fogod szokni, hidd el.
Gyakarolj kicsit 900-zal, és menni fog.
Utána az lesz a furcsa, hogy hogy tudtál olyan kevés fokkal játszani.
Vagy ha tényleg nem tudod megszokni, akkor ahogy felettem is írták, 720.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#23937) neilszab válasza Met (#23933) üzenetére


neilszab
őstag

A helyes kormányszög és áttétel beállítása: LINK

Az AC specifikus rész kicsit lejjebb... ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#23938) Shodan válasza kozmy (#23908) üzenetére


Shodan
addikt

Én mindig azt hittem hogy az enyémmel van valami probléma hogy üresjáratban , recegős, nem smooth és nehez fodul de akkor ezért...játék közben ok.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#23939) Chereiose


Chereiose
addikt

Thrustmaster Ferrari 458 Italia-hoz nincsen valahol megszerezhető driver? F1-ben használom, de az első pár fokot kb nem is érzékeli és így lehetetlen vele kanyarodni szinte :U Csak be lehet állítani valahogy, játékban minden 0-n van, a régi TM kormányom nem volt ilyen, az érzékelte a finom mozdulatokat is :U

(#23940) Chereiose válasza Chereiose (#23939) üzenetére


Chereiose
addikt

Thrustmaster oldala meg persze ilyenkor halt le..

(#23941) arty válasza Chereiose (#23939) üzenetére


arty
veterán

ahogy írtam, ez a kormány (pécén) egy gamepad, nincs hozzá rendes pécés driver!

gamepadra autósjátékokban szoktak tenni deadzone-t, ahol nem érzékel elmozdulást, ellenkező esetben nem tudnál egyenesen menni, mert a legfinomabb ujjmozdulatra is megindulna irányba az autó...

valószínűleg gamepadra az f1 még 0 esetén is számol valamennyi "holtjátékot" :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23942) Chereiose válasza arty (#23941) üzenetére


Chereiose
addikt

:( Viszont erre nem gondoltam, így meg elég szar ez :/ Szerintem élek a 14 napos elállással, semmi értelme kínlódni vele. És újonan 30K-s kategóriában nincs olyan, amit nem gamepadnak érzékel és értelmesen be lehet állítani? (Vagy marad a használt DFGT ha nincs más)

(#23943) tobias88888 válasza Chereiose (#23942) üzenetére


tobias88888
őstag

Használt dfgt ég és föld egy gamepadhoz képest, én mindenképpen azt ajánlanám :)

(#23944) Chereiose válasza tobias88888 (#23943) üzenetére


Chereiose
addikt

Visszaviszem a TM-t és keresgélek, csak olyan nehéz jót kifogni..Csomó "újszerűnek" van meghirdetve aztán más a valóság :O

(#23945) zilazil válasza Chereiose (#23944) üzenetére


zilazil
őstag

Én 2010-ben vettem, és ha kérdeznék, én sem tudnék rá mást mondani, mint hogy újszerű. Nem mondom hogy azóta minden nap nyúztam, de azért használva van, és semmi gondja. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#23946) Chereiose válasza zilazil (#23945) üzenetére


Chereiose
addikt

Engem a pedál része érdekel mondjuk inkább, az nagyon rossz, ha az már el van használódva és nagyon puha...

(#23947) zilazil válasza Chereiose (#23946) üzenetére


zilazil
őstag

A pedál valóban nem az erőssége. de sztem az is ugyanolyan, mint volt. Megszokás kérdése az is.

(#23948) tobias88888


tobias88888
őstag

Pedálnál csak egy rúgót kell akkor benne cserélni, vagy egy kicsit szélesebbre húzni, amiről van fent youtube videó.

Gondolkodok egy T300 vásárlásán, de kérdésként felmerült bennem, hogy a Thrustmaster még mindig nem oldotta meg a driverben a Keystroke-okat? A Logitechnél van ugye, azaz ha beállítod egy egy kormány gomb a megfelelő billentyűzet kombinációnak tud megfelelni. Assetto Corsa esetén nagyon hasznos

(#23949) Chereiose


Chereiose
addikt

Na Edigital vissza is adta a pénzt, sőt még egy ezressel többet is :D Nem tudom vegyek-e mást, ezek után kicsit elment a kedvem tőle :U

(#23950) tobias88888 válasza Chereiose (#23949) üzenetére


tobias88888
őstag

Továbbra is DFGT a minimum szint, az alatt nyugodtan vehetsz mást ha meg akarod bánni megint :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.