Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) scyllarus válasza foldermate (#17549) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, melyik rommal próbáltad (aminél nem volt jó), de próbáld ki a SkaTe_v2 romot, az gyárin alapszik, annál nem szokott gond lenni a közelségérzékelővel és azért a gyárinál sokkal jobb.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17552) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!
Billentyűzet kérdésben szeretnék segítséget kérni. Párom mobilja és tablet pc-je is úgy működik az androiddal, hogy gépelés közben ha nyomvatartja pl az A betűt, akkor átírja az ékezetes verziójára, tehát Á betűre, és ez így kényelmes.
Na de nekem nem így van a telómon. Lenyomom az A betűt, feljön egy kis csíkban hogy milyen karakterek vannak még alatta, de ha nyomva tartom, nem Á-t ír, hanem 1-est. Ha Á-t akarok, akkor folyamatosan nyomnom kell miközbe ráhúzom az ujjam a listában az Á-ra.
Nagyon macerás, kényelmetlen, és amikor elengedem az ujjam akkor általában másik karaktert visz be, mert még arra is odébb ugrik.
Hogyan lehet beállítani, hogy ne számot vigyen be nyomvatartásra, hanem az adott betű ékezetes verzióját?

Ill. egy másik kérdés, szintén párom cuccain ha nyomvatart egy gombot (pl a kezdőlapra visszarakót), akkor feljönnek az éppen futó alkalmazások és ha kihúzza őket oldalra a kijelzőről akkor becsukja őket a rendszer. Na én még ilyet sem találtam a ZTE-n, csak olyat, hogy legutóbb használt programok, de ez ugyebár nem ugyanaz.

(#17553) Timyyy válasza Timyyy (#17552) üzenetére


Timyyy
őstag

Ja és még lenne egy olyan kérdésem is, hogy játékot akarok letölteni, tehát elvileg át tudnám tenni SD kártyára, nem kell telefonról futnia, de mivel telefonon nincs hely hogy letöltsem, nem lehet valahogy beállítani hogy egyből a kártyára szedje?
Így is kínszenvedés ez a semmi memória ami van neki, de akkor legalább lehetne a kártyára töltetni.... 130 megából van általában 10 mb helyem, a játék meg 41 megás. Esélytelen hogy bármit is töröljek, bár nem értem, mi foglal ennyi helyet, mert az alkalmazáskezelőben ha mindent összeadok, kijön talán 35-40 mb amit foglalnak a programok...

(#17554) Adamis válasza Timyyy (#17553) üzenetére


Adamis
őstag

Ajánlom, hogy nézzétek meg ezt, ha te nem tudod megcsinálni, párod talán. Ha segítség kell, itt is, privátban is segítek! ;)

(#17555) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Valaki nem tudja véletlen milyen űveget használtak a Skatenel?(sokan szeretik, mert nem vagy csak nagyon nehezen karcolodik)

XiaomI RedmI Note|||

(#17556) okoska74


okoska74
senior tag

Nálatok sem működik a skype -nél a videó fogadása?

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#17557) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Sziasztok!
Tesóm Skate-jét szeretném kicsit felturbózni egy rommal és ebben kéne segítség. Mit ajánlotok ha a stabilitás és a sebesség növelése a fő szempont?
Valamint még kellene valami leírás a biztonsági mentésre és a gyári állapot visszaállítására mert az első hsz-ből már le sem lehet tölteni a gyári t-mobilre romot.
A telefon jelenleg teljesen gyári, t-mobile függő.

(#17558) okoska74 válasza davidcsaba93 (#17557) üzenetére


okoska74
senior tag

http://hungariandroid.com

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#17559) Keeperv85 válasza okoska74 (#17558) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Köszönjük! :R

(#17560) salieven


salieven
aktív tag

Sziasztok.

ZTE SKATE telefonomon szeretnék romot cserélni és kéne 1 kis leírás vagy segítség hogy mit és hogyan. Végül is a folyamatot tudom csak hogy mivel rootoljam meg milyen programok kellenek még hozzá. Köszönöm előre is a segítséget.

PSN: salieven

(#17561) ouzohuto válasza salieven (#17560) üzenetére


ouzohuto
senior tag

http://hungariandroid.com

és kelzsoca topic ott van rootolás és rom is, általában utolsó rom a legjobb mindig , de 2,3 ami jó rá

XiaomI RedmI Note|||

(#17562) krystman


krystman
őstag

Nem igaz, hogy 2h.sz-al feljebb volt a kérdés meg a válasz is. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell 1 oldalon feltenni ugyan azt a kérdést 2x-3x.

Közben frissült a [CyanogenMod 7.2.0 (STABLE) - Android 2.3.7 (14/09/12)] ROM is.

(#17564) salieven


salieven
aktív tag

na ismeretlen forrásokból való telepítős cucc mellett pipa van még se tudom felrakni se a recoveryt se a root-t na ez mitől lehet? Mert így nem tudom felrakni a kiválasztott room-t :(

PSN: salieven

(#17565) Keeperv85 válasza salieven (#17564) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tulajdonképpen mivel is akarod szegény készülékre feltenni azt a root csomagot és a recovery-t? :N

(#17567) salieven válasza #40993792 (#17566) üzenetére


salieven
aktív tag

be van kapcsolva ... de nem tudom telepíteni telefonról a root-t és a recoveryt sem.

PSN: salieven

(#17569) Keeperv85 válasza salieven (#17567) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jáj te... azt írd le szépen hogy MIVEL akarsz PC-ról rootolni! Nem azt, hogy nem megy, amit már leírtál korábban. :D

(#17570) salieven válasza Keeperv85 (#17569) üzenetére


salieven
aktív tag

Készülékről van zte usb drivert felraktam és annyi. Nem tudom ami a kiválasztott rom-nál le volt írva leszedtem és felraktam telefonra de nem tudom megnyitni :) Bevallom Skate-n még nem csináltam csak Blade-n de ott ezek szerint egyszerűbb :)

PSN: salieven

(#17571) Keeperv85 válasza salieven (#17570) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én úgy értettem melyik leírás alapján, hogy tudjak segíteni és lássam a folyamatot, amiben elakadsz. :B

(#17572) salieven válasza Keeperv85 (#17571) üzenetére


salieven
aktív tag

írok pm-t :)

PSN: salieven

(#17573) gabe96


gabe96
aktív tag

akinek megvan a legutolsó ics kiadás, az fel tudná nekem valahova tölteni, mert tilal linkje nem igazán működik
köszi :R

(#17574) blackstone


blackstone
csendes tag

sziasztok!

zte skate telón alap gyári rendszerrel fordul elő a következő probléma. Adatkábel segítségével felmásolok egy kb 4 gigás navigációs szoftvert az sd kártyára (több ezer fájl). Miután a másolással végez szépen leválasztom a win7-ben, majd lehúzom a telefont a kábelről. Előtte persze látom, hogy sikeresen felmásolta az általam választott helyre. Aztán amikor a telefonon futtatni szeretném az alkalmazást, az összes fájl a LOST.DIR könyvtárban van. Ugyanezt csinálta akkor is,amikor kártyaolvasóban másoltam a fájlokat az sd kártyára..

Mi lehet a probléma? mit lehet tenni?

köszi előre is.

(#17576) blackstone


blackstone
csendes tag

köszi,ezt megnézem majd. viszont akkor is ezt csinálta,amikor kiszedtem az sd kártyát és notebookon másoltam fel...

vissza lehet egyébként állítani a lost dir tartalmát az eredeti állapotra?

(#17577) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Hi.

Kérhetnék személyes tapasztalatokat erről a telóról?
Mennyire megbízható ez a zte?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17579) ouzohuto válasza sutyesz96 (#17577) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Saját véleményem az, hogy elpusztíthatatlan :D Na jó kicsit komolyabban 2 negatívum talán a kamera bár 5mp az soha nem lesz 8 és a hátlap karcélósága rossz.

Viszont sok pozitívum: szép, erős kijelző és nem karcolód(azért nem kell próbálgatni); gyors, jó fórum hozzá(root+rom), Kelzsoca, Appelme :D A végét lehet nem érted, de majd fogod, ha lesz :)

Megbízható!(még főzött rommal se volt semmi probléma...)

XiaomI RedmI Note|||

(#17580) GRomeo válasza sutyesz96 (#17577) üzenetére


GRomeo
tag

Szia!
November óta használom nagy megelégedettséggel és romok királya IA3-mal.Részemről maradok majd a későbbiekben is zte vonalom,persze remélem továbbra is folytatják a jó ár-érték vonalat.

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#17581) Groovebaby válasza sutyesz96 (#17577) üzenetére


Groovebaby
tag

Nálam a Blade nagyon bevált, a Skate mégjobban. Én nem bántam meg egyik ZTE-t sem, sőt, jövő év elején esélyes lesz a Grand X is.
Napi szinten nyúzom folyamatosan (telefon, sms, net, film, zene, irodai appok) és nem tudok rá rosszat mondani, sőt!

Amoi N828

(#17582) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
Lehet beruházok egyre... :))
Az armv6 proci nem nagy hátrány? Flash player van?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17583) Keeperv85 válasza sutyesz96 (#17582) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs flash player csak mókolt verzió. Ez azonban már az armv7-esekre is igaz lesz lassan... ;)

(#17584) sutyesz96 válasza Keeperv85 (#17583) üzenetére


sutyesz96
őstag

és az a "mókolt" flash player használható?
Pl indavideohoz?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17585) Keeperv85 válasza sutyesz96 (#17584) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Fogalmam nincsen, nem használok flash playert elvből telefonon... :B

(#17586) ouzohuto válasza sutyesz96 (#17584) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Igen működik, bár én sem használtam :) Kelzsoca anno farmvillezett vele asszem...

XiaomI RedmI Note|||

(#17587) sutyesz96 válasza ouzohuto (#17586) üzenetére


sutyesz96
őstag

Na, zsír!
Köszi még 1x mindenkinek! :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#17588) Adamis


Adamis
őstag

Érdekelne azok tapasztalata, aki a MoDaCo-ról szoktak mostanság kísérletezni.

1) A MIUI v4 alatt csak nekem fordul elő az, hogy nem tudok telefonálni? Illetve tudok, de nem működik a mikrofon. Ez azért eléggé idegesítő, ebben talán egyetértünk...

2) A Tilal-féle CM10 alatt nem működik a WiFi. Ez is egyedi, vagy előfordul mással is?

Hosszú távon amúgy a CM9 jön be a legjobban, nem tudom már, mióta használom ezt. Egy baja van: a HQ videók szaggatása. Ez mondjuk eléggé zavar, de mostanában erre ott a tab! :D

(#17589) Groovebaby


Groovebaby
tag

Itt van nálam kipróbálásra egy Sonyericsson Arc S telefon...olcsón adná munkatársam...nem tudom, hogy lecseréljem-e rá a kis Skatemet....erősen elgondolkodtam rajta.

Amoi N828

(#17590) Jano_023 válasza Groovebaby (#17589) üzenetére


Jano_023
őstag

Nálam is hasonló a helyzet, csak egy alcatel ot 995-el . De szerintem én cserélni fogok.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#17591) Groovebaby válasza Jano_023 (#17590) üzenetére


Groovebaby
tag

Igazából május elején ha lejár a hűségem akkor lehet hogy egy Grand X-re benevezek, de addigis.......mert azért imádom a Skate-et, de azért most hogy használom ezt a Sony-t jóval lassabb, a kijelzők közti különbségről nem is beszélve.

Amoi N828

(#17592) Jano_023 válasza Groovebaby (#17591) üzenetére


Jano_023
őstag

Engem is érdekelne az új ZTE, de miért nem a tegrás lesz a T-nél ?! Nagyon kár!

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#17593) apeelme válasza Jano_023 (#17592) üzenetére


apeelme
addikt

Nagyon ne örüljetek ugyanis mind az Intel mind a Tegra verzió GrandX-ből zárt bootloaderrel érkezik...custom rom esélytelen, és talán a root is.

[ Szerkesztve ]

(#17594) ^Clown válasza apeelme (#17593) üzenetére


^Clown
veterán

A Tegra is?! Ezt biztos forrásból tudod?

(#17595) kelzsoca válasza ^Clown (#17594) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos infó nincs, ez alapján viszont valószínű: ZTE Grand X Review

Rooting and hacking

ZTE devices have traditionally been very hackable, however I haven’t yet had time to crack open the Grand X. We have seen Tegra devices with locked bootloaders too.

[ Szerkesztve ]

(#17596) apeelme válasza ^Clown (#17594) üzenetére


apeelme
addikt

Az intel tuti, a másik puszta logika alapján(még akkor is ha zsoca belinkelte fent a modaco-s tesztet)...mekkora esélye lenne egy még kiforratlan, frissen bemutatkozó architektúrájú biztosan zárt bootloaderrel rendelkező készüléknek, egy már bizonyított, de nyitott bl-el szemben? lássuk be nem sok... :F én fogadnék is rá... ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17597) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Megpróbálom valahogyan problémamentesen leírni.
Adott egy ilyen teló, jelenleg a magenta csapatban focizik, de én szívem szerint átcsábítanám a pirosakhoz. De mindezt úgy, hogy ha ne adj Isten lesérülne, azért nyugodt szívvel vihessem a kórházba, hogy ellássák.
A modaco-n olvastam egy lehetséges megoldást, de nem tudom hogy az visszacsinálható-e, vagy mit befolyásol.

Privátban segítsen, aki tud kérem! :R

(#17598) Keeperv85 válasza gaben1117 (#17597) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én itt is el merem mondani neked: nem, nem fordítható meg a folyamat. Nem tudod visszazárni. Ne csináld!

(#17599) gaben1117 válasza Keeperv85 (#17598) üzenetére


gaben1117
senior tag

És tuti bukó a garancia? Észreveszik?

(#17600) ouzohuto válasza gaben1117 (#17599) üzenetére


ouzohuto
senior tag

A T na az tuti!

XiaomI RedmI Note|||

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.