Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Írtátok hogy vannak konkurensek amik akár2x ennyit bírnak üzemidőben. Melyek ezek? szeretnék valami vezetékmentes de ha kell vezetékkel( mint ez is) is használható fülest.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) overlordhu válasza b. (#1) üzenetére


overlordhu
csendes tag

Nekem egy OneOdio Pro-m van és az tesztek szerint 80 órát elmegy egy feltöltéssel.

(#3) b. válasza overlordhu (#2) üzenetére


b.
félisten

A márkán belül melyik típus ?mert látom van több pro.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Duree válasza overlordhu (#2) üzenetére


Duree
veterán

Ez így van nálunk 3db is van és eléggé nehéz lemeríteni, igaz nem mértem idöt, hogy mennyit bír, de akár 3 heteis elmegy töltés nélkül napi 3-4 óra használattal.Nekem a studio C van.

duree54

(#5) Busterftw válasza b. (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Steelseries Arctic széria pl.

(#6) bteebi


bteebi
veterán

Nem füles, fejes.

Vezeték nélküli fejhallgató BT nélkül??? :Y 2023-at írunk, nem 1995-öt... :U (Oké, akkor még talán infrás lenne, adjunk hozzá 5 évet.) Ráadásul batár nagy a stickje. A dizájnja viszont jó, nagyon sok olcsó (és nem annyira olcsó) terméknél visszaköszön. A fejpánt és a párna borítása viszont a képek alapján nekem kifejezetten gagyinak hat, és jó eséllyel nagyon könnyen beleakad bármi.

"Sok rokonától eltérően a basszusokkal sem bánik szűkmarkúan, és a végeredmény természetes"

Nekem ez így kicsit ellentmond. Az viszont jó, hogy vannak profilok, bár a minőségük erősen kérdéses lehet. Lehet amúgy egyedi profilt/profilokat is készíteni? Az elég jó lenne.

Az alapzaj amúgy meglep, nem lehet, hogy ("csak") a mikrofonja okozza? Eléggé alap dolog, hogy ne lehessen hallani.

28k-val egyébként szerintem nem is számít annyira olcsó fejhallgatónak. Oké, gamer ;], de akkor is. Még akkor se, ha hozzávesszük, hogy van rajta mikrofon. (Az amúgy milyen hangminőségre?)

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) azbest


azbest
félisten

type-c esetén is simán lehet kapni fillérekért donglet, amivel normál usb eszköz bedugható :)

A bt vs saját dongle kapcsán, hatótáv és tömörítés képességek különbözőek lehetnek. De még ugyanazzal a bt fülessel és különböző korú laptopokkal is nagy hatótáv különbségeket tapasztaltam mással.

(#8) overlordhu válasza b. (#3) üzenetére


overlordhu
csendes tag

Így utólag visszaolvasva valóban félreérthető, de a Pro-m maga a típus:
https://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/oneodio/pro-m-p601444158/

(#9) b. válasza overlordhu (#8) üzenetére


b.
félisten

Köszi. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) D4v3 válasza b. (#9) üzenetére


D4v3
őstag

Óva intenélek ettől a terméktől, nekem a vezetékes verziója van/volt, de már a képről is lejön kicsit, hogy az a párna max. 2 évet, ha bír. A nagyobb gond viszont, hogy a forgó, hajló része műanyag, nekem 1 évet sem bírt ki és eltörött az egyik oldala (soha nem volt leejtve sem). Ha hozzádvágják mondjuk 5 ezer körül, akkor okés lehet, de egyáltalán nem ajánlott vétel szerintem az anyaghasználat miatt a mai árán.

(#11) tixem


tixem
addikt

Egészen elképesztő milyen pénzeket nem szégyellnek elkérni ilyen nyilvánvalóan alsópolcos gagyikért, körülbelül hasonló minőségű az mpow air 2.4g fejhallgatóm amit tavaly vettem szállítással együtt 45 dollárért, ez is kb ilyen 15 ezernél nem ér többet kategória. Eleve ez a yenkee márka, még nem láttam tőlük épkézláb terméket.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12) azbest válasza D4v3 (#10) üzenetére


azbest
félisten

a mű-környezetbarátság átka... hogy a műanyagok lebomlanak fél-egy év alatt és törnek, bomlanak szét. Amiket használunk meetingelésre füleseket, azoknak a műbőr utánzat részei és szivacsai mállanak szét egy év után. De nem sok választásunk van, mert vagy sokkal drágábban veszünk valamit, ami lehet szintén széthullik, vagy olcsóbban olyat, amivel még a meetingek is rosszak.

[ Szerkesztve ]

(#13) b. válasza D4v3 (#10) üzenetére


b.
félisten

Köszi,körülnézek még. Ez a 30-40 ezres keret ok lenne számomra, de jó lenne ha legalább 3 napot kibírna töltés nélkül( napi szinten kb 6-8 óra használat) és lenne hozzá vezetékes jack csatlakozás is.. Most egy Steel arcticot használok ( vezetékes ) hangminőségben átlagos, kényelemben számomra az eddigi egyik legjobb füles. Van zenére egy AKG-m de az más árkategória ezektől.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) stellaz


stellaz
addikt

Nem tudom mivel lehetne rávenni, hogy 28 ezret adjak egy fejesért, ami "megkötésekkel jó zenére" és nem lehet pc-n kívül mással használni. Akkor már inkább egy vezetékes fejes vagy füles, gép előtt ülve amúgy sincs különösebb jelentősége a vezeték mentességnek.
Harmad ennyiért a Lidlben talán elmenne, de ott is vettem már kétezer párszáz forintért teljesen használható és extrém strapabíró fejest.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#15) stellaz válasza b. (#13) üzenetére


stellaz
addikt

tipp:

tipp 1
tipp 2
tipp 3

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#16) b. válasza stellaz (#15) üzenetére


b.
félisten

szia! nekem nem adja be a linkeken ,de azt látom a címsávban hogy milyen márka.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) stellaz válasza b. (#16) üzenetére


stellaz
addikt

Nekem megy, a sennheiser.hu oldala, ott a webshop outlet, refurbished termékek gyári 2 év garival, 30 napos viszaküldéssel, ingyen szállítással és bazi nagy árengedmények, 30 körül van 2 bluetooth fejes is 56(HD 450BT) és 72-ről (HD 450SE) leárazva, és 38 ezerért 150 helyett egy nyakpántos iem, ez utóbbi nyáron eleve jobb is.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#18) b. válasza stellaz (#17) üzenetére


b.
félisten

Nekem a webhely nem elérhető üzenetet adja ki, de nem gond mert rákerestem amúgy.
köszi ezek szupernek néznek ki, nagyon szeretem a márkát is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Aprósólyom válasza azbest (#12) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Én úgy tudom leginkább az erősen mérgező/igazoltan rákkeltő adalékokat tiltják be, amik egyébként szükségesek a műanyaggyártáshoz, igyekeznek helyettesíteni alternatívákkal, de hát nem lesz olyan tartós az a műanyag.

Jevons paradox

(#20) Årpi válasza bteebi (#6) üzenetére


Årpi
őstag

Játékoknál semmit nem ér a bluetooth a delay miatt, ezért kell a saját stick..

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#21) Busterftw válasza Årpi (#20) üzenetére


Busterftw
veterán

Pontosan, komolyabb fejhallgatók ezért is jönnek saját cuccal, nem Bluetooth-szal.

(#22) nuke7 válasza Årpi (#20) üzenetére


nuke7
veterán

A mikrofon minőségéről nem is beszélve… :U
de amikor a razer majdnem ennyiért ad 250g-s kiszerelésben fejest amit mindezt tudja, az RGB-n kívül, akkor nem tudom, hogy hogy akarnak labdába rúgni… :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#23) Alchemist válasza tixem (#11) üzenetére


Alchemist
addikt

Sennheiser fülesek dettó, egy éven belül szétesett a párnázás (3 füles).

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#24) Alchemist válasza bteebi (#6) üzenetére


Alchemist
addikt

Inkább az a gáz, hogy ez is a 2.4 GHz-es sávba rondít bele.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#25) Egzee válasza bteebi (#6) üzenetére


Egzee
őstag

a bluetoothnak még mindig gyengébb a hangminősége és késleltetése, mint a 2.4ghz-nek...

(#26) carr


carr
őstag

Aszittem az ilyet hívják FEJhallgatónak. A füles nem az agybadugós, vagy annak is van külön neve? :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#27) bteebi válasza Årpi (#20) üzenetére


bteebi
veterán

Köszi az infót! Ezek szerint észrevehető delay van már 1-2 méteren is? :F

#25: Attól még meghagynám, mint opciót. Mert univerzális. Mi van akkor, ha valamiért pl. csak simán zenét hallgatnék mobilról? Nyilván nem fogom, mert nem tehetem. :N

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#28) GoldhandRent válasza tixem (#11) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nekem van/volt egy vezetékes fejhallgatóm tőlük (meg öcsémnek is ugyan az a modell) és nagyon szuperul bejött - Yankee Hornet
5k volt, vagy annyi se, de rettenet jó hangzása van, és a beépített mikrofonja vicc nélkül közel studió minőségű.
egyetlen nyűgje az volt, hogy a zsinóron lévő tekerős kapcsolós kezelőszerv ütődésre hajlamos volt kontaktos lenni, ilyenkor az egyik oldal elment, de egy finom pöcköléssel visszajött ez is.
külső anyaghasználat kérdéses, az valóban alsópolcos, párna borítása max 2-3 évet bírt, de minden más patika. hangszóró mikrofon zseni
HyperX Cloud Flight váltotta, ennek a mikrofonja rettenet, a hasnzóró meg vagy kb egyszint, vagy kicsit gyengébb... Mindezt (akkori) 10x áron

-

(#29) Johnny


Johnny
senior tag

Laptopomon van Usb Type-C. Akkor nem tudom vele hasznalni ?

(#30) Busterftw válasza Johnny (#29) üzenetére


Busterftw
veterán

Tölteni tudod vele.

(#31) DEJVID válasza b. (#13) üzenetére


DEJVID
őstag

Miért nem játszól az AKG-val?

(#32) b. válasza DEJVID (#31) üzenetére


b.
félisten

Nincs rajt mikrofon( főleg multizok) és sajnálom ilyenre használni mert ( számomra)nagyon drága volt. Heti pár óra minőségi zenehallgatásra van használva.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.