Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tottu


Tottu
senior tag

csa!
A fent említett kérdésre szeretnék választ.A floppynak a tápja kellett a videokaresznak. és így nem tom használni a floppy meghajtót.Meg van az XP telepítő CD-je.Arról be boot-tól és akkor már akarja is telepíteni.Addig eljutottam hogy a volt Windows könyvtárat letöröltettem de a program files...könyvtárak megmaradtak.Hol lehet a c:ot leformázni a telepítő CD-vel?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#2) LordX válasza Tottu (#1) üzenetére


LordX
veterán

Indítsd el a CD-ről, tökéletesen egyértelmű, kiírja, hogy ''ezen a partíción már van valami'' amikor kijelölöd, hogy hova tegye, azt mondod neki, hogy format.

Egyébként várd már meg az SP2-t, csinálj egy integrated telepítő CD-t, és azt tedd fel..

[Szerkesztve]

(#3) Out válasza Tottu (#1) üzenetére


Out
addikt

Van ott olyan is hogy particionalas, nem? Meg ha winXP-t akarsz rarakni, akkor miert baj az hogy telepiteni akarja?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4) Tottu


Tottu
senior tag

ok.megpróbálom akkor.és thx a segítséget!

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#5) Flashy válasza Out (#3) üzenetére


Flashy
veterán

vannak olyan krekkelt installcédék amik sokkal kevesebbet kérdeznek mint a teljes telepítő. pl nem kérdezi meg a könyvtárat sem, hanem alapból \windows-ba rakja. gondolom ilyen van neki.

(#6) Out válasza Flashy (#5) üzenetére


Out
addikt

Akkor szegyellje magat :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7) Lord Zero válasza Tottu (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

újra akarod rakni, v vmi mást akarsz feltenni?
ha reinstall kell, akkor simán engedd, h induljon, majd (ld. még #2) mondd neki, hogy formattálja a kijelölt partíciót (jelesül: a c-t)
nem egészen értem, mi a probléma? nem jutsz el a formázási opcióig? vagy ...?

nem, mindegy

(#8) Lord Zero válasza Flashy (#5) üzenetére


Lord Zero
addikt

ugyan, miket beszélsz! :D

nem, mindegy

(#9) Tottu válasza Lord Zero (#8) üzenetére


Tottu
senior tag

Hát az a bib hogy nekem nincs is sehol se olyan hogy formázás.Olyan viszont van hogy partíció törlése, partíció létrehozása és telepítés.ahól ezeket sorolja ott fel is van sorolva a 3 partíciom.Akkor rámentem a c: és enter akkor elkezdte volna telepíteni de nem csinálta henm megkérdezte hogy letörölje-e a windows mappát vagy felülírja.
Nah ilyen az én telepítőm.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#10) Flashy válasza Tottu (#9) üzenetére


Flashy
veterán

na erre a fajta CDre gondoltam :)
töröld a partíciót aztán hozd létre újra.

(#11) Amigo78 válasza Tottu (#9) üzenetére


Amigo78
senior tag

töröld a particiot majd csináld ujra utánna kapod a formázást kérdésként...

(#12) Lord Zero válasza Amigo78 (#11) üzenetére


Lord Zero
addikt

normál esetben akkor is fel kellene kínálja a formattálás lehetőségét

úgy tűnik flashynek igaza van (ergo: úgy tűnik, alaposan ismeri a krekkelt cd-k viselkedését :P )

nem, mindegy

(#13) Amigo78 válasza Lord Zero (#12) üzenetére


Amigo78
senior tag

na várj megnézem..:D

(#14) Lord Zero válasza Tottu (#9) üzenetére


Lord Zero
addikt

mellesleg: ha igennel felelsz a win könyvtár törlésére, akkor sem indul meg a format?
jól kiherélték az install cd-det, ez tény

nem, mindegy

(#15) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

a múltkor véletlenül benthagytam a gépben az alaplapom (asus) cd-jét, és meglepetésemre felahjánlotta indításnál, hogy bootolna róla. próba-szerencse alapon elindítottam, és egy fasza kis dos-verziót találtam rajta. a fent leírt célra tökéletes, tekintve, hogy én is kidobtam végre a floppit...

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) Flashy válasza Lord Zero (#12) üzenetére


Flashy
veterán

nem minden krekkelt cédét, csak ezt a fajtát ismerem :B

(#17) vicces válasza Flashy (#5) üzenetére


vicces
addikt

az nem krekkelt, hanem csak kicsit automata:)
de komlyan!

:)

(#18) moonman


moonman
titán

az eredeti oem telepítő sem kérdezi meg, hova akarod telepíteni. windows lesz és kész.

install cd betesz, boot, particionálás résznél törlöd, majd létrehozod megint, majd formázás. ezután vagy kiveszed és kikapcs, vagy folytatod a telepítést. :)

(#19) Tottu


Tottu
senior tag

ok.Akkor tökölök vele.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.