Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM: Enemy Unknown

Hozzászólások

(#1) HaaS


HaaS
addikt

XCOM: Enemy Unknown

Ismét visszatér egy nagy név. Mit visszatér, újra robban:D!

Első kommunikációs nehézségeimet az X-COM: UFO Defence okozta jó másfél évtizeddel ezelőtt. Képtelen voltam megmagyarázni jó édes anyámnak, hogy a fáradtság nem létezik, és az idő felgyorsul a számítógép előtt ülve. Nem tudtam megértetni vele, hogy miért fosom össze magam az izgalomtól, mikor néhány pixel elrepül az éjszakai küldetés során, majd megvilágítja a búzamezőt... na és a pajta mellett, pisztollyal a kézben álló apró idegent.

Végre itt a méltó folytatás. Ha valamiért érdemes pénzt áldozni, az ez a játék lesz. Veteránoknak azért, mert kicsit visszahozza a múltat, az új generációnak azért, mert az elődök külcsínje nem gátolja őket, hogy felfedezzék az XCOM világát.
Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a játék elkészítésében!

Jópár cikk született a játékról, ha valaki olvasgatni akar... bár én azt ajánlom, hogy mindenki fedezze fel a játékot maga. Hátha rájövünk, hogy hogyan lehet már a játék legelején előre megmondani, hogy hova fognak menni az UFO-k, ahogy anno az UFO Defence-ben:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#2) danih válasza HaaS (#1) üzenetére


danih
addikt

Nagyon ütős a metacritic score (jelenleg 89 pont, ami még a Diablo 3-nál is magasabb), meglepő a sok pozitív vélemény, némely magazin 100-at adott neki... Elgondolkodtató :)

(#3) HaaS


HaaS
addikt

A GreenManGaminget választottam (50 ojró), CDGalaxisnál 9890HUF az alap verzió. Ha tudtok olcsóbban, szóljatok! Támogassuk a készítőket:)! Figyelem, a játék sztímes!

Tapasztalataim szerint kezdésnek elég a normál nehézség... néhány játékbeli hónap lejátszása után ajánlom az IRONMAN opciót - ugyanezen a nehézségen - csodálatos!

Mentsük meg a Földet:D!

szerk@danih: ne gondolkozz, csak időt vesztesz:)! A legutóbbi küldetésen két colonelt vesztettem... ilyeneket, mint Ruiz... gonosz, gonosz idegenek!!!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#4) warcat válasza HaaS (#3) üzenetére


warcat
veterán

Nagyon jó a játék,nem is értem miért nincs itt nagyobb felhajtás miatta.
GMG-n remélem használtad azért a -25%-os kupont,azzal csak 37,5 euró volt preorderben.
A most érvényes -20%os kuponnal is csak 40 euró.

Nagyon kíváncsi leszek az újrajátszhatósági faktorra azon fog múlni minden.Csak normalon játszok így elsőre,az első pár pálya csak ujjgyakorlat,de amikor elkezdenek özönleni az idegenek,na az már szép.

EA: It's in the crate!

(#5) HaaS válasza warcat (#4) üzenetére


HaaS
addikt

A kupont már elhasználtam:)!

A tutorial az valóban könnyű, első játékra majd a gyártás-bázisfejlesztéssel kapcsolatban vannak tanulnivalók, amiatt újra kellett kezdenem (nem nagy spojler, a szatellitekre és a szomszédos bázispontokra figyelni kell nagyon).
Az első arculcsapás a viszonylag korai idegen bá... áh nem, nem spojlerezek:)!

Álljon itt még a régió bónuszok listája, ez is fontos lesz:

All In: Monthly XCOM funding increased by 30%.
Future Combat: All projects in The Foundry and the Officer Training School cost 50% less.
Expert Knowledge: Labs and Workshops cost 50% less to build and maintain.
Air & Space: All aircraft and aircraft weapons cost 50% less to purchase, build and maintain.
We Have Ways: Autopsies and Interrogations are completed instantly.

Hát vannak csúnya idegen formák, annyi szent.. pláne így töltés nélkül igencsak izgalmas, ha új típussal találkozik az ember. Mondjuk ironmanben minden mozdulatot kétszer meg kell gondolni, elképesztően izgalmas!
Asszony hangosabban csukta be a konyhaajtót, én meg akkorát ugrottam, hogy kellett néhány perc úgy-ahogy megnyugodni:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#6) danih


danih
addikt

Jó játék, remekül sikerült áthozni egy örök kedvencet a 21. szd-ba... Senkit ne tévesszen meg, hogy nem volt megtámogatva hatalmas marketing kampánnyal! Ez a tipikusan hosszan élő, "szájról szájra terjedő" siker lesz.

(#7) HaaS


HaaS
addikt

Arra rájött valaki, hogyan lehet kész fegyvereket szétszerelni? Nagyon kéne a sook-soook weapon fragment:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#8) HaaS


HaaS
addikt

Hámegyez:)! Nemsokára teljes a lefedettség!

A csatákhoz egy kis szösszenet, mert később lehetnek gondok:)! TIPP!

A taktikai térképen az ellenfelek minden körben (általában csoportosan) mozognak, de csak a csoport helye változik. (Nagy ritkán nem mozdulnak, ilyenkor nagy a csend... ellenkező esetben a legközelebb álló szól, hogy valami zajt észlel.)
Nade... ha a csoport látótávolságba kerül - jön a közeli kamera ugye - akkor nagyhirtelen szétugranak, és mindegyik tag elfoglalja az általa megfelelőnek tartott védekező pozíciót, de sosem támadnak! Értelemszerűen tehát a kör legelején a neszezéshez legközelebb álló muksóval érdemes felfedezni (előreküldeni, figyelve, hogy valahova vissza tudjon húzodni, ha gebasz van), mert a többiek már tudnak alkalmazkodni a védekező ellenfelekhez: vagy odapörkölnek nekik, vagy olyan pozíciót foglalnak el, ahonnan azonnal tudnak lőni, ha valamerre elmozdul az ellenfél. Remélem kábé érthető lett... nagyobb űrhajók/térképek felfedezésénél érdekes lehet.
Még néhány szó a kimenekítős/bombás küldetésekről: Itt a cél elérése/deaktiválása után a megjelenő ellenfelek azonnal megfigyelésre váltanak, tehát érdemes szétszórni a népet úgy, hogy minél nagyobb területet lássanak be. Így nem kell elmozdulni (azaz nem lőnek ránk), hanem azonnal, visszakézből le lehet szedni a megjelent delikvenseket.

Sikerült egy percet sem aludnom... szerintem egész jó játék lett:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#9) HaaS


HaaS
addikt

Befejeztem a normált ironman módban (12136 pont, 269 nap). Azt hiszem "istenkirály" jelzővel szokták az ilyen játékokat ellátni:C. Elképesztően élvezetes volt, minden percét élveztem!

Az újrajátszási faktor szerintem jó... a classic fokozat is érdekel, a SHIV-ekkel pölö nem foglalkoztam ábszolúte. Ironmanben mondjuk nem valószínű, hogy nekikezdenék, így is hullottak a népek:B!

Néhány apró bug van, de semmi komoly, a játék feledteti őket. Erősen ajánlom mindenkinek:)! Pont elég hosszú, pont elég nehéz, pont elég pepecselős... pont jó!

...és akkor most alvás:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#10) torma1981 válasza HaaS (#9) üzenetére


torma1981
veterán

Szia!

Impossible meg a Classic nehézség sokkal nehezebb. Ott tényleg mazoista aki ironmen fokozatban nyomja.
Amúgy jó kis játék de azért ráfér pár pach.:)

(#11) HaaS válasza torma1981 (#10) üzenetére


HaaS
addikt

Igen, klasszikon próbáltam másodszorra, de mikor a tutorial részben is volt egylövéses halott (bekapott egy kritikált a lelkem), meg jópár sebesült, gyorsan átgondoltam:)! Első végigjátszásra bőven elég a normál... így is volt 7 darab egylövéses elhalálozás. Te is végigjátszottad?

szerk: patch az;)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#12) torma1981 válasza HaaS (#11) üzenetére


torma1981
veterán

Még az elején vagyok. :) Ismerkedem vele. Látom moddok is lesznek hozzá. Meg pár pach és egész jó lesz.

(#13) scyllafren


scyllafren
senior tag

Én is elvagyok vele, rengeteg dolog lett áthozva a klasszikusból, és dacára hogy "egyszerűbb" lett, nem vesztett az élményből.

Haas: csak találni lehet fragmentet, ahhoz meg le kell lőni az ellenfelet, és nem robbantani. Ha fegyver kell, akkor meg Arc Thrower, és bénítsd le, akkor megmarad a fegyó és használhatod a fragmentet másra. Csak arra kell figyelni, hogy Run&Gun-nál NEM lehet Arc throwert használni, így marad a Support a +3 mozgással bénítani.

Ha kell, tudok még pár trükköt :)

Pl: 2 sat relay és 2 sat nexus 2*2-be rakva elég a teljes föld lefedettségére. :)

(#14) HaaS válasza scyllafren (#13) üzenetére


HaaS
addikt

Valóban nem vesztett semmit a hangulatból, még a hőn szeretett dobálózás is bennemaradt, bár csak opcionális:)!

Reméltem, hogy fejleszthető lesz valami "Recycle Bin", ha már alapból nem lehet szétkapni a fegyvereket, de sajnos nem:N. Az ellenfél fegyverét csak úgy lehet megszerezni, hogyha élve marad (biztos valami földöntúli kapcsolat fűzi őket egymáshoz), de a legjobbak úgyis csak legyárthatók.
Ha lesz patch, mindenképp kell bele, hogy szét lehessen szedni fegyvereket fragmentre, ez talán a legfontosabb "nagyon kéne". Hiánycikk volt a játék egy stádiumában...

A support valóban jó megoldás lehet bénítani, (már az extra slot miatt is), de van jó alternatíva, én inkább azt használtam:)! Run&Gunnnál semmilyen tárgyat nem lehet használni, csak lőni vagy Overwatch-olni.

(Elég a lefedettséghez, csak fölösleges pénz+nyersanyag kidobás... én is próbáltam takarékoskodni a hellyel, aztán a játék végére gyakorlatilag a komplett alsó szint üresen állt, és fölöslegesen építettem Elerium Power Generatort is... de hát ki tudta ezt akkor:)?)

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#15) gyiku


gyiku
nagyúr

hi, hol lehet engineert venni?

hüllő

(#16) torma1981 válasza gyiku (#15) üzenetére


torma1981
veterán

Kell gyártani hozzá Workshoppot. Vagy küldiknél adhatják.

(#17) gyiku válasza torma1981 (#16) üzenetére


gyiku
nagyúr

mar gyartom, de van labor is, megsem tudok scientisteket venni, csak soldiert.

hüllő

(#18) torma1981 válasza gyiku (#17) üzenetére


torma1981
veterán

Kutatókat csak kapni tudsz. Venni nem. Általában kapsz sikeres hónap után, + ha műholdal véded a területeket,küldetésnél stb.

A labor a kutatási időt csökkenti le.

(#19) Szasinka válasza gyiku (#17) üzenetére


Szasinka
tag

Venni nem lehet külön (ha jól néztem) csak ha felépítész épületet akkor az ad X plusz mérnököt vagy kutatót.
Lehet torma1981-nek van igaza a laborral mert azt még nem építettem de a workshop mérnököket ad pluszba (ami csökkenti a költségeket és építési időt)

[ Szerkesztve ]

(#20) scyllafren


scyllafren
senior tag

Az engineerek szinte a legfontosabbak, minden gyártható tárgyhoz meg van határozva egy minimum engi szám. Vagy küldi, vagy request, vagy workshop építésével jönnek. Valamint a havi pénzügyi apanázs mellé a satellite lefedettségtől függően is jár.

http://www.ufopaedia.org/index.php?title=Situation_Room_%28EU2012%29

(#21) torma1981 válasza scyllafren (#20) üzenetére


torma1981
veterán

Pontosan. Fontosabbak mint a tudós.

(#22) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziastok!
Mikor tudok új sattelite-et üzembe állítani?
Hol lehet venni gyártani őket?
Kettő van csak de négy helyem van.
Már bővítettem a sattelite uplinket is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#23) gyiku válasza lolchief70 (#22) üzenetére


gyiku
nagyúr

az uplinket boviteni kell, nem ujat epiteni? akkor ezert nem talaltam :) este kiderul :K

hüllő

(#24) scyllafren


scyllafren
senior tag

Kell uplink meg satellite is. Uplink(később nexus is) a hangyafarmon építhető, a satellite meg az engineer-ekkel, az utolsó fülön, a repcsi ikonnál. Viszont jól előre kell tervezni, a satellite gyártás 20 nap. Szerencsére lehet egyszerre többet is, az is csak 20 nap...

(#25) HaaS


HaaS
addikt

Meeheheheh, klasszik+ironman: még a tutorial rész, parkos pálya: egy kilométerről kapott egy mérgezést az egyik srác (semmi dmg, csak a poison), a következő körben 2 (azaz kettő) muksó a négyből pánikrohamot kapott, az egyik szanaszéjjel lőtte a semmit, a másik meg csak betojt.

Aztán barátunk lőtt a 6 hápés assultomnak egy ötös sebzést, full defence-ben, maradt 1. Még jó, hogy csináltam két medikitet... hát ez így esélytelennek tűnik:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) lolchief70 válasza scyllafren (#24) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi!

Azóta megtaláltam . :D
Tényleg nagyon lassan készül el a műhold...

(#27) HaaS válasza HaaS (#25) üzenetére


HaaS
addikt

A wounded 17 nap...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) scyllafren válasza HaaS (#27) üzenetére


scyllafren
senior tag

Fele, ha megveszed a megfelelő upgrade-et az officer training schoolban :)

(#29) HaaS válasza scyllafren (#28) üzenetére


HaaS
addikt

Persze, ha aktív lenne a training school (de még nem az), meg ha lenne elég pénz rá (de nincsen). Ha most azt írod, hogy fele annyiba kerülne az upgrade, ha meg lenne a Future Combat Ázsiából, tökönszúrom magam...

A lényeg azon van, hogy nem gravely wounded, hanem sima, és így is 17 nap a normál gyógyulási idő! Az borzasztóan sok:)! Első végigjátszásra normálon a max. nálam 8-9 nap volt felezve, de az mind gravely volt...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#30) gyiku válasza scyllafren (#24) üzenetére


gyiku
nagyúr

masik bazison hogy lehet belepni a hangyafarmra? gyari uplinkem van 2 holddal, de egyelore nincs zse meg aram az ujra, de ha meglesz, azt hogy tudom a masik bazisra tenni?
megvolt az elso terror site, finom volt :K

hüllő

(#31) HaaS válasza gyiku (#30) üzenetére


HaaS
addikt

Hangyafarm:D... nos, az csak egy van:)! Itt kell elhelyezned az összes fejlesztést. A többi helyszínen csak "pillangóházak" vannak, azaz csak vadászokat tudsz indítani, amiket meg a hangárban tudsz pakolni ide-oda.

Az, hogy szatellited van egy másik ország fölött, az csak azt jelenti, hogy látod, ha ott kolbászol egy ufó (plusz a lóvé persze, később bónuszok)... érdemes egy vadászt is odatenni a régióba, hogy le tudd lőni. A Skyranger az csak a játék elején kiválasztott központból indul, onnan, ahol a hangyafarm van. Jelentős egyszerűsítés, az tény...

Tényleg, valakinél támadták már meg a Hangyafarmot?

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#32) gyiku válasza HaaS (#31) üzenetére


gyiku
nagyúr

arrol azt olvastam valahol, hogy nem lesz base attack.

hüllő

(#33) X Factor


X Factor
addikt

Ha egy ország elhagyja az X-Com szervezetet, van lehetőség "visszacsábítani" ?

Make things work

(#34) HaaS válasza gyiku (#32) üzenetére


HaaS
addikt

Oh, oké...

X Faktor: rákerestem, úgy néz ki, séhogy.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#35) TommyGun válasza X Factor (#33) üzenetére


TommyGun
őstag

Na ez engem is érdekelne.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#36) torma1981 válasza HaaS (#34) üzenetére


torma1981
veterán

+1. Örökös a kilépés. Amit nem igazán értek. Így legalább volt valami esélyük. Ha kilépnek akkor végkép annyi.
Itt is azt tükrözi hogy nem összetartás van hanem széthúzás.

[ Szerkesztve ]

(#37) HaaS válasza torma1981 (#36) üzenetére


HaaS
addikt

Hja, ezen én is gondolkodtam közben... bár ez csak egy játék, de nagyon remélem, hogy nem így nézne ki a dolog a valóságban. (Na jó, tudom.) Menni kell előre, nincs mese... tényleg állandó nyomás alatt van az ember, nem lehet pénzt gyűjteni, tökörészni, mert olyan gyorsan nő a nehézség... legalábbis nekem ilyen érzésem van. Erősen.

Ráadásul ugye ott vannak ezek a küldetések. Abban az _országban_ ugye csökkenti az idegbajt a sikeres misszió, de az elhagyott _régiókban_ (!!!) viszont nő eggyel. Figyelni kell rendesen, hogy melyik régióban van a legnagyobb általános stressz... lehet, hogy segítem az adott országot, de a hanyagolt régiókban több kárt okozok... műholddal csökkenthető a káros hatás, de ugye az meg lassú, plusz csak az adott országra hat.
Lényeg a lényeg, figyelni kell, hogy jön ki az ember a misszióból a legkevesebb veszteséggel, amit még lehet tűzoltani egy műholddal (ha még nincs)... éérdekes.

szerk: hohóó! Most jut eszembe! Mi lenne, ha a kiépített rendszert tönkrevágnánk azzal, hogy lerombolunk egy uplinket, ezáltal elvesztenénk a műholdat? Vagy a műhold fent marad, csak nem küld jelet? Ezt mindenképpen érdemes kipróbálni... vagy meg kéne nézni, mi van, ha lelövik az ufók a műholdat... mennyivel nő vajon a stressz? Ha azonnal visszapakolunk egy műholdat, akkor az -2. Ezt is meg kéne nézni...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#38) gyiku válasza HaaS (#25) üzenetére


gyiku
nagyúr

mit tud az ironman opcio? miben mas, mint a sima?

hüllő

(#39) HaaS válasza gyiku (#38) üzenetére


HaaS
addikt

Nem tudsz menteni/tölteni, hanem folyamatosan ment a játék... minden "gombnyomásnál" a bázison, és a harcban pedig valszeg körönként... legalábbis be tudtam tölteni a normál ironman játékállást az utolsó harc utolsó körénél, meg tudtam nézni a végét megint.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#40) TommyGun válasza gyiku (#38) üzenetére


TommyGun
őstag

Korlátozott számíú mentés, asszem küldetés elején ment egyet azt csa, legalábbis ilyesmit ír még nem próbáltam.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#41) gyiku válasza HaaS (#39) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor en ironmant jatszok, ironman nelkul. csak akkor mentek, mielott kilepek. :)

hüllő

(#42) torma1981 válasza gyiku (#38) üzenetére


torma1981
veterán

Nem tudsz menteni. Csak a gép ment automatikusan.

(#43) TommyGun


TommyGun
őstag

Jól láttam hogy a saját magam által legyártott cuccokat nem lehet eladni csak amit az alienektől szerzek?
pedig ezzel azért a régiben lehetett picit bizniszelni.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44) torma1981 válasza TommyGun (#43) üzenetére


torma1981
veterán

Sajnos nem. Csak amit találsz.

(#45) HaaS válasza gyiku (#41) üzenetére


HaaS
addikt

Első játékra:)? Merész!!! Én játszottam néhány hónapot, mentegettem rendesen, mire meg mertem próbálni... megérte, végigfostam az egészet az elejétől a végéig. Classic-kal nem tudom, hogy lesz, nagyon lassan haladok, borzasztóan drága minden, lassabb a fejlesztés (nekem úgy tűnik), másképp is indul, na meg veszteségek is vannak rendesen... tökmásképp állok a harchoz, mint normálban.
Az ellenfelek nem egylövésből mennek le, már az is nagy boldogság, ha egy kopasztörpét le tudunk szedni azonnal. Általában már "ő" is két lövés. Mikor meg előlép egy ilyen kis barom és kirohan a szabadba, négyen lövünk rá, ebből ketten scope-pal, és nem találjuk el egyszer sem! Bevallom, hangosan anyázok, elég gyakran.
Aztán meg ez a pánikroham... hát ilyen sem volt normában, csak nagyritkán... előre fosok, ha jönnek a... nem, nem spojlerezek. Szóval felkészültem lelkileg én is az országok, katonák elvesztésére.... na meg arra, hogy esetleg nem sikerül majd eljutni a végére.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#46) gyiku válasza HaaS (#45) üzenetére


gyiku
nagyúr

hogyan toltal par honapot?
normal modban nyomom, nem volt veszes eddig, talan 4 rookie fingott ki. a 2 vezeremberem megvan, de azokra vigyaztam is. amint jon 1 rendes sniper, kiterjesztem a vip letszamot 3ra.
meg nem psyztek a kis nyomorek sectoidok, (csak egymas kozt van lila hullam, az mi?) de az etherealoktol en is fosok (mintha lattam volna install kozben ethereal-os filet :U )
tegnapi terror site-on volt 2 [link], 4-5 talalat kellett, mire kidolt 1. amit csinalt zombit, 1 kockarol 100% hittel is 2 loves volt :(((

hüllő

(#47) gyiku válasza gyiku (#46) üzenetére


gyiku
nagyúr

hüllő

(#48) TommyGun válasza gyiku (#46) üzenetére


TommyGun
őstag

Az a lila takony amivel 2 sectoid összekapcsolódik, erősíti a másikat.
Én azt vettem észre ha azt lövöd le aki adja a tápot akkor a másik is kifingik. 2 in 1

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#49) HaaS válasza gyiku (#46) üzenetére


HaaS
addikt

Hát úgy játszottam a néhány hónapot, hogy megnéztem kábé mi, hogy működik (töltögetés), aztán újrakezdtem ironmannel:)! Nagyon komoly nehézségeim nekem sem voltak, de jópár dolgot nem csináltam jól. Hát így;).

Ja tényleg, ez fontos:
Mindenkinek ajánlom figyelmébe az F1 gombot! Az ugye alap, hogy ha ki van választva a katona, akkor meg tudjuk nézni, hogy milyen statjai vannak, és milyen perkeket kapott, milyen bónusok/máluszok hatnak rá.
Nade! Ugyanez működik ám az ellenfeleknél is! Szóval be kell lépni a tüzelés menübe, tabbal kiválasztjuk a delikvenst, és akkor kell egy F1. A pontos információkhoz ki kell belezni egyet, de érdekes-fontos dolgokat tartalmaz ez a lap (pölö a lila takonyról:) ), segített jobban megérteni a lövések pontosságának számítását is.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#50) gyiku válasza HaaS (#49) üzenetére


gyiku
nagyúr

ja hogy par honap a jatekban. azt hittem mar real time :D

[ Szerkesztve ]

hüllő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM: Enemy Unknown
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.