Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AnionLight


AnionLight
csendes tag

Szia Mindenki

Nem tudom mennyire érdekes, de találtam egy profi (Hi-Res- Nagyfelbontású) borítós oldalt játékokhoz. Én eddig sok mindenhez találtam nyomtatható anyagot, de kérni és feltölteni is lehet. www.gamecovers.info
[link]

(#2) Sirandrish válasza AnionLight (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó a cucc:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) AnionLight válasza Sirandrish (#2) üzenetére


AnionLight
csendes tag

kösz,
megnyugtattál, hogy nem csak én tudom használni

(#4) Neró válasza AnionLight (#1) üzenetére


Neró
őstag

Szerintem még nagyon kezdetleges ez az oldal. Se a PC-nél se az Xbox-nál se a
Nintendo Ds-nél nincs semmi és még a PSP-nél sincs. A Ps-2-nél van kemény egy
játék azt kifújt. Nem mondom ,hogy rossz de azért még lehet fejlesztgetni az oldalt.

| www.diablohungary.hu

(#5) AnionLight válasza Neró (#4) üzenetére


AnionLight
csendes tag

én idáig csak a 360-at és a wii-t használtam, a többi már nálam kiment a játéktérből.
nem azt mondtam, hogy minden igényt kielégít, de legalább nem azon kell kinlódni, hogy amit letöltök és kinyomtatok, az silány minőség vagy sem. (én többet szivtam a cdcovers.cc-vel mint nyertem)

(#6) Sirandrish válasza AnionLight (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg a cdcoversen rengetek házilag készitett boritó van aminek köze sincs a valósághoz én meg azokat nem szeretem

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.