Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • nemdan

    senior tag

    válasz admin4911 #1833 üzenetére

    Ne haragudj meg de szerintem nálad nincs "rendben" valami.:U Hónapok óta mindig mást-mást linkelgetsz, azt is helytelenül teszed.Már megtanulhattad volna használni a link gombot, ezzel nagyban megkönnyítenéd a mi dolgunkat is. Tulajdonképpen mi a célod? Nekem olyan mint ha a te neveddel mindig egy más ember írogatna...miért köszönsz mindig? Szerintem ha valaki gyakran látogat egy témát azt a többiek úgyis "megismerik".

    [ Szerkesztve ]

    A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

  • And

    veterán

    válasz admin4911 #1833 üzenetére

    Ok, de korábban azt írtad, hogy szerinted 5 GHz-es. Namost az eladó azt írta, hogy 2,4 gigán megy. Persze mindenki azt ír, amit akar, de te miből / hogyan következtetted ki, hogy ez (a panel, de ennyi erővel a szektor is lehetne) nem 2,4, hanem 5 gigás??
    Mit látsz azokon a képeken? Két bedobozolt antennát. Most ha te ebből meg tudod mondani, hogy mi van a házon belül - ráadásul az sem minden esetben árulkodó a működési sávot illetően -, és hogy milyen sávon működik, akkor tudsz valamit. Típusszám nem ismert, a méretek sem igazán látszódnak, nincs mellettük ismert méretű tárgy, hogy legalább közelítőleg tudjuk ezeket, és körülnézzünk a Seltech kínálatában. De szerinted a panel 5 GHz-es. Szerintem meg ez ebből marhára nem látszik, és semmi nem utal rá. Ráadásul az eladónak sem volna nagy poén, ha a jelenleg sokkal 'népszerűbb' és zsúfoltabb 2,4 GHz-es sávra kínált antennái valójában 5 GHz-en működnének, mert akkor garantáltan utólagos (és jogos) cseszegetésnek tenné ki magát. Annál meg azért csak több esze van.

Aktív témák

Hirdetés