Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chandler


Chandler
senior tag

szoval hogy lehet ezt megcsinalni service pack 1 nelkul? mert az frissiti vagy valami olyasmit (nem igazan ertek a temahoz) es utana 2.0 lesz. nem lehet letolteni egy javito cuccot kulon ehhez a dologhoz? vagy valami mas is jo csak legyen 2.0 a port
:F

(#2) lukiboy25 válasza Chandler (#1) üzenetére


lukiboy25
csendes tag

Szia!

Nekem Asus alaplapom van, az ahhoz kapott telepítő CD-n megvannak a szükséges driverek.

Az eszközkezelőben megkerestem az USB vezérlőt és frissítettem erről a CD-ről az illesztőprogramokat, így már 2.0 pedig nincs nekem se SP1 felrakva.

I'll be 6 if you'll be 9

(#3) tr00p3r válasza Chandler (#1) üzenetére


tr00p3r
őstag

XP-ben elvileg gyárilag benne van.

de majd jön X-COM vagy |moonman| és majd jól megmondja

(#4) X-COM válasza tr00p3r (#3) üzenetére


X-COM
nagyúr

usb2-őt télleg csak sp1-től tud, különben csak 1.1-ként funkcionál.

Nincs rá külön patch, sp1 kell, de akkor már inkább sp2.

Elképzelhető, hogy valahogy át lehet hekkelni sp1/sp2 gépről a fájlokat, de azért nagyon ne reménykedjen benne

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#5) puffneki válasza Chandler (#1) üzenetére


puffneki
tag

X-COM megelőzött


[Szerkesztve]

(#6) Chandler


Chandler
senior tag

azt irja ki hogy hamis cd-key van megadva amikor felakarom rakni. haaat nem is tudom...:DDD

[Szerkesztve]

(#7) Chandler


Chandler
senior tag

ah! most latom hogy felvan rakva egy csomo kis javitas. az automatikus frissites az felrakja ezt a patch et?
egyebkent hol lehet latni hogy hanyas az usb portom?

[Szerkesztve]

(#8) tomi_mod válasza Chandler (#6) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Céges win xp; aktiváltatnom is kellett!!! amikor megkaptuk az sp1 cd-t telepítéskor az mondta, hogy nem eredeti a win xp... ...?!?
Ez csak úgy eszembe jutott...

(#9) Alex91 válasza tomi_mod (#8) üzenetére


Alex91
félisten

Mert akkora mar a fel varos bizta azt a kodot hasznalta :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#10) Chandler


Chandler
senior tag

jaja valahogy igy

(#11) Chandler


Chandler
senior tag

up!

(#12) Chandler


Chandler
senior tag

upi

(#13) moonman válasza Chandler (#12) üzenetére


moonman
titán

mit up? télleg nem megy sp1 nélkül. Bővebben: link

(#14) tomi_mod válasza Alex91 (#9) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Generált kódhoz adnak egy másik generált kódot az első alapján.
Az első kód minden gépen más, tehát nem passzolhat hozzá az az egyetlen egy. szal ha ismerte is volna a fél város akkor sem műxik!

(amúgy neten ki aktivált volna:F)

(#15) Norby(ToG)


Norby(ToG)
csendes tag

Hi.
Amikor telepítettem az SP2-öt akkor nekem teljesen megfeküdt az USB-m ami addig simán ment 2.0 sebességgel az most még az 1.1 sebességét sem éri el valahol 350k kötül mozog mega helyett, elég szomorú lettem fontolgatom hogy meghal az SP2. Ha valakinek van ötlete szóljon. USB drivert ujra telepítettem meg a chipset drivert is, nem használt seemit. :F

Nincs végzet, csak ha bevégzed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.