Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy kis segítségre lenne szükségem. Újratelepítettem a Windows-t, amely csak akkor hajlandó elindulni, ha az IDE1-es csatit használom az alaplapon. A probléma ezzel az, hogy nagyon szerencsétlen helyen van a csatlakozó (nem vmi méretes a ház, közel van a videókari is), így mindenképp át kéne dugni IDE2/IDE3 csatlakozóba. Ilyenkor azonban a Windows nem hajlandó elindulni. Elvileg lehet úgy a problémát kezelni, hogy először ferakom a Via raid Tool-t (IDE1-et használva) és aztán dugom át az IDE kábelt? Vagy esetleg BIOS-ban is kell vmit állítani?
THNX! :R

<< Heimdal >>

(#502) kovsol válasza Retekegér (#501) üzenetére


kovsol
titán

szerintem a biosban a boot sorendet nézd meg hátha azzal van a bibi vagy nem tudom

May the Force be with you!

(#503) sszever válasza Retekegér (#501) üzenetére


sszever
őstag

Elépzelhetőnek tartom, hogy csk a BIOS-ban kell állítanod.
Ha IDE 1-ről átrakod máshova (jelen esetbe IDE3-ra), előfordulhat, hogy más eszközt (merevlemezt) előrébb vesz a boot sorban, ezt pedig már be sem rakja automatikusan (régebben nálam is előfordult ugyan ez)..
Tehát ha átrakod IDE3-ra, menj be a BIOS-ba, és győződj meg róla, hogy az a merevlemez, amelyről a WIN-t boot-olnád legyen a boot sorban elöl (az legyen az első merevlemez, előtte lehet még attól CD / floppy).
Egyetlen gondod lesz majd ezzel, ha esetleg az IDE2-őre mobile racket kötsz, és a vinyót ki-be teszed. Ebben az esetben minden alkalommal el kell játszanod ezt. (nálam legalábbis nem sikerült ezt az automatikus boot sor felismerést kikapcsolni).

Tudtommal ugyanis a Win-nek oly mindegy, melyik IDE-ről indul el.

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#504) Retekegér válasza sszever (#503) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A winyó van az első helyen bootolásnál. Ami érdekes, hogy korábban (ahogy fokozatosan építgettem a gépet) minden gond nélkül ment, miután az IDE1-ből átraktam IDE2-re. A Standard CMOS Features-ben az IDE1,2,3 Master/Slave Auto-ra van állítva...

<< Heimdal >>

(#505) moonman válasza lúzer (#500) üzenetére


moonman
titán

simán ''lemezmeghajtó'' alatt van.

(#506) Comanche válasza loszerafin (#471) üzenetére


Comanche
tag

...csak úgy érdekesség képpen...

Más a Téli fűtött szobás 24 fok, mint a nyári! Lehet,hogy páratartalom, stb, de tapasztalataim szerint a nyári 24-nél legalább 2 fokkal melegebb a proci! (egyforma körülmények között)

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

(#507) lúzer válasza moonman (#505) üzenetére


lúzer
veterán

egy MÁSIK satás gépen néztem, de ott nincs gyors eltávolítás vagy ilyesmi, de köszi a választ, azon is meg fogom nézni, ahogy odajutok.

Kicsit más:
Pendrive-nál hol van ez a lehetőség, hogy teljesítményre legyen beállítva (hasonlóan?)
Ezt tudtam, de most nem találom, pedig néztem az egész eszközkezelőben. :B
(Ugye, ha nem lehet ntfs-re formázni a pendrive-t, ettől az állapottól függ?)

[Szerkesztve]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#508) HEMP válasza lúzer (#507) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem tudom milyen lapod van, de nálam, ha BIOSban kikapcsolom a Silikon vezérlőt, akkor jelenik csak meg a ''gyors eltávolítás'' ikon.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#509) lúzer válasza HEMP (#508) üzenetére


lúzer
veterán

Kösz, majd ezt is megnézem.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#510) alien_


alien_
őstag

Hogyha már úgyis elmerültünk a cpu hőmérsékletekben, szerintetek mitől lehet, hogy indítás után 1 órán keresztül 36-37C volt a 2800+ -as bartonom, miközben operával neteztem, bitlordban töltöttem, total commanderben is szöszmötöltem, everestben is, ráadásul sys trayben futott még vagy 5 progi, viszont ha elindítottam egy winampot vagy bs playert, kapásból 48C -ig meg sem állt? Utána egy stabil 39C -re ment vissza, de nekem gyanús ez a nagy hőingás:/ Lehet ez proci sarkazástól?

Swarm is coming.

(#511) Retekegér válasza Retekegér (#504) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Vkinek még ötlet esetleg? :F

<< Heimdal >>

(#512) Steelheart válasza Retekegér (#511) üzenetére


Steelheart
senior tag

Hello retek :D
Hát ha IDE-s, akkor mindenképp jumpereld a vinyódat simán masterre, ha még nincs. Aztán a rendszerindító partíciót vizsgáld meg vmi lemezkezelőben (Winben is van beépített), hogy az-e az aktív partíció. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet, hogy ha régen jó volt, most meg rossz, akkor hardware hiba, és mondjuk a kábel megtört vagy akármi...

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#513) Szabtom


Szabtom
senior tag

Nem tudom, jó helyen járok -e a kérdéssel, ha nem szóljatok.

Előfordulhat, hogy IRQ ütközés miatt problémák lehetnek a videókarival? Eddig nem volt gondom, de úgy tűnik, hogy egyik napról a másikra artifact gyár lett a VGA-mból, ha a nyomtatót az USB-re dugom. Tisztára olyan hibákat csinál, mintha memócsip error lenne. A desktop csíkozódik, egy idő után olvashatatlanná válnak az ablakok, a taskbaron is mindenféle színes kockák burjánzanak.
Visszavittem garis szervízbe, ott nem találtak hibát. (Bár ez még nem lejátszott meccs, mert csak egy nyomi DirectX9.0 tech demóval próbálták. Nem akartam okostojásnak tűnni, főleg nem overclockernek, ezért ennyiben hagytam egyelőre).

Bootolásnál megnéztem az IRQ kiosztást. A Display Controller (gondolom, ez a VGA) a 10-esen van, és a 4-ből 2 USB controller is ugyanott. A Windows eszközkezelő a VGA-nál is és kettő USB controllernél is IRQ 16 -ot ír.
Okozhatja ez a problémát?

(#514) Comanche válasza alien_ (#510) üzenetére


Comanche
tag

Szerintem nem! De megnézted, tényleg le van sarkazva?
Kipróbáltam az általad leírtakat, de nincs hőingadozás, de ekkora érték amit írtál, nem egészséges! Mármint nincs a ''határértékek''felett, de nem indokolt a használathoz képest!
Na most ettől beljebb vagy... :B

Régi a rendszer? Amit írtál, a fekvő házról, meg a tápról, nem túl biztató! Legalább a táp ventillátora befelé tolja a meleget?Mert láttam már ilyet! :F

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

(#515) alien_ válasza Comanche (#514) üzenetére


alien_
őstag

Picit meg van rágva a processzor mag, de csak nagyítóval lehet levadászni a hibát:/ Viszont a sarkazás ellen szól, hogy előtte semmilyen hardware-es zaklatásnak nem volt kitéve a gép, mielőtt elromlott,és ettől eltekintve tökéletesen működik a gép. Szedtem le egy SpeedFan nevű progit, ami grafikonon is mutatja a hőmérsékleteket, meg loggolja is. Hideg indítás (32-37C), operászás meg töltögetés alatt is tartja ezt, ami pedig szép teljesítmény egy bartontól. De egy Winamp kereken 10C vel növeli meg a procit is, meg a tápot is, pedig task managerben nem jelzni, hogy dolgozna proci winampon. Minden plusz funkciót kikapcsoltam winampban, hátha valami azon belül gubancos, de ez sem vezetett eredményre. Egy játékkal teszteltem utána, Sin: Episodes, azzal stabilan 51C körül bírkózott. Teljesen jó állapotban a max hő úgy 45C szokott lenni. A rendszert tegnap raktam fel, erről előző oldalon találhatsz egy regényt :) A táp kifelé fűt szerencsére, de azért nem jó a cpu nak az a meleg ott:/ Semmit sem értek.. Hogy tud egyszerre teljesen jól hűteni, de néhány esetben kályha effektust produkálni a gépem? :(

Most bezártam winampot, visszament pár perc alatt erre az értékre: Alaplap:35C Proci: 39C Táp: 38C , ami még normális is lenne, csak hát zene nélkül mit érek én...

[Szerkesztve]

Swarm is coming.

(#516) Comanche válasza alien_ (#515) üzenetére


Comanche
tag

Akkor az újratelepítős rész kimaradt! :B
Nem értem nagyon érdekes! Nézd meg az Everestel is a hőfokot, meg még valami másik programmal, ha azoknál nem tapasztalsz ilyet, ''dobd ki'' a SpeedFant! :DD

Nekem is volt nem is kicsit egérrágta pricim,avval nem volt gond, hőfokilag sem! már csak azért is érdekel,mert hűtésmániás vagyok! Ráadásul házilag intézem ezt a dolgot...

Nézd meg kézzel is, ha megynitod a házat, (úgy is nézd meg,mármint nyitva, hogy akkor is ennyire melegszik e!) Fizikailag is érzed e a hőkülönbséget, ennyit már észre lehet venni! Én is kézzel szoktam nézegetni, ha a programokban bizonytalan vagyok!

Egyenlőre nincs több ötletem!?

[Szerkesztve]

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

(#517) alien_ válasza Comanche (#516) üzenetére


alien_
őstag

Kézzel mérem általában én is, alapból nem használok ''háztetőt'', és az Everestet ellenőriztem a SpeedFannal:) Most készülök áttelepíteni az egész gépet egy másik házba, csak még egy réteg lakkal le kéne fújni, ebben már el van különítve táp, és akarok barkácsolni az oldal plexire egy ventit a proci fölé, bár a tuti megoldás talán egy víz hűtés lenne.. De ez még odébb van, mivel nyilván ez sem segítene sokat, max 2C -val jobb lesz talán, de sokkal előrébb nem lennék vele szerintem.

A winamp indítása után 5 perc alatt éri el a 47,5C -t 37C-ről indulva, és körülbelül ugyanennyi idő kell a a visszahűléshez is, de ilyenkor már stabilan 39C, ez alá nem is nagyon megy. Ez normális? Tényleg csak a fizikai hűtésről szól ez az egész? Biztos hogy van valami logikus magyarázat... Lehet hogy ''fáradt'' hűtőzsírt használtam, és ezért rosszabban szigetel? Na de egy winamp-tól? Ez nekem magas:/
Levegő, vagy vízhűtéseket csinálsz házilag? Egyébként köszönöm a segítséget!

Swarm is coming.

(#518) forceberg


forceberg
veterán

Mitől lehet, hogy néha megakad az egér mozgása, játékban 1-1 pillanatra megáll a kép... :O :F

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#519) Gabesz84 válasza lúzer (#509) üzenetére


Gabesz84
őstag

bah, most nezem nekem is el lehet tavolitani a rencervinyot menet kozbe :D :D

(#520) isapeti


isapeti
aktív tag

Sziasztok!

Tudok valami megoldást arra, hogy ha drag and drop ill. küldés módszerrel nyitnék meg TÖBB fájlt egy programban (pl. leginkább Photoshop), akkor ezt meg is tegye nékem az XP? Az esetek 99%-ában csak egy fájlt nyit meg az indítóikonjára húzott x db közül, ugyanez az effekt a küldésnél is - néha viszont, ha a fentmaradó 1% győz, akkor szép sorban megnyitja mindet.

Tipp?

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#521) sszever válasza forceberg (#518) üzenetére


sszever
őstag

Tehát beszaggat....

1, Valami szolgáltatás használ erőforrásokat a háttérben

2, gyenge a VGA, vagy memória vagy CPU

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#522) _Gudella válasza forceberg (#518) üzenetére


_Gudella
senior tag

egyik ismerősöm volt egy ilyen rejtélyes jelenség, amit végül a skype eltávolítása oldott meg, igaz az egy nagyon régi elavult gép volt...

(#523) Comanche


Comanche
tag

Akkor nincs ötletem! A pasztát is kicserélhetde, ez is jelentett már nálam 3fokot minuszba! Nincs mit,nem nagyon tudtam segíteni! Lehet öregszik a proci, sehogy nem tudtam ilyet előidézni! Nekem a 3000+-os megy 37-38-fokon, 41-42-főlé nem is megy soha, talán nyáron fog!
Nem,én csak házilag barkácsolok és keresem a legjobb megoldást! [link] Itt szívja ki, vagytolja inkább kis tereléssel,mert megfordítottam a procin a ventillátort! :DD ez is - 2 fok!
[link] itt meg az alaplap hátulját hűtöm, ez is 2-3 fok minusz! A fordított proviventillátor,olyan huzatot csinál a gépben,hogy csak na. valahogy sikerült eltalálni... [link] emmeg a volt videokártyám, ez sem volt forró soha! Na de ezek nem idevalóak,mindenkitől bocsi!


Ha tudod,próbáld ki másik procival,akkor talán kiderül,hogy amiatt van e!?

Amúgy anyukámtól ki fogok kapni miattad, aztmondta, idegenekkel ne álljak szóba! :))

Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

(#524) alien_ válasza Comanche (#523) üzenetére


alien_
őstag

: ))))) Nagyon maszek megoldásaid vannak! A gpu hűtőként cpu hűtő nagy 5let:D Aktív ram hűtés..nem semmi! Hogyan fogattad a gpu -ra a coolert? Fordított venti a procinál zokszó nélkül megy? Valamit majd a 9800se-mre is kéne raknom lassan, mert a gyári hűtés haldoklik..

A procimat másfél éve vettem újan, és utoljára tegnap zsíroztam újra, azóta megy úgy ahogy normálisan, előtte win install is mindig kiakadt. Úgy néz ki, nem úszom meg proci csere nélkül:( De vajon miért mindig együtt meglegszik, és majdnem mindig ugyanannyira az táp meg a cpu...? Lehet, hogy kéne vennem egy leselejtezett ruszki lehel hűtőt, és abban tartanom az egész gépet : )) Más 5letem nincs : ( Ha eljutok addig, holnap veszek zsírt, és átrakok egy 2,8 -as sempront, ahhoz mit szól, bár 99%, hogy a proci (vagy annak a hűtése) a baj. Tényleg bocs az offtopicért, de a winből indult a baj itt is..:/

Komolyan? Pedig él ilyen a ph!-n is :D

Swarm is coming.

(#525) szandisas


szandisas
senior tag

Sziasztok! van problémám a gépemmel :( Win xp sp2-t tettem fel tegnap, és annyi a bajom vele, hogy hihetetlenül lassan indul el. Mega a bootolási folyamat pár pillanat, az pedig, hogy betölti az xp-t elég kivárni. Kb 10* megy végig a bűvös csík töltés közben, aztán az Üdvözöljük! előtti kék hátteres írásnál (talán win. indítása :F :D ) megáll vagy 1,5 percre.
A konfigom az adatomnál van. szinte minden új, egyedül a hdd-t(160as) volt a régi gépemben is. Tökéletesen működik. Tudtok ajánlani valamit mire figyeljek oda, vagy mi lassíthatja le? hálózat: csak ADSL megy rajta. előre is köszi a válaszokat :)) :R

aláírás

(#526) deadguy


deadguy
aktív tag

Nekem pár napja egy ilyen piros keretben fekete háttér alapon valami ''system failure error.....guru meditation'' izét ír ki felülre a desktopon....ez XP hiba(?) vagy valami más?

(#527) forceberg válasza sszever (#521) üzenetére


forceberg
veterán

Van, hogy egy weblap betöltése közben akad meg a kurzor. Játék alatt meg csak pár napja jött elő, addig jó volt. :))
A ''valami szolgáltatás'': hát én is arra gyanakszom, csak nem tudom, hogy mi.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#528) poffsoft válasza deadguy (#526) üzenetére


poffsoft
addikt

inkább driverre gyanakodnék a helyedben.
vagy az már megvolt (újratelep) :F :F :F
Bár tudom ezzel megint nagyot mondtam.......

[ Szerkesztve ]

(#529) Szan


Szan
csendes tag

hello, segítsetek
van egy fujitsu siemens 19'' tft szélesvásznú monitorom, amit ki tudtam valaha a monitor power gombjával kapcsolni. Ennek vége, most csak a gép kikapcsolásával együtt feketedik el a monitor. A monitor azt írja ki, hogy (Power button locked). Mit kell tennem, hogy ez ne így legyen.
Hol tilt le a gépen vagy a monitoron? inkább a gépben, mert, ha kihúzom a monitorkábelt a gépből, akkor kitudom kapcsolni a monitort a power gomb segítségével.

(DVI kábelen futott amikor kikapcsolható volt de most is igy megy.

(#530) poffsoft válasza szandisas (#525) üzenetére


poffsoft
addikt

biztos nem keres LAN-t? (hálózati beáll).
Meg biosban van olyan 'busmaster'(vhol chip vagy ide setup), meg esetleg IDE DRIVING (sztén IDE). nem nagyon tudom, ezek mit okoznak, de nekem ez hasonlóan le szokta ültetni az XP-t ......
DRIVING=strong a nyerő (nálam)
busmaster= ez van mikor on-ban, van mikor off-ban jó.
Mondjuk xp telepítéskor az off a nyerő.

Hátha.... :)

[ Szerkesztve ]

(#531) poffsoft válasza Szan (#529) üzenetére


poffsoft
addikt

fujitsu manual nem ír erről?
lehet -attól függetlenül- a monitorban setupoltál el valamit.... :F

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#532) Ottoka válasza forceberg (#527) üzenetére


Ottoka
őstag

Szerintem bejött valami spyware/trójai szutyok. Esetleh nézd át spyware terminator nevű progival. Vagy már öreg az xp, reinstall.

Mezőhegyes

(#533) Ottoka válasza szandisas (#525) üzenetére


Ottoka
őstag

Nincs véletlenül manuálisan beállított winyó valamelyik porton? Érdemes mindent kikapcsolni amit nem használsz, másik hálókártya (ha kettő van alaplapi), firewire, serial port, parallel port (ma már alig használjuk, hacsak nincs régi printer portos nyomtatód), esetleg a serial ata vezérlőt is leleőheted ha nincs sata-s cuccod.

Mezőhegyes

(#534) szandisas válasza Ottoka (#533) üzenetére


szandisas
senior tag

A SATA cuccokat kikapcsoltam, nem is azzal van a gond, hanem az xp töltési idejével. Hálózati beállítások , hogy a legjobbak? :R

aláírás

(#535) Retekegér válasza Steelheart (#512) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hello Acélszív :D
Hát a kábellel no para, nemrég vettem, faxányos Revoltec. Időközben az egyik partíció fullosan elveszett, úgyhogy megformáztam az egész vinyót, és újraraktam az oprendszert.
Azért köszi a segítséget :)

<< Heimdal >>

(#536) sszever válasza forceberg (#527) üzenetére


sszever
őstag

vírusírtás + AdAware, vagy hasonló progi futtatása.
Utána pedig a rendszerindulással induló progik takarítása...

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#537) Vangelis válasza moonman (#454) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Amah azon avgyok panaszkodik a vga ra, drivere és végülis mindenre:s... csak meg kéne tanulni angolul.

Amiket egyébként irtam provátban anno , nem sikerült megnézni?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#538) HEMP válasza szandisas (#534) üzenetére


HEMP
aktív tag

Adj fix ip címet a hálókártyádnak (pl. 192.168.0.1) és megoldódik.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#539) sszever válasza Vangelis (#537) üzenetére


sszever
őstag

lehet, magyarul sem ártana először.... :DDD :DDD :D :DDD :DDD

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#540) Vangelis válasza sszever (#539) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én lenni arab diák:D és igen néha elég fúrcsán rajzolok itt a fórumon :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#541) lúzer válasza HEMP (#538) üzenetére


lúzer
veterán

állítólag az 2 másodpercet jelent.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#542) orbano


orbano
félisten

Sziasztok!

Valaki el tudná mondani, hogy az XP prof.-hoz képest mit veszítek, mint átlag felhasználó, ha Windows Server 2003-at használok?

Előre is köszi!

A vér nem válik VAZZE!™

(#543) #51736960


#51736960
törölt tag

Srácok, nagyon tanácstalan vagyok:

Idáig tökéletesen működött az xp a gépemen, de mostanában ha emailt küldök, a címzetthez már úgy érkezik meg, hogy az ékezetes betűk helyén mindenféle furcsa karakterek vannak. Akármilyen címről és akármilyen címre (yahoo, freemail) küldöm, mindig ez a helyzet. Ha az iwiw-ben küldök valakinek üzenetet, ugyanez a helyzet... valami tipp? Semmit nem állítgattam el, nem nyúlkáltam rendszerbeállításokhoz.

Ugyanerre a gépre felraktam egy friss xp-t is, azzal tökéletesen megy minden, de a régi xp-re szükségem van, nem szeretném legyalulni...

(#544) sszever válasza lúzer (#541) üzenetére


sszever
őstag

Többet. Ha nem talál DHCP szervert, vagy nem tetszik neki a talált, van, hogy elteker akár több percig is.

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#545) sszever válasza orbano (#542) üzenetére


sszever
őstag

Hasonlítsd össze a két termék adatlapját, és árát. Máris megtudod.
Server sok olyan szolgáltatást elindít alapból, amire nincs szükséged, de erőforrást foglalnak.

De fordítsuk meg a kérdést! Mi előnyöd származna belőle???

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#546) sszever válasza #51736960 (#543) üzenetére


sszever
őstag

regionális beállítások? Nyelvi beállítások? Esetleg kínai kódkészlet? :D

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#547) zsoi válasza #51736960 (#543) üzenetére


zsoi
senior tag

uuencode hibának tűnik... de magától nem szokott átállítódni.

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#548) Ottoka válasza lúzer (#541) üzenetére


Ottoka
őstag

Hemp-nek igaza van, az is sokat jelent, legalább 30-40mp-et. De ha jól tévedek az már a betöltés után amikor az asztal is megjelenik. Ez meg már a csikoknál megáll, aztán meg a gyönyörű Üdvözöljük képernyőnél.

Mezőhegyes

(#549) Ottoka válasza szandisas (#534) üzenetére


Ottoka
őstag

A sata-t azért mondtam hogy kapcsold ki, mert arra gondoltam hogy kapcsoljunk ki minden olyan dolgot amit nem használsz. Vírus, spyware ilyesmi? Esetleg próbáld meg újrarakni a winfost még egyszer. Sajna több ötletem sincs. Valszeg tényleg valami bios beállítás. Sajnos ez már az a kategória amit látni kellene. Ha nem oldódik meg, akkor egyesével kapcsolgatni kellene a biosban azokat a beállításokat, aminek nem tudod biztosra a jelentőségét.

Mezőhegyes

(#550) djadji


djadji
senior tag

Valaki tudna nekem olyan programot mondani amiinek be tudom állítani hogy x óra x perckor kapcsolja ki a gépet? mondjuk mindennap ugyanakkor....
A program név érdekelne engem.. (ha léehet akkor free-t szeretnék)

http://djadji.fw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.