Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) micafighter


micafighter
nagyúr

A Webroot új verziójával új webfilter is jön, de még nem kapta meg mindneki az új filtert, mert fokozatosan engedik ki a frissítést. Ha érdekel valakit, hogy az új vagy még a régi webfiltere van:

C:\ProgramData\WRData mappában kell keresni egy wrUrl nevü mappát. Ha nincs ilyen, akkor még a 2013as webfilter van, ha van ilyen mappa, akkor pedig az új webfilter.

Bővebben: [link]

Mindenki meg fogja kapni az új webfilter automatikus frissítés keretében.

(#352) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Piros pont.


Direkt kerestem egy megcrackelt telepítőt.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#353) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#352) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az "Ukash"-t is megfogja?

(#354) Omega7plusz


Omega7plusz
tag

Sziasztok!
A webroot-nak nincs olyan verziója, ami csak antivírus? Amikor le akarom tölteni, mindig a secure anywhere akar lejönni. Amikor a windows tűzfal be van kapcsolva (alapbeállításon), akkor eléggé szakadozik a böngészés. Ha felteszek egy tűzfalat, és kikapcsolom a windowsét, akkor teljesen normálisan megy. Nem sok kedvem van egy másik tűzfallal vacakolni, de ha csak ez a megoldás, akkor mit kapcsoljak ki a webrooton? Próbáltam leállítani a tűzfalát, de akkor egy nagy piros felkiáltójel van a tálcán és ez eléggé idegesítő, mert esetleg nem veszem észre, ha mást is akar jelezni. Mondjuk a gép sem mai gyerek, de azt hiszem egy intel e8400 4gb rammal még elégnek kellene hogy legyen egy win7x64 tűzfalhoz. Esetleg tudtok valami beállítást, ami javítana a dolgon?

(#355) micafighter válasza Mikulásbá (#353) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meg. Nem fogja engedni, hogy kizárjon a gépből. Tudom hogy egy tesztnek jobban hinni, csinálok holnap, ha hozzáférek a VM-hez, de addig lehet lilwayne megcsinálja :)

(#354) Omega7plusz: pontosan mi a probléma?

(#356) w.miki válasza micafighter (#332) üzenetére


w.miki
veterán

no, feltettem a promot én is, és nekem is egyből expired van
mivel tudnám uninstallálni a webrootot?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#357) Mikulásbá válasza micafighter (#355) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Inkább fordítsd le magyarra!Ma ennyire megy most ez a védelem,érdemes lenne-ha sok egy embernek,összefogva többen.Aztán bedobni itt tesztelni majd elküldeni a gyártónak-szerintem be fogják tenni a többi nyelv közé,ha látják,mekkora a tábora.

(#358) sz.j válasza w.miki (#356) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én az első módszert ajánlom, nálam bevált.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#359) ƵøŁĭ válasza Mikulásbá (#353) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán


Futtatás nélkül ,elkapta mindet . + ESET is megfogta mindet .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#360) micafighter válasza w.miki (#356) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem is ki írta néha hogy expired, de attól még jó volt.

Így lehet leszedni a webrootot:

http://prohardver.hu/tema/webroot_secureanywhere/hsz_321-321.html

Ha letörölted, én még megpróbálnám ezt feltelepíteni:

http://anywhere.webrootcloudav.com/zerol/wsafbmpav.exe

Ez direkt link a 180 napos promóhoz. Egyből elkezdi letölteni. Telepítsd fel, be van építve 180 napos Antivirus kulcs, jónak kell lennie.

Ha feltelepült, nyisd meg a felületet, és nézd meg beaktiválta e 180 napra. Ha nem, akkor #337-es hsztől kezdve erről van szó egy pár hszig.

[ Szerkesztve ]

(#361) Omega7plusz válasza micafighter (#355) üzenetére


Omega7plusz
tag

Pl. a görgetés akadozik, ha itt akarok egyet lapozni, akkor másodpercekre befagy a böngésző, ha egy linkre nyomok akkor is befagy. Egy oldal megnyitásakor is leáll egy pár pillanatra, most, hogy ezt írom, néha várni kell, hogy megjelenjenek a betűk. Ha viszont kikapcsolom a win tűzfalat, akkor nincs ilyen probléma. Feltettem néhány free tűzfalat, utoljára a zonealarm volt fent, és ezekkel sem jelentkezett a gond. Kivéve a comodo tűzfalát. Az viszont az egész gépet boot-tól leállásig lassította.

(#362) micafighter válasza Mikulásbá (#357) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem rajtam mulik a magyar fordítás. Van nagyjából sejtés, hogy miért nem akarják implementálni, és van ötletem hogy meggyőzzem öket, viszont csiszolgatni kell még rajta.

(#363) micafighter válasza Omega7plusz (#361) üzenetére


micafighter
nagyúr

Milyen böngészőt használsz? Oprendszer?

A webrootnak / win tüzfalnak nem kéne ilyet okoznia.

[ Szerkesztve ]

(#364) Mikulásbá válasza micafighter (#362) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ettől még le lehetne fordítani,ha nem olyan nagy gond-itt biztos sokan imába foglalnák a neved!

(#365) Omega7plusz válasza micafighter (#363) üzenetére


Omega7plusz
tag

Firefox 24, win7 x64. Nem szeretnék böngészőt cserélni, ezt már jól belaktam az évek alatt.

(#366) micafighter válasza Omega7plusz (#365) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kéne ilyen gondnak lennie semilyen böngészővel. Az a helyzet, hogy nem hallottam még ilyen problémáról webrootnál. Ha tudsz angolul, akkor írni kéne a supportjuknak, hamarabb lenne megoldás, mint ha én probálok segíteni.

(#367) Omega7plusz válasza micafighter (#366) üzenetére


Omega7plusz
tag

Rendben, köszönöm. Németül tudnak? :) Akkor addig leállítom a win falat, és elindítom a zonealarmot. Gondot jelent, ha a webroot-ban bekapcsolva hagyom a tűzfalat, és beállítom, hogy mindent engedjen? Akkor legalább nem vált át felkiáltójelesre.

(#368) micafighter válasza Omega7plusz (#367) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gondot jelent, hogy a win tüzfal ki lesz kapcsolva, de ha ilyen problémák vannak, akkor nincs mit tenni, menjen helyette a zonealarm. webroot.de honlapon nekem úgy látom az üzleti verzió jön be, meg kéne ott keresni az otthoni verzió lapját, és azon belül a támogatást. Ha jól tudtam értelmezni a honlapot, akkor jobb felső sarokban lesz hogy otthoni verzió, azon belül pedig támogatást kell keresni.

Majd írj hogy mit válaszoltak érdekel a dolog :)

(#369) Omega7plusz válasza micafighter (#368) üzenetére


Omega7plusz
tag

Tizenegy plugin container volt elindítva! Most megy mint a... :W

(#370) micafighter válasza Mikulásbá (#364) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megpróbálhatom. Mivel nem tudok nekik fordítani mondjuk egy fordító platformon, ezért legfeljebb egy txt-be vagy egy képfájlba tudom itt a gépen lefordítani. Az a vicces, hogy pl egy internetes fordító platformon sokkal gyorsabb(vagy 5x - 10x ?) is lenne a fordítás, mint ha én itt magamnak txt-be kiírom. Ezt tapasztalatból mondom, mert csinálok angol -> magyar fordítást a crowdin platformon.

Na mindegy. Mint mondtam, a hivatalos fordításra (tehát hogy maga a program legyen magyar, meg esetleg még más is :P ) van még ötletem, nem adom fel egy forduló után a dolgot.

(#369) Omega7plusz : plugin container ? :DDD tudsz képet mutatni, hogy honnan jöttél rá ? (gondolom nem a support válaszolt ennyi idő alatt, mondjuk nekem volt már, hogy egyből válaszolt a webroot support :DDD ) Milyen pluginek amugy ?

[ Szerkesztve ]

(#371) Mikulásbá válasza micafighter (#370) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha meg lenne a fordítás és azt bársony párnán benyújtanád nekik ellenőrzésre-az itteni tesztelés után-lehet beadnák a derekukat.Veszteni nem veszítenek semmit-de tökéletes fordításnak kell lennie,szabványos,ahogy kell.
Én sajna nem tudok segíteni.

(#372) Omega7plusz válasza micafighter (#370) üzenetére


Omega7plusz
tag

Csak benéztem a feladatkezelőbe, hogy van-e valami olyan, amit nem ismerek. Nem tudom milyen plugin, ez a firefoxnak valami vacka, amit mindig elindít, de általában csak egyet-kettőt. Most leállítottam őket szép sorban, le is állt az egész firefox, de újraindítás után meg rendesen indult.

(#373) micafighter válasza Mikulásbá (#371) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet. Nem értem egyébként, miért nem indítanak pl egy crowdin projektet, közösség segítségével ingyen meglenne a programjuk fordítása és a fordítások karbantartása annyi nyelven, ahányan csak akarnák..
Az egyedüli kölcség amit a crowdinnek kéne fizetni, illetve ha nagyon professzionálisak akarnak lenni, akkor egy hivatalos fordítóval történő ellenörzés, ami megint minimális költség lenne, mivel csak ellenőrzésről van szó.

Beszélek még én erről a supportjukal. Csak attól tartok, hogy egy közvetítővel fogok tudni beszélni, mert ilyen döntéseket nem egy ember hoz. Na de mindegy. Még egy misét mindenesetre megér szerintem a fordítás. A magyar felhasználókon túl azért is, mert jelenleg vagy egy tucat nyelven van csak a webroot, és ha én össze tudok velük hozni egy működő modellt, akkor azt tudják másolni a többi nyelvre is.

(#372) Omega7plusz Akkor most gond nélkül megy úgy is, hogy a win tüzfal be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#374) w.miki válasza Omega7plusz (#369) üzenetére


w.miki
veterán

:0 az mi?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#375) borix válasza micafighter (#370) üzenetére


borix
őstag

Nem kell ezen a fordításon annyit görcsölni nem fogják belerakni valószínű egy darabig.
Csinálni kéne inkább egy átfogó tesztet képekkel.
Képek alá mehetne az adott részre vonatkozó fordítás a funkciók ismertetése röviden vagy ahol szükséges hosszabban + beállítási tanácsok javaslatok.
Ráérne 1-2 hónap múlva.
Szerintem nagyon hasznos lenne ha elkészülne.

(#376) Mikulásbá válasza micafighter (#373) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem bírtam ki én sem-mivel meghirdettem a laptopomat,most már tesztelhetek bátran..... :DDD

(#377) micafighter válasza borix (#375) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen az átfogó teszt jó ötlet. :K

Azért a fordítás is megér egy kis görcsölést, egyrészt azért mert sok magyar felhasználó örülne, mert nem mindneki tud a webroot nyelvein, illetve mert itt nálunk szerintem sokan úgy állnak hozzá, hogy ha valami nem tud magyarul, akkor ki se próbálom, pénzt meg főleg nem adok érte.

És mint írtam, ha sikerül kitalálni egy müködő modellt, akkor az nem csak magyar fordítást jelent, mert a modellt másolni tudják, ezért rengeteg új nyelven is megjelenhetne a webroot.

(#376) Mikulásbá: Óvatosan bánj vele, függőséget okoz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#378) Mikulásbá válasza micafighter (#377) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az oldalak gyorsabban bejönnek Chrome alatt (vs. NIS 2014-és ez nagy szó!)

(#379) micafighter válasza Mikulásbá (#378) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem csak az lesz gyorsabb ;)

(#380) borix válasza micafighter (#377) üzenetére


borix
őstag

Fordítsuk meg akkor a dolgot meg kellene kérdezni őket,hogy tegyük föl elméleti szinten mi kellene ahhoz milyen folyamat,hogy a magyar nyelv is belekerüljön.
Gondolom ha adnád a magyar szöveget azt lektoráltatni kell tesztelgetni stb amire nincs idejük vagy nem is akarnak rá szánni.

(#381) Mikulásbá válasza micafighter (#379) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A Zemana-t is kikapcsoltam-de szerencsére ezt a gépet nehezen lehet megfogni.

(#382) Mikulásbá válasza micafighter (#379) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Akkor ez a win tűzfalát használja,mint a F-Secure,ugyanúgy felturbózva?

(#383) micafighter válasza borix (#380) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen ez egy kulcskérdés. Valoszinüleg ezzel lesz majd érdemes kezdenem az újabb csevejt velük a fordításról.

(#382) Mikulásbá : Pontosan. Egyébként Webroot > Zemana. Nem szükséges mellé.

[ Szerkesztve ]

(#384) w.miki válasza borix (#375) üzenetére


w.miki
veterán

nekem most az is elég lenne, ha egy gyenge gépre (Cel800, XPSP3) való beállításokat exportálna valaki, és feltöltené, hogy importálhassam... :B
(Az FB promo nem ment fel sehogy, csak a kódos bronco def változat)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#385) micafighter válasza w.miki (#384) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hogy érted, hogy a def változat?

Webrootban teljesítmény téren már nem lehet állítani, de nem is kell, mert olyan kicsi a gépigénye.

És ez most soknak számít a webroothoz képest, mert amúgy nem szokott ennyi lenni.

(#386) Mikulásbá válasza micafighter (#385) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én semmihez nem nyúltam,hagytam ahogy felment.

A kis lakat a tálcaikonom azt jelenti,hogy a böngésző védett?

[ Szerkesztve ]

(#387) szaki26a válasza borix (#380) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Ennel maximalistabbak az a baj. Nekik egy termekhez hozza tartozik a weboldal, teljes dokumentacio es a support is. Csak a kliens forditasan mulna mar reg megcsinaltam volna.

(#388) micafighter válasza Mikulásbá (#386) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontasan :) Illetve mégpontosabban azt jelenti, hogy az előtérben lévő ablakodat védi az Identity Shield. (ezért tünik el az ikon, amikor leteszed a böngészőt kicsibe. Ettől még védi persze a böngésződet. Az ikon csak egy jelzés, hogy ahol éppen vagy (előtérben lévő alkalmazás), azt védi az ID Shield. :)

[ Szerkesztve ]

(#389) szaki26a válasza Mikulásbá (#386) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Igen azt. Id shield vedi azt jelenti.

(#390) blattida válasza szaki26a (#387) üzenetére


blattida
nagyúr

A maximalizmussal önmagában nincs baj és ha csak ezen múlna, már rég meglenne, de ez az igényük az anyagiakra is vonatkozik, ezért, mivel lófasz piac vagyunk, nem csinálják meg.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#391) szaki26a


szaki26a
aktív tag

GoodSpeed et kene ravenni, hogy irjon tesztet. Iszonyat ki szokott vesezni mindent. Feler egy kezikonyvvel. :)

(#392) borix válasza szaki26a (#387) üzenetére


borix
őstag

Ha így van nem fognak rá áldozni szinte biztos.
De a teszt jól jönne ha összedobnátok fordítással és részletes ismertetővel.

GoodSpeed majd legfeljebb átnézi ha megcsináljátok nagyon nem volt a webroot tesztért oda eddig.

[ Szerkesztve ]

(#393) Mikulásbá válasza szaki26a (#387) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azt a fordítást viszont használhatnánk mi!Már ezzel is elég sok embernek lehetne segíteni.

(#394) blattida válasza szaki26a (#391) üzenetére


blattida
nagyúr

Azok részletes ismertetők, nem tesztek.
Ő biztos nem fogja megcsinálni, mivel nem szereti/érdekli a wsa-t/wsa.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#395) micafighter válasza blattida (#394) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kár, hogy a symantec-el szöszmötöl :U Olyan frissítés jön néha nortonra, ami elrontja az eddig müködö funkciót, így két új patch is kell, hogy újra müködjön ami amúgy jó volt a frissítés előtt, csak elrontotta a frissités...

[ Szerkesztve ]

(#396) blattida válasza micafighter (#395) üzenetére


blattida
nagyúr

Igazi új funkciói nincsenek, de ezek szerint a norton ebből a szempontból kezd olyan lenni, mint a kaspersky.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#397) szaki26a


szaki26a
aktív tag

Talán a helpjét lenne érdemes lefordítani crowdin en. Abban minden benne van ami kell. Csak sajnos nem érek rá, nagyon, hogy segítsek.

(#398) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Még azt nem értem,miért szerepel a teszteken olyan haloványan ez a védelem.Pedig valami oka van,hogy nem fog meg annyi szemetet-legalább is ezt látom.

(#399) blattida válasza Mikulásbá (#398) üzenetére


blattida
nagyúr

Mert szinte az összes teszt adatbázis alapú, statikus vizsgálatokon alapul, azaz a kártevőket nem futtatják csak ráküldik a kártevőket tartalmazó csomagokra az egyes védelmi programok av motorjait, azaz egyszerű, szimpla kézi keresést végeznek velük.
A webrootnak pedig nem erőssége az adatbázis alapú védelem.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#400) Mikulásbá válasza blattida (#399) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Magyarul ha tiszta,friss install gépre teszed,akkor az tiszta is marad.....(mint a F-Secure-nél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.