Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Van egy jó oldalam (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) meteor12


meteor12
csendes tag

Az oldal címe: http://www.jatekozon.gportal.hu

Ajánlom nézzétek meg!


Üdv.:
Tomi

Tomi

(#2) R@ymonD


R@ymonD
tag

Nem azért de most ez a topik hogy jön ide a játékokhoz? Mert sztem nem nagyon attól függetlenül hogy az oldal vannak a játékokról is cuccok! :F :U Nah mind1! Egyébként meg egész jó az oldal!

(#3) Xelo válasza meteor12 (#1) üzenetére


Xelo
addikt

1: tudod itt nincs helye az önreklámnak, talán akkor igen ha valaki tényleg minőségi cuccot tud felmutatni
2: G-TÚRÓ.. ebből nem lehet jó oldalt csinálni.. ez nem oldal egy gagyi portál....
3: ilyen undoritó zöld szinnel..
4: na meg a név.. Játék - Özön.. mint ha vmi RTL klubbos telefonos játéknak a cime lenne...
5: ezt zárni fogják..
6: s*ggem a szádba pattanhat ;] nyugi ezt nem neked szánom csak ugy eszembe jutott...
szerk:
7: most látom ilyen crackek is vannak fönt rajta ami meg alapból illegális és az alapelv is tiltja..

[Szerkesztve]

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Gportál saját webmakkerjével összedobott cucc, az igényestől elég messze áll. Ennek kár volt topikot nyitni. Ne is haragudj, de ez nem jó oldal. Javaslom, legközelebb valami webszerkesztővel csináld.

P.s.: A Játéközön tényleg rettentő gagyi ;]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Lacza


Lacza
senior tag

Mondjuk ez tényleg nem ide való:(((
Ettől függetlenül lehetnétek kicsit építöbbek is:DDD

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#6) Dilikutya válasza Lacza (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem én épp elég építő voltam:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A témát áthelyeztem a Fáradt gőzbe és zártam.

Volt már sok próbálkozás a saját honlapok reklámozására, ajánlom erre a következő témát: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Van egy jó oldalam (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.