Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Valami kimúlt! Az AGP/VGA, de melyik ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hoek


Hoek
tag

Sziasztok!
A történet azzal kezdődött mikor egy garancális gépben elfüstölt valami,be is adtam,hogy csinálják meg.Röpke 1.5 hónap után meg is jött kicserélték az alaplapot és a memóriát.Mikor próbáltam feltelepiteni valamilyen rendszert rá,szépen el is mászott de a vga (mx440) telpitése után már nem tudott bebootolni,az nview ablaknál lefagyott.Próbáltam többféle rendszerrel,mindig ez történt.Most nem azt nem tudom hogy a agp foglalat vagy a kártya rossz.Van erre valami módszer a próbálgatáson kivűl?
Szerint (bár lehet hogy rosszul gondolom) mivel a telepités szabvány vga módvan van, és nem használj csak a vga memo kis részét,valószinű a memo mentek gallyra.A kártyán nem látok sérülést,az alaplapban egy pci-s s3virge hibátlanul megy.
A baj csak az nem tudom kipróbálni más gépben, és ha veszek egy másik kártyát és nem az a rossz az igen nagy kudarc lenne.Nem akkor beadni megint garis cserére,amúgy is lecserélném mert harmatgyenge.
Van valami ötletetek hogy lehetni a kártyát,pl. mint a ramoknál a golmemoryval?
Elörre is köszi !

''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Valami kimúlt! Az AGP/VGA, de melyik ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.