Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Unreal Tournament 4

Hozzászólások

(#201) taky1984 válasza Ferdzsoo (#199) üzenetére


taky1984
tag

Ennyit irt ki: Sorry, there's nothing to see here right now. We're busy building this site. Please come back later. :U

(#202) Akybron válasza @rglaaf (#200) üzenetére


Akybron
aktív tag

Igazából UT-s pályafutásom az UT3-mal kezdődött, a régebbiek csak pár konvertálandó map miatt kerültek a gépemre.
Ha emlékeim nem csalnak, egy műhold (vagy valami hasonló) van a map fölött, és azt lehet aktiválni az amp alatti helyiségben összeszedett cuccal. Az UT3-as változatomban random powerupok jelentek meg.
A szűz szoba az UT3-ban teljesen funkcionális volt, remélhetőleg UT4-ben is mindent meg tudok csinálni.

73&DX HA5OJN

(#203) Ferdzsoo válasza taky1984 (#201) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nálam most tökéletes...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#204) SySERR válasza @rglaaf (#200) üzenetére


SySERR
csendes tag

Kombó biztos hogy nem, de egy kamikaze pickup jó lenne ;]

(#205) Akybron


Akybron
aktív tag

Látom, az editor is frissülget, nem csak a játék. Most frissíti mindkettőt.
Az eddigiben pl. nincs enforcer ammo.

73&DX HA5OJN

(#206) Akybron válasza SySERR (#204) üzenetére


Akybron
aktív tag

Most erről van szó? Csak hogy értsem.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#207) Ferdzsoo válasza Akybron (#206) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tényleg mekkora király lenne ha lenne adrenalin megint az új UT-ban. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#208) taky1984 válasza Ferdzsoo (#203) üzenetére


taky1984
tag

Ma már többször próbáltam letölteni, de folyamatosan ezt a szöveget löki: Sorry, there's nothing to see here right now. We're busy building this site. Please come back later.

Mi lehet a probléma?

(#209) Ferdzsoo válasza taky1984 (#208) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hopp most nekem is szar.
Náluk van a baj... az update sem megy launcherből...
Várj vele nézegesd többször...
Az a működő link, onnan lehet beszerezni...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#210) SySERR válasza Akybron (#206) üzenetére


SySERR
csendes tag

Igen, de mivel kombo csak az UT2004ben (és UT2003-ban) van, nem létező dolog a tobbi UTban, ezért lenne célszerű valami felszedhető kamikáze cuccos :)

(#211) SySERR


SySERR
csendes tag

Legújabb verziót lehet leszedni innen: http://szero.hu/ut4/UnrealTournament-Client-XAN-2471015-Win64.zip
Indító (mert a launcherből nem megy a frissítés után sem): http://szero.hu/ut4/ut4.bat

Bermuda szerverek frissítve.

(#212) taky1984 válasza SySERR (#211) üzenetére


taky1984
tag

Hali!

261 Mb-nál megszakad a letöltés, többször is próbáltam... :O

(#213) #78687232 válasza taky1984 (#212) üzenetére


#78687232
törölt tag

Légy türelmes, pont rossz időszakot fogtál ki. :( Sajnos szerintem átlagban senkinek sem jó. Remélhetőleg hamar kijavítják a hibát.

(#214) Ferdzsoo válasza taky1984 (#212) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, brutális mekkorát ugrott a játék népszerűsége az utóbbi 2 hétben, nincs olyan szerver amin ha vagyunk 2-en 3-an ne lenne tele 5 perc alatt. Midnen szerver vagy üres vagy fullon van. Ilyenkor "kezdek" egy újat ami üres aztán 10 perc múlva az is fullon van. Akkor átmegyek megint egy újra.
Mert MINDENHOL IDIÓTA 16-os meg ilyen playerlimit van-
Mindenki tölt msot biztos a gamét, ezért vannak ilyen szakadások meg nem elérhetőségek.
Légy türelmes. Ma jött ki új update lehet ez is baj mindenki ezt tölti...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#215) #78687232


#78687232
törölt tag

Ezek szerint csak én szeretem ha sokan vagyunk a pályán :)

(#216) @rglaaf


@rglaaf
veterán

most vagy én vagyok vak vagy nincs a beállitások között olyan opcio hogy hidden-re tegyem a weapont?

PSN:BiZzare_0 ️

(#217) IreN!CuS válasza @rglaaf (#216) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én se találtam , de ami szerintem még rosszabb olyat sem ,hogy ne váltson fegyver automatikusan amikor egy " jobbat " szedek fel.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#218) @rglaaf válasza IreN!CuS (#217) üzenetére


@rglaaf
veterán

az én láttam ott van a beállitások közt

PSN:BiZzare_0 ️

(#219) IreN!CuS válasza @rglaaf (#218) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Akkor vak vagyok , d.u megnézem.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#220) atainprison válasza Ferdzsoo (#214) üzenetére


atainprison
senior tag

Igen, szerintem is rosszabbak ezek a szerverek, mint 4 éve.
A sok limites szerverek mondjanak le! :D

(#221) Ferdzsoo válasza atainprison (#220) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jóvan ne ájjá jáccá! :C De amúgy igen monnyanak le.
Inkább tőccsed le teis mert lemaradsz a fejlövésbe... ööö... fejlődésbe.
Komolyan mondom. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#222) bundásss válasza @rglaaf (#216) üzenetére


bundásss
tag

nincs. a hudot se lehet állítani sajnos.

(#223) #78687232


#78687232
törölt tag

(#224) Ferdzsoo válasza #78687232 (#223) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah meg 90 ping. Köszi... :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#225) #78687232 válasza Ferdzsoo (#224) üzenetére


#78687232
törölt tag

Igen, nálam. Akkor marad a szenvedés xD

(#226) Ferdzsoo válasza bundásss (#222) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ma bundi rendesen kioltott, majd keresünk azért egy visszavágóra alkalmat... :K
2 épkézláb kombót egymás után nem tudtam lőni a mai nap folyamán :W

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#227) bundásss válasza Ferdzsoo (#226) üzenetére


bundásss
tag

nekem az a bajom, hogy nem látom az ellenfelet. 800*600-ba tolom. minden lowon, hogy legyen fps, de ha távol van az ellenfél, akkor én is nagyon nehezen találok. volt amikor a flak cannon-t kezdtem el lőni, mert azt hittem ellenfél. annyira rossz a kép.

[ Szerkesztve ]

(#228) balint107 válasza bundásss (#227) üzenetére


balint107
aktív tag

Ebben van valami. Hiába szép a grafika, sokszor nagyon nehezen lehet látni éppen mi zajlik az ember körül. De ilyen volt már a 3. rész is. Az UT 2004-ig nem volt ilyen probléma. Ez igaz maximum beállításon is.[link]

[ Szerkesztve ]

(#229) Ferdzsoo válasza bundásss (#227) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

800x600 azért nemkicsit durva.
hán fps-ed van így?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#230) bundásss válasza Ferdzsoo (#229) üzenetére


bundásss
tag

ez változik maptól és mapon belül adott területektől. általában 60-70 és van amikor leesik 30 ra kb.

(#231) Ferdzsoo válasza bundásss (#230) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Uh akkor nem egy mai gépen tolod.
az én vidikarim is 5 éves de azért lowon 1920x1200-ban 80 alá nem.megyek...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#232) bundásss válasza Ferdzsoo (#231) üzenetére


bundásss
tag

milyen a vga-d?
nekem gtx650ti van. majd 970 et akarok venni. igaz a 4 helyett csak 3.5 gb, de jobb mint a mostani gtx650ti, amin 1 gb van(ezen a verzión).

(#233) Ferdzsoo válasza bundásss (#232) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hd5870.
Én május körül akarok 290 es radeont venni használtan, azthiszem azzal nem lesz problémám. :))
lehet te procilimites vagy milyen procid van?
vgad nem gyengébb mint az enyém...
sőt tutti procilimites vagy szerintem próbáld meg 1024x768-ban nem lesz kevesebb fps-ed mert peocilimited van nem vga...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#234) bundásss válasza Ferdzsoo (#233) üzenetére


bundásss
tag

amd 8120 8 magos. magonként 3.1 ghz. elég régi.

(#235) Ferdzsoo válasza bundásss (#234) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen lehet. nekem a 3570k-val nincs procilimitem... 4ghz-en meg végképp. :D
próbáld meg 1280x1024-ben szerintem semmivel nem fog csökkenni az fps-ed de legalább nem lövöd a flakkot. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#236) bundásss válasza Ferdzsoo (#235) üzenetére


bundásss
tag

de csökken sajnos 30-40 fps-t is. minden lowon. csak a felbontást állítom már azzal.
szerintem 1gb os vga kevés már az UT-nak.

(#237) #78687232 válasza Ferdzsoo (#233) üzenetére


#78687232
törölt tag

5870 + 3750k van a gépedben és annyira jól megy? Nekem az Outpost sokszor laggol, pedig 7850 + fx8350 van :(((

(#238) Ferdzsoo válasza bundásss (#236) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az én 5870-em is 1Gb-os...
úgyhogy nem ez a hiba...
switch: nagyon ritkán laggol de akkor sem megy 50 alá az fps...
teljesen játszható. Minden lowon term.
1920x1200

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#239) #78687232 válasza Ferdzsoo (#238) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ja hogy minden alacsony beállításon :) Nem szóltam, úgy még nem néztem. Már majdnem meglepődtem

(#240) Ferdzsoo válasza #78687232 (#239) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jaja még szép ha már valamit emelek, akciókor már hullanak az fpsek és akad. Főleg köZelharckor. De nem is várom el egy 5 éves karitól hogy vigye.
Úgyis régóta aktuális a vidikari fejlesztés, csak eddig nem találtam rá okot, most viszont igen.
Mert igazából semmivel nem játszottam/játszok UT-n kívül.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#241) taky1984


taky1984
tag

Látom videokariról megy a téma. Esetleg nem érdekel valakit 1 Gainward GTX 285 2048 Mb 512 bit GDDR3 PCI-Express 2.0 vga? Nyakamon maradt és szabadulnék tőle.

(#242) Ferdzsoo válasza taky1984 (#241) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én eldöntöttem hogy r9 290-nél gyengébb karit nem veszek inkább most többet kiadok. Aztán 4 évig nyugi. De az is lehet hogy az új amd karik közül nevezek be valamelyikre.
Nekem menjen az ut fullon mint a disznó... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#243) #78687232 válasza Ferdzsoo (#242) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szvsz tök fölös lesz hozzá egy olyan kártya, de ha csak ezzel játszol, megéri.
Egyébként az r9 290 is amd :)

(#244) bundásss válasza Ferdzsoo (#242) üzenetére


bundásss
tag

én 2 kártya között vacillálok: r9 295x2 vagy gtx970.

[ Szerkesztve ]

(#245) Ferdzsoo válasza #78687232 (#243) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Te ezt most komolyan mondod hogy azt hiszed azt nemtudom hogy az is amd? :)
Nem gondolnám feleslegesnek. Szeretnék fullon konstans 150fps-t legalább, ugyanis 100 alatt nemugyanaz az élet ilyen fpsben mint 100 felett.
100 alá semkilyen körülmény között nem mehet majd...

bundi szerintem várd meg az új amd szériát aztán annyi pénzért mint egy 295x2, vehetsz kb egy fiji xt-t hbm memóriával ami nagyon ütni fog

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#246) Akybron


Akybron
aktív tag

Aki most akar VGA-t venni UT4 miatt, az várjon vele a végleges kiadásig.
Addig egyrészt optimalizálódik a játék, ettől gyorsabb lesz. Illetve kialakulnak a végleges, feldíszített mapok, a sok részlet miatt lassabb lesz.
A kiadásig megjelenhetnek új kártyák, amik lejjebb vihetik a mostaniak árát. Illetve lehet, hogy az újabbat lesz érdemes megvenni.

73&DX HA5OJN

(#247) #78687232 válasza Ferdzsoo (#245) üzenetére


#78687232
törölt tag

Dehogyis! Totál félreolvastam, én kérek elnézést.
Nem lenne célszerűbb a másik gyártótól venni? Csak AMD-s voltam az elmúlt években, de szerintem a következő konfigot már nvidia / intel cuccokból építem fel. Főleg ilyen magas áron.

(#248) Ferdzsoo válasza #78687232 (#247) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem az intel a Core2 Duo-k ideje óta jóval erősebb proci téren, előtte én is amd-s voltam, azóta csak intel és nagyon beválik.
De az amd az új generciós karikkal nagyot kaszálhat azokat mindenképpen megvárom. Illetve ár/teljesítmény arányban szerintem az AMD álltalában jobb....
r9 290-et használtan ha kifogod 65-70k körül meg lehet kapni és az most is nagyondurva kari, csúcskategória közepe..

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#249) bundásss válasza Ferdzsoo (#248) üzenetére


bundásss
tag

veszek egy ilyet: AMD R9 390X. csak lesz elég fps. :))

(#250) Ferdzsoo válasza bundásss (#249) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jaja ezt mondom fiji xt hbm rammal. :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Unreal Tournament 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.