Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tybsen


tybsen
addikt

Hogy ezt a Galaxy nevet még mindig nem váltják le?
Siman lehetne csak Samsung SmartTag 2, valahogy nekem olyan idejétmúlt ez a “galaxy”.Telefonoknál is ugyanígy elhagynám, mindenféle sallang nélkül pl csak “Samsung 23”, ezzel is azt mutatva, hogy ez a fő irány és legfontosabb mobil termék.

(#2) gliskard


gliskard
senior tag

nem rossz... sajnos a távoli dolgok megtalálása, követése továbbra is elég gyenge, mert csak a samsung telefonok 'hálózatával' működik.

Még tavaly tavasszal beraktam a gyerek táskájába egy SmartTag+ és egy Apple AirTag-et, BP-en az egy hetes tesztelés alatt az AirTag szinte mindig 10-50m pontossággal megmondta merre jár, Samusng SmartTag sok esetben csak saccolt egy több száz méteres körben vagy azt sem tudta merre jár a legutolsó kontakt óta. Ha BP-en ilyen 'ritka' a samsung 'hálózat' akkor sajnos ennek igy max lakáson belül van értelme...

[ Szerkesztve ]

(#3) subset válasza tybsen (#1) üzenetére


subset
senior tag

Annyi mindent gyárt a samu, hogy kell egy külön "tag" a mobilos üzletágnak....szerintem amíg vannak galaxisok és nem zuhan magába a világegyetem ez így is marad.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#4) jacis válasza gliskard (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem a motormban van egy smarttag+ elrejtve. Eddig egész pontosan tudta hol van éppen a motorom. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) kakuk.tamas válasza jacis (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mindig akkor néztél rá, amikor a motor közelében voltál?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) LurkerSheik válasza tybsen (#1) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Mint LG-nél az Optimus volt sokáig meglovagolva a Transformers mozikat…
Mivel itt bejött a termékvonal itt ragadt a név is :DDD.
azért részt vennék egy ilyen meetingen, ahol ezekre áment mondanak.

Buds helyett az Icon X vagy a kuglinál Pixel helyett a Nexus nekem sokkal hightechebbnek hangzott… :B

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#7) MrOomen válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


MrOomen
tag

Te egész nap a gép előtt lesed hogy kibe tudsz belekötni valami Samsunghoz köthető cikk alatt?
Haver, erre a frusztrációra keress valami megoldást, ha itt ennyire kicsapódik, máshol lesz nagyobb gond is...

(#8) kakuk.tamas válasza MrOomen (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Neked üldözési mániád van ember. :DDD
Menj el dokihoz szerintem, de sos-be.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#9) jacis válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem. Úgy nem sok értelme lenne. :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) CapriBoy válasza gliskard (#2) üzenetére

Nekem is az airtag működik jobban.

(#11) modd3r válasza tybsen (#1) üzenetére


modd3r
őstag

Kell az a "Galaxy". :) Ahogyan az iPhone-t sem pl. Apple 14-nek hívják. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) MrOomen válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére


MrOomen
tag

komolyan sikerült egy érdemi "nem mert te" választ elsütni a folyamatos kardoskodásaid után kb minden samsung post alatt? :D

(#13) #64638144 válasza gliskard (#2) üzenetére


#64638144
törölt tag

Nekem sima alap modell van és egészen pontos pedig nem Pesten vagyok. Amúgy az ájfonból kedvesebb van szerintem. És azt sem hiszem, hogy az Airtag használná a Samsungok hálózatát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.