Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  új acorp alaplaok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12) klepto válasza Drizzt (#8) üzenetére


klepto
addikt

Nem a legújabb széria, de nálam sokáig egy Acorp 7KT333-as lap volt a gépemben az AMD proci alatt. Előtte egy ECS k7s6a lapom volt Sis 745-ös csipszettel, ahoz képest az Acorp a Via-val sokkal gyorsabb volt, és stabilitás szempőontjából nem volt vele semmi bajom! A gépidő pedi átlag 8 óra volt / nap. Szervíz tapasztalatok szerint sem rossz az Acorp! Egy ismerősöm szervizeli a városban a nem garis lapokat 3 boltnak, és ami álltalában a legtöbb alapap hibája, hogy a kondik felpúposodnak, az az Acorpokra egyáltalán nem jellemző. Őszerinte is jó lapok, csak sok vele szemben az előitélet, mivel volt egy rossz szériájuk, és nem hívták vissza.
Én ajánlom, és ha mégsem válik be, garisan viszonylag könnyen le tudod cserélni más tipusra, mivel olcsó, és aki ért hozzá, az keresi. Irodába isteni, egyszerűen nem lehet megölni, a kékhalált pedig nem ismertem amíg az a lapom volt ;]
Szerk: megjegyzés: platfomrváltás miatt váltam meg tőle...

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  új acorp alaplaok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.