Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Perzsa


Perzsa
tag

Sziasztok,

Kérlek segítsetek a következőben:
Thinkpad gyári HDD-t cserélném SSD-re, de a hiába próbáltam több programmal, nem tökéletes mert az F11-re nem jön be Factory Recovery rész (bootoláskor F11 vagy Thinkvantage gomb).
3db partíció van:
2db sima (Q: Lenovo_Recovery, C: Window7_OP)
1 db rejtett partíció van (SYSTEM_DRV

Van olyan program ami normálisán tudná klónozni?

Én ezeket próbáltam:
Samsung Data migration
Acronis True Image 2014
Disk2vhd

Köszi!

It isn't expression

(#2) Perzsa válasza Perzsa (#1) üzenetére


Perzsa
tag

up

It isn't expression

(#3) Bjørgersson válasza Perzsa (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kérdésedet itt tedd fel, legközelebb pedig használd a keresőt mielőtt új topikot nyitsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) Tim82 válasza Perzsa (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Acronis-ból régebbi verzió (2011-es) még biztosan át tudta tenni gond nélkül a recovery partíciót.

A kolléga meg nem szintén nem tudja használni a fejét keresőt, mert ez nem HDD-probléma. Gyere a szaktopikba, itt szinte biztos, hogy tudunk segíteni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) Bjørgersson válasza Tim82 (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elnézést, hogy próbáltam segíteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.