Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kozi71

    senior tag

    válasz Barthezz2 #2842 üzenetére

    Azt azért tapasztaltam, hogy van ahol nem nagyon akar kapcsolódni.
    Én az Eagle ovál pályától kicsit balra lent lévő PVP helyre szoktam kapcsolódni. Ott maximum 10 perc várakozás és bent is vagyok. A frakció frakció elleni csata tovább tart. De ez abból adódik, hogy négy négy tagnak kellene összegyülnie. Szóval inkább a mindenki mindenki ellent ajánlom, ott már négy tagnál beenged.
    Viszont bent ott is nyolc fő a maximum versenyző.
    Ha valakivel eleve crewben vagytok, akkor ő is ugyan oda kerül ahová Te. Ő vagy ők is a versenytársaid lesznek.

    Mindegy milyen erős a géped, ha be van állítva az ütközés, akkor az elsőnek nagy elönye van, a mögötte lévők meg törik egymást. :) Azért az pozitiv, hogy mindenki bőven kap a párperces futamokért pénzt, utolsónak is megéri lenni. Tíz futamot lenyomsz és már van egy majdnem fullos verdád. Már amelyikhez lehet kapni alkatrészt pénzért. Hummerhoz az istennek sem lehet, mindenért meg kell küzdenem.
    Egy szó mint száz, nekem naponta két 1299-es gép jön össze, hála a PvP futamoknak. De volt hogy több is, csak türelem, és idő kérdése. (de hát szabadságon vagyok) ;] ,

    [ Szerkesztve ]

    high tech, low life

Új hozzászólás Aktív témák