Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nepszter1


nepszter1
addikt

A sztori szerint főhősünk, Isaac bekattant anyja haragja elől a pincébe menekül, ám ott még nagyobb veszélyek lesnek rá.

A játék "rogue like" stílusú, azaz minden egyes játékban a föld alatti labirintusrendszer véletlenszerűen generálódik, ugyanígy a benne elhelyezett kincsek és ellenségek, így nincs két egyforma menet, és soha nem tudhatod, mibe csöppensz a következő helyiségben, a játékmenet és az interfész ugyanakkor a Legend of Zeldára emlékeztet.

forrás: Pc-guru

(#2) james001 válasza nepszter1 (#1) üzenetére


james001
veterán

Pont most gondolkoztam azon hogy megnyitok egy ilyen témát,erre nézzenek oda :D De ahogy látom nem sokan pörögnek itt :D
PC-n nem toltam olyan sokat eddig a Rebirth-öt,inkább Vitán játszok vele,de a Wrath of the Lamb-el sok sok órát eltöltöttem rajta.
Eddig Vitán már 5-ször legyőztem Mom's Hearth-ot,PC-n még csak 3-szor.
Sokkal jobb lett mint az elődje,imádom eddig :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) nepszter1 válasza james001 (#2) üzenetére


nepszter1
addikt

igen eléggé függőséget tud okozni

(#4) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Van még valaki, aki tolja?:D

(#5) rumos XIII válasza rumos XIII (#4) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Tényleg senki? :(
Pedig mai napig pörgetem! Jólenne valakivel dumálgatni, tippeket cserélni.. :))

(#6) bAtt001 válasza rumos XIII (#5) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem nagy kedvencem, sokat szoktam vele játszogatni ha van pár percem, épp a challenge-eket próbálgatom, de van amikor már eldobnám a kezemből a laptopot :D

jah és várom az új kieget nagyon, igaz még messze vagyok a kimaxolástól :D

[ Szerkesztve ]

(#7) rumos XIII válasza bAtt001 (#6) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Énis nagyon varom az afterbirth +-t. :P

Nekemsem lesz meg az 1001%, de nem is szeretném, az mazohistaknak valo... :DDD

(#8) bAtt001


bAtt001
addikt

Megjelent az Afterbirth+, első héten akinek megvan a sima Afterbirth akciós az új DLC. Vegyétek vigyétek :D

(#9) rumos XIII válasza bAtt001 (#8) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Ez is elég komolyka lett!

(#10) bAtt001 válasza rumos XIII (#9) üzenetére


bAtt001
addikt

Eljutottam a Hush utáni főboss-hoz, ott letettem a hajam és gyorsan meghaltam... :D Az már nekem is túl sok volt.

Amúgy jött egy ingyenes kiegészítő is a sima Rebirth-höz, Antibirth néven. Tudom, hogy az Afterbirth+ lényege a modolás bevezetése volt, de ez a communitiy made Antibirith nagyon igényes, szerintem jobb mint az új hivatalos kiegészítő :)

(#11) rumos XIII válasza bAtt001 (#10) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Én most öltem meg. Sajnáltam, hogy az golden chest kimaradt. Viszont nagyon jó volt az outro.

(#12) bAtt001 válasza rumos XIII (#11) üzenetére


bAtt001
addikt

Nekiülök én is valamikor hátha kapok valami über sebzés + védelem kombót :D Tegnap Hush kifingatott pedig brimstone + sadbombs + spoonbender is volt egyszerre, de látszik, hogy nem játszottam fél éve, nem nagyon megy a dodge :DDD

(#13) rumos XIII válasza bAtt001 (#12) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Hushnak is skálázódik az élete, a dmg-d alapján, akkor vagy jó hush ellen, ha több könnyet lősz, mert nem az összes könny sebzését veszi, hanem csak az egyiket.

Greedier modban egyszerűen nemtudok nyerni, az valami mocskosul kemény lett. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.