Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbazsy


bbazsy
őstag

Sziasztok!

Pár kérdésem lenne a szolgáltatással kapcsolatban, hátha valaki többet tud.
Szóval 11.06 -án lekértem, előfizetéses számlámra, azóta használom is rendesen.
Ma megnéztem az egyenlegem(ugye a múlt havi is benne van), 15k. Ezt sokallom, Relax lebeszélt percek, 7óra 30perc. Ez úgy korrekt is lenne, ha a 10 utáni telefonálás benne volna.

Namost, ez az egyenleg marad, vagy esetleg hó végén levonják belőle amit lekell, vagy hogy is működik ez. :F


Köszi

mod: [link] - erről van ugye szó.

[Szerkesztve]

..

(#2) luciferc válasza bbazsy (#1) üzenetére


luciferc
őstag

már bocsi, hogy beleszólok, de nem lett volna egyszerűbb az ügyfélszolgálatot felhívni?

(#3) bbazsy válasza luciferc (#2) üzenetére


bbazsy
őstag

nemtudom, h egyéni dolgokkal is foglalkoznak-e telefonon, ha itt nem kapok normális választ, akkor nyilván bemegyek, és ott megkérdezem.

..

(#4) luciferc válasza bbazsy (#3) üzenetére


luciferc
őstag

mi az hogy egyéni dolgokkal is foglalkoznak-e? egy telefoncég ügyfélszolgálatán (telefonos, internetes, személyes, telepatikus, bármilyen) szvsz 99,999%-ban egyéni dolgokkal foglalkoznak.

(#5) Balinov válasza bbazsy (#3) üzenetére


Balinov
félisten

bbazsy,nyugodtan hívd fel a 1230-at,várd meg az operátor jelentkezését.én már egycsomószor zaklattam őket ''személyes''problémákkal és mindíg szívesen és kedvesen segítettek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.