Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lpt


lpt
újonc

Sziasztok!

Azért ide tettem ezt a témát, mert úgy gondolom, hogy ez is egy 'munka'. Igaz nem fog senkise megszakadni a munkában, és a fizetsége sem pénz, hanem egy laptop, de mégiscsak munka.

Szóval, amit ajánlok:

Egy lehetőségre szeretném felhívni a figyelmedet, melyet szerintem érdemes legalább elolvasni, aztán ha nem tetszik, nem kell semmit tenned, elraboltam két percet az életedből, előre is bocsánat. Ha viszont tetszik akár 8 ezer forintért kaphatsz egy Notebookot, vagy egy Plazma tv-t.

Szeretnél Notebookot vagy egy Plazma tv-t 8.000 forintért?
Szeretnél havi 100ezret keresni komolyabb fáradság nélkül?
Reméled még, hogy az ilyen nagyratörő, fellengzős mondatok mögött igazságra bukkansz?

Ha van internet elérésed, elmúltál 18 éves, vágysz a kiegészítő jövedelem után, és elég elszánt vagy ahhoz, hogy néhány órát ráfordíts erre minden héten néhány hónapon keresztül, ez a hirdetés neked szól.

Amit kínálok:
* Nem kell megváltoztatni az életviteledet
* A cég, amit ajánlok, az emberek életminőségét javítja
* nincs regisztrációs díj
* nincs tagsági díj
* nem kell senkit rábeszélni
* nem szükséges hozzá képzettség
* teljeskörű tájékoztatást kapsz, ha igényled



Gondolom, életed során találkoztál már hasonló, hihetetlennek hangzó ajánlatokkal. Nem lepne meg. Igen sok cég foglalkozik az internetes pénzkeresés legkülönbözőbb módjaival, amelyek legtöbbje nem hoz kielégítő hasznot, vagy csalódást okoz.

Ha most is kételkedsz, jól teszed! Egy jóbarátomat idézve: ''ami jó, az eladja saját magát''. Kérlek, ha érdekel keress meg és elküldöm neked teljes tájékoztatómat, és a teljes tudás birtokában dönts, belevágsz-e ebbe az üzletbe.

Ez a lehetőség megér egy próbát, nemde?

Szóval, ha érdekel az ajánlatom, akkor keress meg e-mailben az atelaptopod@inbox.com címen.

(#2) DTM válasza lpt (#1) üzenetére


DTM
tag

EZ MARHAJÓ ;]

Azt állítod: nincs regisztrációs díj , nincs tagsági díj és senkit se kell rábeszélni!
Erre a tájékoztatóban azt írod 8000ft-t kell előtörlesztés címén befizetni, és az alapján kapunk pénzt ha valaki a mi ajánlásunk alapján vásáról tőletek! (magyarul beszéljünk rá embereket, hogy ott vásároljanak!)

És szerinted ez nem átverés és nem piramisjáték!
Lehet, hogy nem piramisjáték de az tuti, hogy átverés!

Bízzál Istenben, és mentsél rendszeresen!

(#3) lpt válasza DTM (#2) üzenetére


lpt
újonc

A 8.000Ft a Laptop első részlete, tehát se nem regisztrációs, se nem tagsági díj. Sőt még vásárolni sem kötelező a cégnél, még ha már regisztráltál sem.
Viszont ha szeretnél egy laptopot, akkor be kell fizetni a 8.000Ft-ot, igen. Nem látom be mi olyan rossz ebben, hisz máshol már a havi törlesztőrészletek alapból 30-40ezer felett vannak. És itt lehetőséged van rá, hogy csak az első részletet fizesd be saját zsebedből. Hát ezek szerint neked nem tetszik ez az ajánlat. Sajnálom.

(#4) Tyrael válasza lpt (#3) üzenetére


Tyrael
senior tag

gondolom a te laptopod abbol a penzbol jon ossze, amit az alad regisztralok fizetnek be, az ovek meg azoktol, akik ok szerveznek be, stb.
ezt hívják piramisjátéknak.

Tyrael

(#5) lpt válasza Tyrael (#4) üzenetére


lpt
újonc

Nem piramisjáték, mert az emberek egymást két irányba segítik
Egy ember nem 100 alá regisztrálót gyűjt. Csak kettőt gyűjthet, ez a maximum. Ha esetleg van egy harmadik ismerőse is akit szintén érdekel a lehetőség, akkor már csak a kettő közül valamelyik alá tud regisztrálni.
Igy bárki segítheti az alatta lévőt, hogy szerez ismerőst aki alá regisztrál, és bárki segítheti a felette lévőt, hogy hoz saját érdeklődőket.

És nem utolsó sorban más törvények vonatkoznak a piramisjátékokra, mint erre a cégre.

A piramisjátékban az a cél, hogy minél több embert rábeszélj, és akik a piramis tetején állnak, kihasználják az alattuk állókat, élősködnek rajtuk. Ez a rendszer kétirányú, kölcsönös a segítség. A közvetlenül felvehető tagok száma kettő, a többi tag ezek alá kerül. Tegyük fel, hogy én vagyok a szponzorod. Ha te nem is ajánlod a dolgot ismerőseidnek, akkor is kerülhetnek alád vendégek. Hogyan? Akik
Akik szponzor nélkül találnak a cégre, véletlenszerűen kapnak egy szponzort azok közül, akiknek nincs még vendégük. Ez akár te is lehetsz! A másik pedig, hogy én 2 embert hívhatok magam alá. Akik ezután jönnek, azokat elosztom azok alá, akiket hívtam, vagyis Te is kapsz embereket. Ezek attól még az én fámban is ott vannak, tehát nekem is jó, és neked is. Ezért hívják bináris fának, nem pedig piramisnak.

Természetesen, lesznek, akik a fentiekre továbbra is az MLM váddal válaszolnak. Azaz, minden ami több szinten működik, azt rögtön piramissal vádolják. Pedig jól tudhatjuk, hogy minden emberi szervezkedés több szintű, „Multi-level” hierarchiára van építve. Minden nagyvállalat a bevételéből osztja le a vezérigazgatónak, az alelnöknek, a főosztályvezetőnek, az osztályvezetőnek, a regionális vezetőnek
fiókvezetőnek, stb a fizetését, jutalékot vagy egyéb bonust a legkülönbözőbb megosztásokban. De ugyanezt a „multi-level” , mondhatnánk piramis, gúla felépítést láthatjuk minden más területen is: tábornok , ezredesek, őrnagyok, századosok, hadnagyok, stb. Pápa, bíboros, érsek, püspök, esperes, plébános, stb. Államelnök, miniszterelnök, miniszter, államtitkár, stb.

Ez van, nekem sem tetszik teljesen ez a világ, de ha már így alakult, használjuk ki, együtt.


(#6) Tyrael válasza lpt (#5) üzenetére


Tyrael
senior tag

a különbség csak annyi, hogy az MLM-ben, nem (csak) az uj tagok toborzasaert kapod (vissza) a penzed, hanem valami egyeb uzleti tevekenyseg is folyik.

Tyrael

(#7) lpt válasza Tyrael (#6) üzenetére


lpt
újonc

Úgy látom Tyrael neked nem kell laptop. Csak akkor nem értem minek szólsz bele.

(#8) DTM válasza lpt (#7) üzenetére


DTM
tag

Mi az oldal címe ahol regisztrálni kell?

Bízzál Istenben, és mentsél rendszeresen!

(#9) lpt válasza DTM (#8) üzenetére


lpt
újonc

PÜ ment.

(#10) JoHnni válasza lpt (#9) üzenetére


JoHnni
senior tag

az oldal címét nekem is küldd el plz

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#11) Tyrael válasza lpt (#7) üzenetére


Tyrael
senior tag

hogy teljesebb legyen a tajekoztatas. :S

Tyrael

(#13) timot


timot
csendes tag

Bocsi. De befizetél 800ft utána mi van?
Elmesélhetnéd az egészet.
Ez egy mlm rendszer a léynege az, hogy beszélj rá embereket, hogy vegyenek árut innen.

(#14) ngabor2


ngabor2
nagyúr

idézet az alapelvekből: tilos MLM-hez és piramisjátékhoz tagokat gyűjteni

az, hogy bizonygatod, hogy nem piramisjáték, mert csak 2 embert szervezel be, az kevés. az, hogy nincs belépési díj, de mégiscsak előre kell befizetni pénzt, megintcsak ''érdekes''. egy webáruház miért akar embereket piramis-szerűen (bocsánat, bináris fa-szerűen) beszervezni? és miért titkos az elérhetőségük? volt már olyan a világtörténelemben, hogy ígérték, hogy kevé pénzt befizetsz, és sokat kapsz... aztán ezek sorra megbuktak. hogy a tájékoztatást csak ilyen titkos körülmények között kapja meg a belépő, az meg már gyanús. ezért zárom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.