Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) tildy


tildy
nagyúr

Rég nem írtam már ide, tudjátok a munkahelyemről nehéz volt, nameg új helyen jobb hogyha az ember befogja a pofáját.De most , hogy újból munakanélküli vagyok beszélhetek...
(Sőt Chris ha te olvasod ezt az sem igazán zavar.)
Szóval 3 hónapot voltama S. német cégnél.
Elvileg szoftverfejlesztőnek vettek fel, gyakorlatilag shell scripteket kellett volna irogatnom javítgatnom.
Eleinte halom doksi, hát hamar beleuntam, néha prohardvereztem de ennyi.
De mivel a srácok (akikkel együtt dolgoztam, két ember) is quakeztek naphosszat, úgy gondoltam ez nem annyira gond.Aztán elkezdtek feladatokat adni, valamelyiket gyorsabban , némelyet lassabban oldottam meg.
Általában a munkámmal kapcsolats feladatok nem mentek -szvsz- olyan lassan.
Úgy tűnik ez sem volt elég.
két hete elhívtak beszélgetni, hogy úgy érzik nem vagyok a projektbe való, de adnak egy hete, bizonyítsak:
Úgy érzem , biznyítottam:
Két hibakeresés volt, az egyiket megtaláltam, a másiknál nagyjából megtaláltam a választ. Azért csak nagyjából, mert egyvalamit nem vettem figyelembe/illetve nem tudtam róla: Clusterről van szó.
Szóval az, hogy szeptemberben és októberben néha a sírás kerülgetett, mert ezekkel az emberekkel nem éreztem jól magam.
Párom persze kérdezte miért, magam sem tudtam megmondani.Egyszerűen valami nem klappolt.
És msot ezek az emberek lapátra tettek. Mert frissdiplomásként nem volt rendszerszemléletem ilyen clusteres/oracles dolgokhoz.
És tudjátok az a ciki, hogy erről írjak , ne írjak az önéletrajzomban, illetve hogy próbálkozzam ezek után.
Félek nem lesz munkám:(
Szóval eléggé magam alatt vagyok:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.