Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szabotázs a fájlcserélő szolgáltatások ellen (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jazzy


Jazzy
tag

Sziasztok,

Ez elég durva, szerintem ez jogilag perelhető, nem?? Valószínűleg ez kivédhető lesz!!!

[L]http://www.terminal.hu/newsread.php?id=05203805032211[/L]

J@zzy

(#2) khalox válasza Jazzy (#1) üzenetére


khalox
őstag

Ez rizsa, semmi több.

Jó nagyra felfújják magukat, mint a kakaduk, amikor félnek - de ennyi - pont mint a kakaduknál :)

(#3) Jazzy válasza khalox (#2) üzenetére


Jazzy
tag

:))
Mondjuk egy biztos ez a dolog már rég olyan nagyságrendeket öltött, amit nem fognak tudni visszaszorítani!!!

J@zzy

(#4) Jazzy


Jazzy
tag

Opps ezt miért raktam ide a fáradt gőz helyet?? :DD

J@zzy

(#5) Jazzy


Jazzy
tag

Légyszi házigazdák rakjátok át köszi!!

J@zzy

(#6) KovacsUr válasza Jazzy (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Természetesen a trójai programok terjesztése büntetendő, nem hiszem, hogy bármely nagy cég hivatalosan vállalná, hogy ilyen tevékenységet folytat.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#7) toeri válasza KovacsUr (#6) üzenetére


toeri
aktív tag

Ezentúl ők ''nem tudják nem vállalni'' a felelősséget, egy csomóan beperelnék őket azonmód és csak veszítenének rajta a kiadók. Ők pedig nyerni akarnak, ez világos. Bármit is tesznek, az vagy törvényes, vagy felderíthetetlen kell legyen. (Esetleg mindkettő.) :D Ergo ez a hír vagy kacsa, vagy szándékos rémhír. (Persze nem kizárt, csak ha valóban ilyet tennének, azt nem reklámoznák.) :(

Üdv, toeri

(#8) Jazzy válasza KovacsUr (#6) üzenetére


Jazzy
tag

Ez igaz, de ez lenyozhatatlan, hogy honnan került elő a trójai!!

J@zzy

(#9) toeri válasza Jazzy (#8) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF Javasolt olvasmány (és kerülendő software!) = LOP.COM - Természetesen nem az adott oldalra kell elmenni, hanem keresővel rákeresni, mit írtak róla mások. Kb. ennyire lenyomozhatatlan, ha elég sokak érdekeit sérti... ON

Üdv, toeri

(#10) McJames


McJames
senior tag

Továbbra is az a véleményem, hogy a kiadók lássák be végre: ekkora (extra)profitot, mint eddig, már nem engedhetnek meg maguknak, mert a piac ''nem vevő rá''... Röhej, hogy inkább további milliókat dobnak ki az ablakon ''biztonsági célra'', hogy a ''bót'' a régi módon menjen, ahelyett, hogy nagyon darabszámban, de olcsóbban adnák ki a termékeket.
Egyébként kíváncsi lennék, hogyan számították ki azt a 4 milliárdos hiány-értéket amit ''veszteségként'' kiáltanak ki lépten-nyomon, mert szvsz, ha nem tudom csereberével beszerezni az adott zeneművet, ugyan nem adok ki érte pénzt - egyáltalán! -, mert 1. tényleg nincs feleslegesen egy vasam sem, 2. ha lenne, ennyit akkor sem adnék érte (kb. a havi fix nettóm 1/10-e egy zenei CD ára?!); továbbá gyanítom, a véleményemmel nem vagyok egyedül.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szabotázs a fájlcserélő szolgáltatások ellen (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.