Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor88


gabor88
tag

NA ide írjatok valamit

[Szerkesztve]

(#2) Markgx10 válasza gabor88 (#1) üzenetére


Markgx10
őstag

Ezt minek kellett? Most jó?

Kíváncsi vagyok meddig lesz nyitva. Mérem :D

[Szerkesztve]

(#3) Boxer001 válasza Markgx10 (#2) üzenetére


Boxer001
veterán

Mindjárt nyitok egyet Pap Ritának is ;]

(#4) Viktor0610 válasza Boxer001 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De csak akkor teheted, ha benne lesz a címben Bodnár Attila neve is!!!
Tudtátok, h. ezek ketten egy pár???

Markgx10:
Igen.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#5) Markgx10 válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Amúgy ez egy együttes lenne? Mámintezaszisztemafödán ;]

(#6) Boxer001 válasza Markgx10 (#5) üzenetére


Boxer001
veterán

jaja, zúzós együttes...nem rossz amúgy, nem tudom, hogy miért tiporom le szegény topicot :D

(#7) The DJ válasza Markgx10 (#5) üzenetére


The DJ
addikt

Igen...big hörr együttes :DDD

Azaz rock :))

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) Markgx10 válasza Boxer001 (#6) üzenetére


Markgx10
őstag

Akkor nem szóltam, bocs, azt hittem a még szerkesztetlen kezdőhozzászólásból, hogy valami baromság. :B

(#9) gabor88 válasza Markgx10 (#5) üzenetére


gabor88
tag

Óvatosan a szavakkal - Loretto

(#10) The DJ válasza gabor88 (#9) üzenetére


The DJ
addikt

Hajjaj...feküdj rá szerintem a MOD gombra vagy bajok lesznek... :U

MOD: Így már jobb...ettől függetlenül pedig kicsit urakodj magadon...nem kell felesleges topik és itt senki nem mondott semmi olyat, amiért így kellett volna reagálnod.
Van már rock topik, befér oda is szvsz, ez pedig zárható.

[Szerkesztve]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) panizzi


panizzi
aktív tag

zárható

no limit

(#12) Markgx10 válasza gabor88 (#9) üzenetére


Markgx10
őstag

Javaslok egy személyes találkozót neked kisfiam, aztán majd meglátod ki a buzi Most rossz helyen próbálkozol, nem tudod kinek írtál hülyegyerek

(#13) gabor88 válasza gabor88 (#9) üzenetére


gabor88
tag

Visszavonom, csak tudatlanok

(#14) Boxer001 válasza gabor88 (#9) üzenetére


Boxer001
veterán

nyugalom kispajtás, nehogy valami bajod essék.

(#15) Viktor0610 válasza gabor88 (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szeretem, mikor a mai fiatalság (a 88-ból gondolom, h. 17 lehetsz) szép, magyar ékesszólással beszél/ír... :(

Samsung Galaxy A54

(#16) gabor88 válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


gabor88
tag

Igazad van, nem volt szép, de ez a hozzáállás: szisztemofödovn

(#17) joey7 válasza Boxer001 (#3) üzenetére


joey7
őstag

télleg vele mi van,úgy eltúnt vagy csak elszállt vele a léghajó? ;]

(#18) Boxer001 válasza joey7 (#17) üzenetére


Boxer001
veterán

látom jól eldiskurálunk itt... :D
nem tudom mi van Paprikával, de csak maradjon is ott, ahol éppen tartózkodik. :DDD

(#19) gabor88 válasza Boxer001 (#14) üzenetére


gabor88
tag

Ok,sorry, de az ember indít egy fórumot és le..sszák

(#20) Loretto válasza joey7 (#17) üzenetére


Loretto
veterán

Ausztriában élnek és dolgoznak, mert itthon egyszerűen nem jöttek ki a mediával, és megunták.

Gábor az indítás kicsit ''necces'', jelen esetben, egy ''Na'' az nulla.Ha ez marad a topicban ami most van, nem éri meg a holnapot.
Egy stílustopicban nem fér el?

Soirée...

(#21) Boxer001 válasza gabor88 (#19) üzenetére


Boxer001
veterán

Lassan úgy is jön egy modi, ha kell ez a topic, akkor szépen kitakarít minket innen, te meg boldog lehetsz. :)

(#22) Viktor0610 válasza gabor88 (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért teszik, mert nem hiszik, h. minden zenekarnak kéne topik...
Ennyi erővel holnap nyitok egy Kovács Ákos és egy Bonanza banzai topikot...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#23) gabor88 válasza Boxer001 (#21) üzenetére


gabor88
tag

Kezdjük tiszta lappal: hi, ez system fórum akit ÉRDEKEL, az írjon ide! Ne az aki unatkozik.

(#24) joey7 válasza Loretto (#20) üzenetére


joey7
őstag

nane, nem is foglalkozott velük a média! vagy ez volt a baj? :Y

(#25) gabor88 válasza Viktor0610 (#22) üzenetére


gabor88
tag

Nem fér el vagy mi? Kiakad a tárhely?

(#26) gabor88 válasza Loretto (#20) üzenetére


gabor88
tag

Nem a kezdet a lényeg, szerintem menni fog

(#27) Agostino válasza gabor88 (#25) üzenetére


Agostino
addikt

Gondolj bele ha minden zenekarnak, filmnek, kocsinak stb nyílna egy topic...

Amugy SOAD 1., 2. albuma tetszett utoljára.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#28) gabor88


gabor88
tag

ZÁRJUK, ez így rossz. SORRY

(#29) Boxer001 válasza gabor88 (#26) üzenetére


Boxer001
veterán

Figy, sztem Loretto arra célzott, hogy egy topic nyitását nem NA szöveggel kéne indítani, hanem pl linkekkel, infókkal, stb...
Aztán gondolom ha ez a szép kezdet megvan, akkor a mi hsz-einket törölnék, és hajrá.

(#30) Arnold2


Arnold2
őstag

Hogy legyen egy ON hozzászólás is:

Nekem nagyon bejön az együttes. A Mezmerize albumuk nagyon jóra sikeredett. Az összes szám tetszik róla. Egyszerűen egy egészet alkott.

Na kezdésnek nem is rossz!

U.i: Igazán eljöhettek volna hozzánk is.Jobban jártunk volna velük mint mondjuk most a Szigeten a KoRn-nal. Az volt az érdekes,hogy Romániában 2* is felléptek,de hazánkat elkerülték.
Remélem egyszer majd eltolják ide is magukat...

(#31) gabor88 válasza Boxer001 (#29) üzenetére


gabor88
tag

Már nemtom módosítani..


De: [link] SOADFANS.COM
[link] Hivatalos oldal
[link] Magyar rajongói oldal



[Szerkesztve]

(#32) Viktor0610 válasza Arnold2 (#30) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha máskor nem, a búcsúkoncert turnéjuk alkalmával... ;]

Samsung Galaxy A54

(#33) gabor88 válasza Arnold2 (#30) üzenetére


gabor88
tag

Kösz, jólesett

Tényleg jó album, de mind az. Nov22: Hypnotize

[Szerkesztve]

Na bocs emberek a kezdeti hülyeségeknek az az oka hogy modemes netem van, későn reagálok, csak az első pár hozzászólást láttam.

[Szerkesztve]

(#34) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Na megmaradt a topic akkor elmondom a véleményemet. Legelső dolog ami életemben a SOAD fűzödik az az, hogy valamelyik külföldi zenecsatornán láttam tőlik a Toxicity klippjét. Rögtön nagyon megfogott, képes voltam összecsődíteni az egész családot, hogy megmutassam mi jót találtam. Persze hamar leléceltek, nem érdekelte őket a zene, de én azután szó szerint vadásztam a klipp után.
Egyik -akkor még metalt hallgató- srác által hozzájuttam a Toxicity albumhoz. Azt hittem, hogy ennél jobb zene nem is létezhet. Nagyon megfogott az album. Az egyedi hangzás, maga az énekes karaktere, meg az egész úgy ahogy van. Chop Suey, Shimmy, Needles, Toxicity csak, hogy az igazán kedvenceimet megemlítsem.
Azután sikerült szert tennem, a System of a down lemezre. Az is nagyon tetszett. Sugar, Spider igazi gyöngyszemek.
Ám valahogy, szvsz, a Steal This Album már lendületét vesztette. Semmi olyat nem találtam rajta, ami megfogott volna. Eleve ugy vagyok ezekkel, hogy mivel az angolt csak nehezen értem meg, leginkább maga a szám dallama számít. Na ez az album hatalmas csalódás volt nekem.
Most a Mezmerize már kezdi a régi formát hozni, de még mindig nem az igazi.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#35) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

The String Quartet - Tribute to System of A Downs Mezmerize ezt hallgassátok baeg ;]
Teljes albumot elhúzzák vonóson, kegyetlen jól megvan csinálva.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#36) Arnold2 válasza Thulcandra (#35) üzenetére


Arnold2
őstag

Esetleg egy fellelhetőséget ha elküldenél az emilcímemre azt megköszönném!

(#37) Dilikutya válasza Arnold2 (#30) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lekéstél róluk: [link] :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) Arnold2 válasza Dilikutya (#37) üzenetére


Arnold2
őstag

Voltak nálunk? Nem is tudtam.
De remélem nem az volt az első és az utolsó fellépésük itthon!

(#39) Dilikutya válasza Arnold2 (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is véletlenül olvastam nemrégiben ezt a beszámolót, fogalmam sem volt róla, hogy jártak nálunk. Valahogy nem emlegetik olyan sokan ezt a koncertet, mint a '92-es Guns 'N Roses-t a Népstadionban, vagy a '86-os Queen-t, ugyanott ;] Mondjuk nem is annyira az ő közönségük lehetett ott 98-ban, mégiscsak egy Slayer koncert volt az.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) #70869248 válasza Dilikutya (#39) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
Queen kimaradt (viszont az idő tájt volt vmi Halloween :) amin voltam)
A 92-es Guns-on is (asszem MoR feszen volt nem?)
Viszont amiről tényleg keveset hallani az a Red Hot' 3/4órás koncertje volt :( (azóta sem értem hogyan lehetett lelépni..a zene nem, a hangulat sem, de a koncerthossz nagy csalódás volt a banda részéről)

SOAD részről majd mind tetszik, de mint első találkozás a bandával, a Sugar című szám az egyik legnagyobb kedvenc, a főhelyen pedig a Chop Suey!.

[Szerkesztve]

(#41) Dilikutya válasza #70869248 (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

Helloween koncert van sűrűbben:). A MoR az korábban volt, 91-ben. Akkor a etallica, a Queensryche, a Mötley Crüe és az AC/DC lépett fel. Ezt is felemlegetik a mai napig, való igaz, elég tartalmas program volt:).
Arról az RHCP koncertről nem is hallottam. 1996, június 25, Moby volt az előzenekar.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) #70869248 válasza Dilikutya (#41) üzenetére


#70869248
törölt tag


tényleg, Queensryche volt asszem a kezdőbanda.
Angus-t meg kb. 6méterre emelték fel tölem a körporondon, és mindenki várta hogy dollárokat fognak kilőni az ágyúból...:D (végül nem lőtek csak párat szórtak az állványokról)


on: a SoAD tényleg jóságos zene.

(#43) gabor88


gabor88
tag

hajrá :P :DDD

(#44) Archer


Archer
őstag

Szerintem nagyon ütős kis együttes. A legjobban a Mezmerize jött be, már várom a folytatását(Hypnotize). A Toxicyti sem rossz, de a S.O.A.D meg a Steal this album kicsit erőtlen.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#45) bmx powa


bmx powa
tag

nah, császtok. nekem a kedvenc együttesem a soad. idén nyáron elmentem egy hollandiai utazásra. odafelé 3minem-et hallgattam, visszafelé soad-ot. naggyon bejött. az összes albumuk megvan eredetiben. nagyon szeretm.

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#46) gabor88


gabor88
tag

feltették netre a hypnotizet, lehet tölteni, de inkább vegyétek meg

(#47) Dilikutya válasza Archer (#44) üzenetére


Dilikutya
félisten

Magamhoz nyúlok... az első lemez erőtlen? Ehh... a későbbiek a nyomába se érnek. Zseniálisan egyedi, az énekes pedig olyan beteg témákat hoz, hogy az már fáj. A hangzásra sem lehet panasz. Szinte az összes igazi ütős szerzeményük ezen van (kivéve a Dracula 2000 OST-ra felkerült Metro, és a Toxicity-n lévő ATWA, ami zseniális). Hogy lehet az olyan szerzeményeket erőtlennek nevezni, mint a ''Darts'', a ''Marmalade (UK Bonus)'', a ''War?'' vagy a ''Sugar''?:F És akkor az album csúcspontjáról, a ''Spiders''-ről még nem is volt szó. Én alapvetően nem rajongok a modern metalért, de erre a lemezre én se tudok rosszat mondani. Nekem a ''Mezmerize'' nagyon nem tetszett, hiányoltam belőle az egyedi ízeket, amik nagyjából jellemezték az első két albumot, meg a lemaradt számokból összeszedett ''Steal this Album''-ot. A folytatásban a slágeresebb vonalat vitték tovább, és ezzel a középszerűség mocsarába süllyedtek. Az új lemezt még nem hallottam, sőt a klipet sem láttam, a nálam szakavatottab SOAD szakértők szerint pocsék:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) gabor88 válasza Dilikutya (#47) üzenetére


gabor88
tag

hát ha van visszaesés az szerintem azért van mert Daronnak volt mittudomén... 7-8 éve hogy kitalálja a soad (esetleg a toxicity) számait, az új albumoknál viszont nagy a nyomás, kevés az idő. De nekem ez is tetszik, nem baj, hogy más. Holy Mountains nagyonjó, Solider Side szintúgy

(#49) NorDezs


NorDezs
senior tag

Én is nagy SOAD :R rajongó vagyok, de az új albumuk (Hypnotize) elég gyengére sikerült szvsz.

(#50) gabor88 válasza NorDezs (#49) üzenetére


gabor88
tag

Hát csk meg kell hallgatni kb 5ször aztán utána csak tecchet, így voltam a Mezmerize-al is. 1.-re nam tűnik túl jónak, de aztán...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.