Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Ghoosty #35303 üzenetére

    amiota eszemet tudom, randozomtam, es sem bw-ben, sem itt nem nehezebb jatszani egyik fajjal sem
    mas megkozelitest igenyelnek az egyes fajok, ez tokeletesen igaz, de amint az ember atlatja, es foleg elkezdi erezni az egyes fajok lenyeget, valamint maga mogott hagy jopar jatekot, nincs kulonbseg a fajok bonyolultsaga kozott

    igen, van larva inject, es oda kell figyelni ra, meg creep-et is kell terjeszteni, es a mapcontroll is nagyobb jelentoseggel bir, viszont nem kell30 gw-t letenni, figyelni az artosis pylon-okra, vagy 10-10 barrack-ot, factory-t, es starport-ot felugyelni, es alkalmankent cserelgetni koztuk az addon-okat

    amugy akartam irni eloszor, hogy ha nincs larva ,akkor tegyel nyugodtan meg 1-2-5 inbase hatchery-t, annyira nem draga, viszont nem biztos, hogy ez a legjobb otlet, mivel igy meg kevesbe lennel rakenyszeritve, hogy odafigyelj a larva inject-re
    atgondolva inkabb azt mondanam, hogy, hozz meg 1-2 queen-t, hogy biztos ne fuss ki az energiabol (foleg, ha esetleg emiatt lenne idonkent gond), illetve azt, hogy idovel beled fog egni, hogy felpercenkent megszakitsd amit csinalsz, es menj korbe a foepuleteken

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés