Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UHHH


UHHH
senior tag

A Teslának is halált jósoltak anno, aztán egy kicsit feltört, mint a talajvíz.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#2) pilóta


pilóta
nagyúr

Volt már olyan, hogy ezeknek az "elemzők"-nek bejött bármi?
Amúgy most kell Tesla részvényt venni... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) LuckyL válasza pilóta (#2) üzenetére


LuckyL
őstag

az a baj musknak van még vagy 70 milliárdnyi, és úgy tűnik szépen fokozatosan száll ki a cégből
ráadásul megfigyelésem alapján egyre több a jó alternatíva a teslával szemben

cryptot minden termékemért elfogadom

(#4) #31600896 válasza LuckyL (#3) üzenetére


#31600896
törölt tag

Nem csak jobbak, szebb alternatívák is vannak már. Nagyon csúnyák a Teslák szerintem.

(#5) LuckyL válasza #31600896 (#4) üzenetére


LuckyL
őstag

gusztus dolga, ahogy garga bácsi mondta :D
mindenesetre abban az utópisztikus világban, ahol végre egyszer lesz olcsó akksi és mindenki villanyautót fog keresni, nem vagyok benne biztos hogy a tesla lesz a nyerő, minimum kétségeim vannak hogy az árfolyamban beárazott jövőbeli mindenkit lenyomó sikert hozni fogja
bár meg kell jegyezzem, mostanában nem néztem a tesla számait, amikor megtettem 1-2 éve megdöbbentem micsoda várakozások vannak beárazva más autógyárakhoz képest

cryptot minden termékemért elfogadom

(#6) BlackJack21


BlackJack21
tag

A végén igaza lesz Musknak:

"Use Signal"
:)

(#7) [K2]

"ő azzal próbálta nyugtatni őket, hogy személyesen gondoskodik majd róla, hogy a Tesla-részvényesek jól járjanak a Twitterrel hosszú távon"
Twitter for Tesla szintre lesz degradálva a platform? Aztán ha letiltanak Twitteren, nem fog indulni az autód sem? :DDD

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#8) Donki Hóte válasza [K2] (#7) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha viszont jót twittelsz Muskról, akkor kapsz 200 mérföld hatótáv növelést a Tesládra :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) nozs23


nozs23
addikt

Szolas szabadsag abszolutista Elon ugy csuri-csavargatja a platformot, hogy csak az azok legyenek kidobva, akik szurjak a szemet. Szep lassan rajon, hogy a fel vilag utalja, ami nem lehet tul kellemes erzes. Reszemrol en is toroltem az appot, egy par hete, weben ket naponta felnezek meg. Sajnalom, mert product szempontbol sokkal jobbnak tartom, mint a konkurenciat, de a free speech niggerezos bandat mar nem lehet elviselni es az is unalmassa valt, hogy a Twitter fele a Twitterrol szol, hiaba kattintasz arra, hogy nem erdekel se az, se Elon Musk, tovabbra is ezt promozza az algoritmus. :(

(#10) penelopekupi válasza nozs23 (#9) üzenetére


penelopekupi
újonc

rendezd a legfrissebb tweetek szerint, akkor nem az algoritmus szabályozza majd a feeded hanem az idő

(#11) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Nem csak hosszú, hanem középtávon se túl jó előjel, ha egy cégvezetés ennyire kapkod és változtatja a döntését napról napra. Bár nem lepődnék meg, ha a valódi cél a Twitter szétzúzása lenne, majd ezt követően Musk felkarolná a Truth Social-t :)

#9 nozs23 Kikre gondolsz a "a free speech niggerezos bandat" alatt?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#12) nozs23 válasza Necroman_Mk2 (#11) üzenetére


nozs23
addikt

Bár nem lepődnék meg, ha a valódi cél a Twitter szétzúzása lenne, majd ezt követően Musk felkarolná a Truth Social-t :)

Ennel nagyobb baromsagot nem tudok elkepzelni. A Truth Social semmit nem er. Ennyi erovel megvehette volna azt is. Abban viszont van valami, hogy egy jobboldali social platformot/hirportalt probal hizlalni, ami esetleg valamilyen formaban majd osszeolvad a folyamatosan hanyatlo Fox-al. Ez megmagyarazna azt a performativ jobboldali trollkodast, amit az utobbi honapokban levagott Musk.

Kikre gondolsz a "a free speech niggerezos bandat" alatt?
A trollhadseregre, akik eddig azt hittek, hogy el vannak hallgattatva, de most szabadon tolhatjak gyuloletbeszeduket, mikozben ugy nyaliznak Musknak, mintha nem lenne holnap.

(#13) stellaz válasza UHHH (#1) üzenetére


stellaz
addikt

Musik maga mondta, hogy pár éve konkrétan órákra voltak a csődtől.
Ha nem tud kereskedni a co2 kvótával, meg nem hazudja minden évben, hogy már csak 1 év és itt az 5. szintű övezetés, szerintem becsődölt volna.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#20) ddekany válasza UHHH (#1) üzenetére


ddekany
veterán

Volt jó pár másik dolog is a Tesla (és SpaceX) mellett viszont, amibe belekapott, aztán nem jött be. Csak azok nem kerültek ennyibe, és nem volt ekkora média figyelem. Ja, és akkor még nem járatta teljesen le magát, mint pl. a szavahihetőségét (pl. FSD előre eladása, mikor fogalmik sincs, hogy egyáltalán valaha meg tudják-e csinálni, nem hogy "jövőre").

Tippre, ez az ember pár év múlva hősből valami pája szélére kiállított emberke lesz, egy pici valamiért mellette kitartó fan tárborral. A Szilicium völgy Trumpja. ;] Ne legyen igazam. De irracionálisan viselkedik, saját maga ellen dolgozik, és látszólag képtelen ezt megállni. Plusz a társadalomból kitagadás feketeöves mesterinek provokálása ezt nagyságrendileg fel fogja gyorsítani... Nyilván példát fognak vele statuálni, hogy na, így jár aki. És mivel tényleg nem normális a csávó, igen könnyű rajta fogást találni.

(#21) bear_ válasza nozs23 (#9) üzenetére


bear_
aktív tag

Eddig csak olyanokat dobott ki akik megszegték a szabályait, és azóta pár embert vissza is engedtek.

A free speech pedig free speech, akkor is ha n!ggerezik valaki.

(#22) benedekco válasza bear_ (#21) üzenetére


benedekco
addikt

Azokat a szabályokat amiket napról napra változtatgat.
El vagy tévedve a free speech táján. Ha hazudnék rólad akkor perelhetnél érte és nyernél. Ha a felmenőidet szidalmaznám akkor meg a szabályzat miatt mennék pihenőre. Ha éltetném az SS-t és horogkereszteket posztolgatnék azzal is törvényt szegnék. Gondold ezt át mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.