Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gri


Gri
tag

Hali!

Könyörgöm, valaki adjon már tippet, hogy honnan tudok feszültségszabályzós Slot1-FCPGA átalakítót szerezni, NAGYON FONTOS!!!
PLZ HELP!!! (Mail, vagy akármi...)

Gri

[ POWERED BY 230V ]

(#2) BiP válasza Gri (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Elvileg nekem is feszszabalyzos, de a BH6-os alaplapomban a feszszabalyzas rohadtul nem mukodott.Hiaba allitottam nagyobbra, alapfeszen indult mindig. Es persze aaz alaplap bizonyos fesz. felett nem engedte novelni.
A megoldas, amit sikerult megcsinalni, es mukodik is,hogy ujrairtam a biost, nagyobb def.feszultseget beallitva.igy engedi feljebb is, lefele meg ugyanugy.
(es azota sem sikerult rajonnom,hopgy az atalakito noname-sege miatt nem jo a fesz-resz. vagy a BH6 szabalyoz vissza.

(#3) Don Vittorio válasza Gri (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Legutóbb Sowah-ban láttam, elég drágán...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#4) Gri


Gri
tag

Es hol az a Sowah?

[ POWERED BY 230V ]

(#5) Don Vittorio válasza Gri (#4) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nagyker. Ha tudsz olyan helyen vásárolni...

Ha meg nem, én hétfőn megyek oda, és ha van, veszek Neked, aztán megy mail. Hm?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#6) Gri válasza Don Vittorio (#5) üzenetére


Gri
tag

Kösz, rendes vagy!
Ha gondolod, küldd el a számod mailben, felhívlak, és megbeszéljük (csak amiatt, hogy egyszerűbb, mint mailezni).
Mégegyszer THX!

[ POWERED BY 230V ]

(#7) Don Vittorio válasza Gri (#6) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nálam van. Csak a telefonszámod nem...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#8) Don Vittorio válasza Don Vittorio (#7) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Még mindig nem. Holnap hívlak...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.