Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

nagyon sok mindent most nem tudok írni kezdetnek, mert bármikor megint újraindúlhat.. már harmadjára próbálok írni de mindeig mielőtt befejezném újraindul ez a szemét gép..:D

mindjárt írom az adatokat, csak kezdjük már el..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) Angie™


Angie™
addikt

2 perccel ezelőtt mikor újraindult, a win xp átváltotta nekem a nézetet klasszikus win nézetté, és próbálom visszarakni viszont nincs a listában a winxp..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) sirály12 válasza Angie™ (#2) üzenetére


sirály12
őstag

esetleg vírus, vagy táp.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#4) Angie™


Angie™
addikt

szóval azóta van baj, hogy fejlesztettem a gépet.. bárcsak ne tettem volna..:D

Én a ramra gyanakodom, de hátha tudtok mondani vmi más alternatívát is..:D

konfig:

p4 2.8C 800fsb
DFI lanparty 865PE lap
1 256/333 samsung, és 1 128/333 samsung
chieftec 360 táp

kell még egyéb infó?:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) Ekváádor válasza Angie™ (#2) üzenetére


Ekváádor
őstag

Lehet, hogy sok má ez a tápnak:)
De lehet vírus is.

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#6) Angie™ válasza Ekváádor (#5) üzenetére


Angie™
addikt

ez sok lenne a tápnak, uez volt eddig egy 300w os mercury-n és minden simán ment..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#7) I_Am válasza Angie™ (#4) üzenetére


I_Am
veterán

A 800-as procival lehet nem mennek együtt a 333-as ramok a lapodban. Ki kéne próbálni 400-asokkal.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) Alex91


Alex91
félisten

Ha memoriat ''fejlesztettel'', akkor okozhatja az is...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) supercow válasza Angie™ (#4) üzenetére


supercow
őstag

teszteld a ramokat, esetleg szedd ki valamelyiket (a 128-ast) és próbáld úgy. Aztán ha az se segít, nyomkodd meg a kártyákat hogy jól vannak-e a slotokban, meg a tápcsatlakozókat az alaplapon. Ilyesmiket szoktam elsőnek.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#10) I_Am válasza I_Am (#7) üzenetére


I_Am
veterán

ÉS melyik slotokban vannak a ramok? Ugyen nem ugy ahogy a dualban kell?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11) Angie™ válasza I_Am (#7) üzenetére


Angie™
addikt

sajnos ez egyenlőre technikailag lehetetlen..

az előző lapban úgy mentek együtt hogy a 2,8@2.66 (190FSB) és a ramok 333@384 2.5 3 3 7 időzítésekkel


nem hiszem hogy most nem mehetne az új lapban asszinkronban a kettő hiszen a proci megy normálisan 800mhz-en, és a ramok meg 320mhz-en

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#12) Angie™ válasza Alex91 (#8) üzenetére


Angie™
addikt

nem memóriát fejlesztettem hanem alaplapot, és tápot

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#13) Angie™ válasza supercow (#9) üzenetére


Angie™
addikt

kiszedtem a 128 ast de akkor is újraindúlt, a nyomkodást már egyszer megnéztem, de mjad ránézek még 1 szer..

per pill futtatom a NAV 2003-at

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#14) Alex91 válasza Angie™ (#12) üzenetére


Alex91
félisten

Nem kompatibilis a memo az alaplappal :) . Vagy kontakt hiba...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#15) Angie™ válasza Alex91 (#14) üzenetére


Angie™
addikt

de akkor miért állítódott el nekem az xp asztal??? az inkompatibilis ramoktól?:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16) Angie™


Angie™
addikt

most azon gondolkozom vmi hacker nem lehet?:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17) VladimirR válasza Angie™ (#13) üzenetére


VladimirR
nagyúr

memtest megvolt? [L]http://memtest86.com/[/L]

ha igen, akkor szedd szet darabokra a gepet, majd rakd oszze, de eloszor csak azt amoi feltetlen kell (lap, proci, 1 ram, vga, 1hdd) es teszteld kicsit
ha igy jo, egyesevel pakold vissza a cuccokat, es mindig tesztelj...

szerk.:
''most azon gondolkozom vmi hacker nem lehet?''
ha ilyenre gyanakszol, akkor tuzfal log-ot atbongeszni, ad-aware, spybot...

[Szerkesztve]

(#18) Zsu_ válasza Angie™ (#15) üzenetére


Zsu_
senior tag

Szvsz ez inkább valami vírus :U

(#19) I_Am válasza VladimirR (#17) üzenetére


I_Am
veterán

''most azon gondolkozom vmi hacker nem lehet?''
ha ilyenre gyanakszol, akkor tuzfal log-ot atbongeszni, ad-aware, spybot...

Vagy offline tesztelni...:P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#20) Angie™ válasza VladimirR (#17) üzenetére


Angie™
addikt

memtesztet burn in tesztel csináltam, az azt írta ki passed...

aztán ezt a memtest86 -ot nem tom használni mert nincs egy db kisfloppym sem..:D

jah és a procit egy órán keresztül 100-osan terheltem, és nem indult újra.. igaz kicsit sokat ir a lap proci hómrsékletnek idle 45 fok terhelve 55 fok

bios frissites volt..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#21) Angie™


Angie™
addikt

OFF

bocs ha kicsit olvashatatlanul írok csak sietnem kell:DD

ON

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#22) VladimirR válasza Angie™ (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha nincs kisfloppy-d, viszont van cd-irod es nagyon szeretnel memtesztelni, akkor nezz szet itt: [L]http://www.ultimatebootcd.com/[/L]

(#23) Angie™ válasza VladimirR (#22) üzenetére


Angie™
addikt

nem jön be a link

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#24) Zsu_ válasza Angie™ (#23) üzenetére


Zsu_
senior tag

pedig jó a link, nekem bejön az oldal :)

(#25) djtörök


djtörök
senior tag

ha xp-d van lehet hogy a blaster féregvírus :F

(#26) Angie™


Angie™
addikt

idézet nav2003..


norton antivirus was unable to scan your computer for infections because a critical error occured during the scan.



click here blablabal... nem jön be a link

3019,1

ez mi ez a szám???


na erre varjatok gombot!!:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#27) Zsu_ válasza djtörök (#25) üzenetére


Zsu_
senior tag

Én is ezt mondtam már feljebb, hogy vírus!!!

(#28) Angie™ válasza Zsu_ (#27) üzenetére


Angie™
addikt

akkor most mit csináljak???:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#29) Zsu_ válasza Angie™ (#28) üzenetére


Zsu_
senior tag

online víruskeresés: www.symantec.com
Próbáld meg, hátha...

(#30) VladimirR válasza Angie™ (#28) üzenetére


VladimirR
nagyúr

crtrl+alt+del: ami gyanus (mblast.exe;]) azt allitsd le, es utana mehet a viruskergeto megint

(pedig az oldalon amit linkeltem, van dos-os f-prot, ha esetleg fat32-t hasznalnal...)

(#31) erdoke válasza Angie™ (#26) üzenetére


erdoke
titán

Van ez a most új vírus, ami nem mailben, hanem egy biztonsági résen át terjed, na az csinál ilyen újraindulásokat.

A legjobb aláírás a héten

(#32) Sixkiller6 válasza erdoke (#31) üzenetére


Sixkiller6
őstag

de a sassert azért fel lehet ismerni...

- no es importante -

(#33) I_Am válasza erdoke (#31) üzenetére


I_Am
veterán

De ugyanugy, mint blaster kidobja az ablakot bosszantásból, hogy 1 perced van.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#34) Zsu_ válasza Angie™ (#28) üzenetére


Zsu_
senior tag

[L]http://security.symantec.com/sscv6/default.asp?productid=symhome&langid=ie&venid=sym[/L]
Ez a symantec online víruskeresése.

(#35) Angie™ válasza erdoke (#31) üzenetére


Angie™
addikt

nincs vmi ellenszere?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#36) Angie™


Angie™
addikt

ezt a linket dobta ki a nav2003

vki lát itt vmi okosat???


[L]http://service1.symantec.com/SUPPORT/nav.nsf/docid/2002061414401106?OpenDocument&src=_mi[/L]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#37) Angie™


Angie™
addikt

ja igen és a zone alarm ,most hogy felraktam megfogott egy betörést..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#38) Angie™ válasza Angie™ (#36) üzenetére


Angie™
addikt

senki?:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#39) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Lusta vagyok végigolvasni, de ha sasser:
http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=55768

116#

egyéb állatfajták

(#40) Mapesz válasza Angie™ (#38) üzenetére


Mapesz
csendes tag

Symantec.com-on nézz rá szvsz tuti h vmelyik sasser,asszem az A-B-re már van letölthető cucc: FIXsasser.exe---de ha nortonod van akkor 1 sima update után is le tudod irtani.

Engem is tegnap óta 3-an hívtak ugyanilyen problémával...nekik B-volt:)

[Szerkesztve]

Vino vendibili non opus est hedera. (Persius)

(#41) Angie™ válasza Mapesz (#40) üzenetére


Angie™
addikt

de nekem nem ir ki semmi hibaüzit, nem számol vissza.. mégis újraindul:U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#42) Angie™


Angie™
addikt

:Y ez jó:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#43) Alvin_ti4200 válasza Angie™ (#41) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha valamelyik nap ráérsz, akkor át tudok menni jómagam és 2 db 333-mas Infineon 410-en, na mit szólsz?:)) EZen a héten már csak max a péntek jó úgy, ahogy, jövő héten szinte bármikor.

(#44) Angie™ válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Angie™
addikt

nem rossz..:D

rendes vagy:D

sajna kis floppy lemezt nem tudtam szerezni, és a cd-s memtest86 sem jött be viszont találtam vmit..

valami windowsos memtest amit most futtatok és talált hibákat.. viszont azt nem értem hogy régen ugyanezzel a progival leteszteltem őket és simán jók voltak.. Lehe hogy mégsem tetszik az alaplapnak???:F

Esetleg még megpróbálom cserélgetni a ramokat, hátha , hátha..

viszont, mióta felraktam zone alarmot, kb 1000 szer blockkolt, és azóta nem is indult újra a gép.. most is block:D vmi ausztrál ip:D

ja és vírusírtók..: végigment a nav2003-semmi, az online NAV- semmi, AVG 7.0 -semmi, külön a blaster sasser fixáló progik -semmi, és 3x a STINGER-semmi...

Még a ramokhoz visszatérve.. nem lehet hogy vmit rosszul állítottam be?? Már ezerszer átnéztem pedig..:((

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#45) vicces


vicces
addikt

én ma szivtam egy ujraindulós géppel. végül beraktam a winyot egy másik gépbe. azon is xp volt.
a 2. xp észrevette, hogy valami nincs rendben a winyon. le is törölt néhány fájl-t /jpg-ket/. meg a bootrekordnak is volt valami baja. de uy tünik, hogy a winyot rendebrakta a chkdisk, vagy mi a szar az :)
ezután visszaraktam a winyot az ujraindulós gépbe. és most megy rendesen ;]
persze először én is memtesteztem, meg darabokra szedtem a gépet, memoriát cseréltem...

[Szerkesztve]

:)

(#46) Alvin_ti4200 válasza Angie™ (#44) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tudom:DDD

Amúgy amit leírtam BIOS beállítások MSN-en, azoknak tuti működniük kell. Memtest86-ot tudok vinni floppyn, de az FDD meghajtómat nem nagyon szándékszom kibuherálni a gépből:U Ha tudsz szerezni egy kisfloppy meghajtót, akkor elviszem a memtest86-ot is a két RAM-mal együtt.

(#47) Angie™ válasza Alvin_ti4200 (#46) üzenetére


Angie™
addikt

ok:DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#48) Zsu_ válasza Angie™ (#47) üzenetére


Zsu_
senior tag

Megoldódott a probléma?

(#49) Angie™ válasza Zsu_ (#48) üzenetére


Angie™
addikt

Úgy néz ki egyenőre megoldódott a probléma, mióta felraktam a zone alarmot nem indul újra a gép, igaz vírust nem találtam semmivel sem..:U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#50) Zsu_ válasza Angie™ (#49) üzenetére


Zsu_
senior tag

Akkor ok :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.