Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Segítsetek, help!!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LifestyleX77


LifestyleX77
csendes tag

(Igazából direkt nem adtam a fórumnak konkrétabb nevet, mert így több az esély rá, hogy valaki szó szerint beleakad a problémámba)
Van egy philips dvd+rw824 series dvd-íróm (úgy tudom Mo.-n nem is igen forgalmazták, ez év elejei...és elég ritka holló, mert ez már +/-s, a problémám az, hogy egyszerűen nem találok sehol sem neki való drivert, pedig már külföldi oldalakon is nézegettem, valaki segítsen! (link) miegyébbel
akár firmware- is jöhet...

~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

(#2) Old Death válasza LifestyleX77 (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

1. éljen a topiccím [kép]
2. driver? win nem ismeri fel? vagy más op rsz-hez kell? de akkor meg írhattad volna a típusát
3. firmware... [link] bár 2003 dec. 16.ai... tudja google jó barát
4. van PH!-s kereső is és láss csodát... [link] [link]

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3) Motion_Blur válasza LifestyleX77 (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Idézet az alapelvekből:

''kerüld a túl általános címeket (''Segítsetek plízzz!!!!!'') A cím pontosan, egyértelműen tükrözze azt, amit szeretnél''
:U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4) parandroid válasza LifestyleX77 (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Téma zárva. Megköszönheted szépen a segítséget Old Death kollégának. Legközelebb ügyesebben azzal a keresővel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Segítsetek, help!!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.