Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Segítséget keresőknek: INFOTUDAKOZÓ (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Hátha valakinek pont ez hiányzik, ingyenreklám:

''Napjainkban, a számítógép-felhasználók körének bõvülésével egyre többünknek van szüksége idõnként segítségre a legalapvetõbbnek tûnõ témaköröktõl a bonyolultabb, összetettebb kérdésekig.

Felállításra került egy olyan közhasznú információs központ, amely a számítógép-használók számára ingyenes segítséget nyújt informatikai kérdésekben. Központunk természetesen csak magáncélú felhasználás kapcsán, cégek, illetve termékek népszerûsítése nélkül adhat általános jellegû információkat.

Amennyiben Önnek bármilyen számítógéppel kapcsolatos kérdése, problémája van, az alábbi ûrlap (on-line: [L]http://www.infotudakozo.hu/[/L] ) kitöltésével elküldheti kérdését, amelyet írásban (email-ben) válaszunk meg. Az információs központ telefonon is elérhetõ a 06 1 432-1000-es telefonszámon, ahol munkatársaink minden nap 8-23 óra között várják hívását.

Bízunk benne, hogy kezdeményezésünk elnyeri bizalmát és szükség esetén Önnek is segíthetünk!
Miniszterlenöki Hivatal Informatikai Kormánybiztosság

''
Legyen szerencsénk, legyen szerencsétek! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) localhost válasza localhost (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Megpróbálom likké alakítani :
[L]http://www.infotudakozo.hu[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) McJames válasza localhost (#2) üzenetére


McJames
senior tag

A képen látható leányzóval lehet beszélni?
Na jó viccet félretéve, szerintetek megkérdezhetem, hogy a legfrisebb mozifilm dvdrip-jét magyar felirattal, vagy esetleg magyar szinkronnal honnan tölthetném le. Esetleg, hogy hogyan tudok működő másolatot készíteni a Windows XP Prof. Hun telepítő CD-mről? :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) Den válasza McJames (#3) üzenetére


Den
veterán

inkább az utóbbit. csak pontosan add meg a lakcímed, hogy a szakemberek házhoz tudjanak menni segíteni. :))

www.simson4t.hu

(#5) localhost válasza McJames (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

McJames, már miért ne kérdezhetnéd meg?
KÉRDEZNI bármit lehet és szabad! :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) Turmoil


Turmoil
senior tag

Az ilyenekkel az a baj, hogy aki eléggé ért hozzá, az inkább pénzt keres, aki meg nem ért hozzá, az elmegy HelpDesk-nek. :D

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#7) localhost


localhost
Közösségépítő

Most találtam:
[L]http://origo.hu/kezdoknek/index.html[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) renegade


renegade
aktív tag

Én már kérdeztem tőlük párszor, nem rossz. A totál kezdőknek például kitűnő segítség. Nekem kb az esetek 50%-ban tudtak segíteni, ami azért nem rossz arány.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#9) Lunatic


Lunatic
aktív tag

Ilyen van? :)

Ez nagyon mókás. Át lehetne forwardolni hozzájuk a milyen vga-t vegyek? és az amd vagy az intel a jobb? című topikindítókat/flamereket..:DDD

Careful with that axe, Eugene! ...

(#10) Lunatic válasza Turmoil (#6) üzenetére


Lunatic
aktív tag

aki meg nem jó helpdeskesnek, az meg tanítja...:D

Careful with that axe, Eugene! ...

(#11) renegade


renegade
aktív tag

Na, tényleg ne szapuljátok már látatlanba a srácokat. Nyilván nem egy PH! :P, de nekem pl nagyon jól jött a telefonos segítség amikor meg sem makkant a gépem, és elképzelni sem tudtam, hogy most mi történhetett. Ilyen esetben nyilván nehézkes pl PH!-segítséget keresni.
Amúgy meg vannak benn kb 4-5en és ha máshogy nem, közösen általában összehozzák a jó választ.
1szó mint 100 szerintem ez egy nagyon jól kitalált állami szolgáltatás, bár több ilyen kezdeményezés lenne.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#13) biker válasza localhost (#7) üzenetére


biker
nagyúr

99.9% hogy StollBuc(z?)i csak azért került bele hogy eladják a tartalmat, de én meg 100000000000000% hogy azonnal elkapcsoltam, amikro megláttam a kislányos b.is vigyorát a monitoron :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) up


up
senior tag

Mindjárt magam alá rondítok. :)) Ez nagyon király!
(nyilván alapvetően nem a ph törzsközönségének lesz rá szüksége, de akkor is!)
Kellene neki jó reklám. Meg az, hogy unatkozó balfaszok ne lehetetlenítsék el (ld. Örkény egyik egypercese a 170-170-ről).

Sok sikert a szolgáltatásnak!
up

(#15) renegade válasza biker (#13) üzenetére


renegade
aktív tag

de hiányziok a menüből a Unix/Linux

ez nagyon jó :DD

megj.: ejh, bár már ott tartanánk...

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#16) biker válasza renegade (#15) üzenetére


biker
nagyúr

miért, lehet kérdezni 6 témekörben....
ez nincs benne... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) localhost


localhost
Közösségépítő

Nagyon off: látjátok, mikor indítottam a topicot? Hehe.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) biker


biker
nagyúr

kicsit mazochista énem előtört, és olvasom kicsibuci oldalát...

idézek:
Beviteli eszközök:


Billentyűzet - ezzel tudunk szöveget bevinni, egyes programokat irányítani
Egér - általános eszköz programok kezelésére, irányítására

Kimeneti eszközök:


Monitor - enélkül nem is látnánk, mit dolgozik nekünk a gép
Hangszóró - hogy a PC-nk zenélhessen is nekünk, vagy akár beszélhessen hozzánk
Nyomtató - hogy papíron is kinyerhessük a gépből munkánk eredményét
Rengeteg kiegészítő van még, de ezek használata egyáltalán nem kötelező. Billentyűzet, egér és monitor nélkül nyilván használhatatlan a gép.

loollll
akkor a gépeket/gépsorokat vezérlő eszközök nem működnek, azokon sincs néha bill és egér sem, de az egér szinte sosincs pl trerminál előtt sem, és bevitelre annyi minden más is lehetséges....
és a touchscreen???

most vagy elmeséljük, vagy nem, de felét elmesélni értelmetlen.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) biker válasza localhost (#17) üzenetére


biker
nagyúr

nagyon on: te hoztad fel:

(#7) localhost Válasz | Email | 2003-05-04 11:45:56

és erre válaszoltam, előtte turmoil szólt egy éve...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) biker


biker
nagyúr

további idézet:
DVD lejátszó általában E, a CD író meg mondjuk F.

hehe, nekem g a DVD/CD-író combom...
ez baj??? :D:D:D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) localhost


localhost
Közösségépítő

Már nagyon röhögök! De mi a francért van, hogy bármilyen komoly témában indítok én egy topicot akár állás, akár segítségnyújtás ... mindenki kötelességének érzi, hogy szétoffolja a témát. Látnátok a jószándékomat ( és renegade látta!) : Eheheh

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) KovacsUr válasza localhost (#25) üzenetére


KovacsUr
addikt

/OFF Bocs, törlöm a hozzászólásaimat. /ON Az offnak ítélhető hozzászólások főleg az új linkre érkeztek... De ezt a második, bucis ''tanfolyamot'' te sem gondolhattad komolyan, vagy igen?

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#27) localhost válasza KovacsUr (#26) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sajnos nagyon is komolyan gondoltam, találkoztam már néhány olyan szinten kezdő kérdéssel itt a fórumokban, hogy akkor még a buciolvasgatásból is tanulhat az illető. // éppen most is olvastam egy ilyent! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) Superman


Superman
nagyúr

Én nem tanácsokra, hanem a honlapon található hölgy nevére és telefonszámára vagyok kíváncsi.

(#29) localhost válasza Superman (#28) üzenetére


localhost
Közösségépítő

... telefonon is elérhetõ a 06 1 432-1000-es telefonszámon, ahol .... minden nap 8-23 óra között ...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) biker válasza localhost (#29) üzenetére


biker
nagyúr

:DD:DD:DD:DD:DD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#31) Superman válasza localhost (#29) üzenetére


Superman
nagyúr

Khmmm...nos igen. De lehetséges, hogy nem ő ad felvilágosítást. Na meg telefonon nem olyan, mint személyesen. :)))

(#32) Ye_Nő válasza localhost (#27) üzenetére


Ye_Nő
tag

''éppen most is olvastam egy ilyent! :))

...szóval néha rosszat, néha keveset, de olykor szükséges (és talán megbocsátható is) :P

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#33) localhost válasza Ye_Nő (#32) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Na igen, ugyanez a jóindulat és segítőkészség indított engem arra, hogy régen létrehozzam ezt a témát és arra is, hogy hosszú idő után belinkeljem Buciékat ide. Tanuljatok, okosodjatok! Segítő tenniakarás rulez!

Más:
volt valami kifejezetten kezdőknek szóló oldal anno, de nem találom. Az emlékeimben a kezdo.com vagy kezdok.com vagy .hu címek szerepelnek, de ezt nem találom. Esetleg valaki?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Segítséget keresőknek: INFOTUDAKOZÓ (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.