Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

holnap szeretnék venni egy alaplapot Athlon64 3000 s939-es procihoz alaplapot,de nem tudom hogy melyik lenne jo mert nekem AGP-s kellene!
Kérem aki tud segitsen!
a seitség után zárható a topi addig is elnézést a Modoktol!

(#2) Supr@


Supr@
senior tag

van sok, pl msi k8n neo2 platinum, egy nagyon jó és okos, tuningbarát lap, és árban sem annyira vészes(már ha jól emléxem:D) én személy szerint az msi-t ajánlom

(#3) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

elfelejtettem hogy olyan kellene ami összefér a 6800GT-mel!

(#4) Winner_hun válasza cbrfireblade (#3) üzenetére


Winner_hun
félisten

és ezt most hogyérted? legyen jó tápod ha az alaplap agp-s akkor max a hűtés miatt nem fox elférni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) cbrfireblade válasza Winner_hun (#4) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

nf3 és 6800GT(ill.6800szériák )között kompatibilitás hiba van!
nem enged tuningolni

(#6) DewiL


DewiL
senior tag

van persze pl: Abit AV8 vagy akár a fentebb említett MSI is

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#7) Winner_hun válasza cbrfireblade (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

biosfrissítéssel sem?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) Supr@


Supr@
senior tag

ellenpélda: nekem is nf3-as a lapom és most 400/900-on megy az amúgy 300/700-as 6800le-m. na hol itt a probléma? én továbbra is az msi k8n neo2-t ajánlom. szerintem nem csalódnál benne.

(#9) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

a via-s alaplapokkal mi a helyzet?jok?

(#10) -Jackson- válasza cbrfireblade (#9) üzenetére


-Jackson-
őstag

elméletileg az nforce-osok hajszálnyival gyorsabbak, de tényleg elhanyagolható a különbség. szvsz nvidia kártyához nforce-osat, de ha a via mellett döntesz, akkor a fent említett abit lap, vagy a hasonló nevű asus a8v/deluxe.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#11) Atlantis válasza cbrfireblade (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt a kérdést itt is feltehetted volna: Bővebben: link

Ha magad is tudod, hogy nem kellett volna ennek külön topicot nyitni, akkor minek nyitod meg? :((( Még ha sürgős a dolog, akkor se csináljátok ezt.

Miért érzi néhány tapasztalt tag úgy, hogy egy ''bocs'' elég az ilyen esetekben? Tapasztalt fórumozók vagytok, mégis szándékosan bontjátok az ilyen felesleges topicokkal a fórum szerkezetét. Ne tessék már ilyet csinálni, mit várjunk így az új tagoktól, ha ti sem használjátok a keresőt?

Ezt ne személyeskedésnek vedd, nem csak te a vagy ilyen. Legközelebb ilyenért figyelmeztetést adok és második után ban lesz.

Zárom a topicod.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.