Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Nincsenek olyanok, hogy "civil jogok". Polgárjogok azok viszont igen. Emberi jogok igen. Magánélethez való jog igen.

Kéretik nem hülyén tükörfordítani.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Mit jelent az, hogy "generatív" ?
Tudom, az én hiányosságom, így sarcasm off, tényleg érdekel egy tömör szóban/mondatban. Thx.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#3) mepet


mepet
addikt

"Az FTC vezetője, Lina Khan"
Eddig azt hittem az a herevasalos feltunesi viszketeg forma az. ;]

(#4) janeszgol válasza mepet (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ő már tavaly elhunyt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) fatpingvin


fatpingvin
őstag

tök jó lenne ha a kormányok leszakadnának erről a f*sszágról hogy az eszközöket írják elő, nem pedig a betartandó célokat.

egyszerűen szólva: ne akarjanak már okoskodni ha nem azok, mondják meg mit lehet mit nem, a zemberek meg majd megoldják.

ez a mentalitás a fejlődés és fejlesztés egyik legnagyobb visszatartó ereje.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) arnyekxxx válasza fatpingvin (#7) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Nem is fejlődik semmi mostanában.

(#9) BE4GLE válasza Dißnäëß (#2) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Mindössze annyit jelent, hogy valamilyen tartalmat hoznak létre. Lehet ez akár kép, videó, audio, szöveg, akármi. A ChatGPT pl. szöveget generál, míg a DALL-E képeket.

Redmi Note 9 Pro

(#10) Dißnäëß válasza BE4GLE (#9) üzenetére


Dißnäëß
veterán

:R :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#11) flexxx2


flexxx2
őstag

ez a mondat jól megragadja a lényeget: amennyiben nem is értik a cégek, hogy milyen szempontok alapján dönt az AI, akkor nincs is joguk használni

viszont laborban kellene használni, piacra nem kéne dobni addig míg nem értik,
csak ugye sokszor már most se értik a szakemberek a rendszerek működését 100%ban

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.