Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  RocketDock

Hozzászólások

(#1) fireproof


fireproof
őstag

Nem tudjátok miért van za hogy az én Rocket Dockomba töltöttem le ikonokat és ha beállítom h melyik proginál milyen ikon legyen akkor oké de miután kikapcsolom vagy újraindítom a gépet akkor az ikonok helyén ilyen kérdőjelek lesznek és nem a rendes ikonjelecskék amiket én állítottam be... ez miért lehet ?

(#2) Psychonaut válasza fireproof (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Eltüntetted az ikonokat arról a helyről, ahonnan a RocktDocknak be kellene őket töltenie.
Új topicot nyitni meg szvsz tök felesleges volt.

(#3) fireproof válasza Psychonaut (#2) üzenetére


fireproof
őstag

És akkor hova kellet volna írnom mert én nem találtam ilyen topicot? ( nem bántásként mondom csak kérdezem) :) :R

(#4) Psychonaut válasza fireproof (#3) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem itt elfért volna, mert csak egy kérdés.

Illetve a RocketDock megérdemel egy saját topicot, de akkor csinálj neki egy normális első hozzászólást (mi is ez a progi, miért jó, letölteni hol lehet, ikonok hozzá, screenshot, etc) és kérj meg egy modit, hogy írja át a tiédet.

(#5) fireproof válasza Psychonaut (#4) üzenetére


fireproof
őstag

oké köszi :)

(#6) artiny


artiny
őstag

Rocketdock-n meglehet az oldani,ha automatikus rejtésben van a dock....és idáig ugy mukodott nekem hogy ha a kurzort a fel viszem kepernyo tetejére akkor leugrik a dock...ugy szeretnem beallitani,hogy ha felso sarok valamelyikebe iranyitanam a dock akkkor felso oldalbol kijonne a dock.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  RocketDock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.