Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Return of the Elektor Kalandor (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rog


rog
addikt

''- Mit kívánsz Petike?
- Hálókájtyát!
- A kurva anyád, azt, bazmeg!''
(plastik.hu)
:)

(#2) rog válasza rog (#1) üzenetére


rog
addikt

úgy éreztem hogy el*aszom.. és tessék!
hát persze hogy a technocol.hu!!!

(#3) McJames válasza rog (#2) üzenetére


McJames
senior tag

van még két kívánságod... az egyik pl. legyen a lemezlovas dala... (boááááááááá) :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) Den


Den
veterán

Mindjárt eldurran az agyam, nem tudtam órákig feljönni a netre a k.rva axelero miatt, már hányok a folyamatos botrányoktól, ezeknek a fid.szes férgeknek már meglátom az arcát a tv-ben ahogy az erkölcsi hullák erkölcsről beszélnek, kifordul a gyomrom, erre ez a f.asz dévényi odakerül a minisztériumhoz, és akkor még f.szságokat is beszél... dögöljön meg az összes k.cs.g ott ahol van.

www.simson4t.hu

(#5) rog válasza Den (#4) üzenetére


rog
addikt

wow!

én csak azt akartam, hogy ti is nevessetek velem a Dévényin... hogy mekkora f*** ..
nem gondoltam, hogy így felizgat :(
:(

(#6) Den válasza rog (#5) üzenetére


Den
veterán

Ez az együttálás izgat föl. külön külön csak legyintenék, de így együtt már kiverték a biztosítékot. De különösen a fidesz b.ssza föl az agyam nap mint nap. Mi a k..va annyukért nem nyugszanak, hogy végre nyugottan éljünk ebben az országban...

www.simson4t.hu

(#7) rog válasza Den (#6) üzenetére


rog
addikt

azért nem nyugszanak, mert foglalkozol velük.
csinálnak valamit->az újság megírja->elolvasod->felb*ssza az agyadat.
ez öngól. nem kell velük foglalkozni, ha meg mégis hát nevesd ki őket. hisz ha jobban meggondolod, baromi röhejes az egész politikus-banda úgy ahogy van.
:)
olvasgasd a technocol.hu-t meg a matula.hu-t, ők pontosan úgy reagálnak erre az egészre, ahogy érdemes. egy kicsit se komolyabban. (szvsz)

always look on the bright side of life...

(#8) Den válasza rog (#7) üzenetére


Den
veterán

Hiába nem reagálok dől az arcomba mindenünnen. olyan ez mint valami nyikorgó hang a kocsiban, egy darabig próbálsz nem törődni vele de az csak nyikorog, egy idő után már mintha az agyadban nyikorogna.
Ráadásul a gerinctelenséget, a féreg viselkedést nagyon nem tolerálom.

www.simson4t.hu

(#9) rog válasza Den (#8) üzenetére


rog
addikt

hmm.
erröl beszélek..
:)

(#10) McJames válasza rog (#9) üzenetére


McJames
senior tag

''...always look on the bright side of life...'' :)
Hi Bruce! (remélem ezt is ismered :) )

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#11) rog válasza McJames (#10) üzenetére


rog
addikt

én?
mit?

(#12) SLC válasza McJames (#10) üzenetére


SLC
csendes tag

Nekem Bruce helyett Brian rémlik ... :)

Steve

(#13) Bagoly válasza Den (#6) üzenetére


Bagoly
senior tag

Hát nem tudom mi köze van Tibibácsi sírból való kirángatásának a Fideszhez. Amikor a Lemez lovas
, mint nyilatkozataiból kiderül, D-209 protokol droid (lásd matula.hu) támogatását élvezi.
Kezdhetjük a baráti tárgyalásokat ÉSZAK KOREÁVAL.... :-)

UI: Nem szeretnék megbántani senkit a politikai hovatartozásában (aszt hiszem nem is ezért indult ez a topik), de azért D-209 arca a képernyőn, hát nem is tudom..., picit gyomorforgató. Javaslom térjünk vissza az eredeti témára és pártszinektől függetlenül röhögjünk egy jót TIBI bácsin.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#14) rup1u5 válasza McJames (#10) üzenetére


rup1u5
nagyúr

-Hello Bruce!
-How are you Bruce?
-fine Bruce

...az egyik kedvencem :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Jéé...
az új dizájnom visszamenőleg érvényes.

Tibibá suxx!!!
- No akkó'kapcsódát a dzsójsztikot azt mennyen aza marijó!

No politics!
Fideath!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#16) rog


rog
addikt

''Doszpod János (road) visszaemlékezése a '80-as évekből:

??Egyszer a Dévényi konferálta a Nashville Teens nev? csapatot. Ehhez tudni kell, hogy akadnak roadok, akik ?t kimondottan nem szeretik. Ezek aztán gondoltak egy nagyot, fölvették magnóra a konferálószövegét. A következ? nap indul a buli, a kaposvári sportcsarnokban, ha jól emlékszem. Kijön a srác és még miel?tt megszólalt volna, beadják magnóról: - Szervusztok, nagykanizsai fiúk, lányok. Merthogy el?z? nap ott volt a koncert. Áll. Integet, nem ért semmit. Az ? mikrofonja persze nem volt bekeverve. Megint indult a magnó: - Hej, de nagy kár, hogy odakint ennyire esik az es?! Miközben gyönyör?en sütött a nap. Amikor meg élni kezdett a mikrofonja, megkapta a kontrollban a visszhangot. Ez borzasztó zavaró! Az ember hallja, néhány tizedmásodperccel kés?bb, vissza a saját hangját. Mindenkinek kiakad az agya, nyomban dadogni kezd. Hallod egyszer ugye, amit beszélsz, másodszor a kontrollt, kicsit kés?bb meg még a harmadikat, a hangosítást. Érdekes jelenségeket képes produkálni ilyenkor az ember. A Dévényi majdnem sírva ment le a színpadról??

/Ómolnár Miklós: A ROCK napszámosai,
az Ifjúsági Rendez? Iroda kiadványa, 1987/''

(#17) McJames válasza rog (#16) üzenetére


McJames
senior tag

#16: Gyaníthatólag mindez nem volt véletlen. A negatív figura valóban egy hatalmas nagy ótvar ripacs(nak is rossz).

Visszatérve: Az általad idézett sor egy jóféle Monthy Python részlet. Amit én erre mondtam, az is. Szeretem az abszurd humort (is és legtöbbször).

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#18) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Most olvasgattam végig az indexen ezt a dévényis dolgot... Ez az ürge akkora bunkó, hogy a honvédségnél csodafegyverként kellene alkalmazni:))
Traktorgumi nélkül!

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#19) Den válasza CsendPenge (#18) üzenetére


Den
veterán

Traktor gumival, de az első kerékről. :)

www.simson4t.hu

(#21) csudri válasza Kalandor (#20) üzenetére


csudri
őstag

Ezt a topikot meg, hogy a francba ástad elő?:C

(#22) PeliScan válasza csudri (#21) üzenetére


PeliScan
addikt

Gondolom rákeresett a saját nevére. :P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Return of the Elektor Kalandor (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.