Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Zombi teszt

Hozzászólások

(#1) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Amióta a Dead Island kijött, azóta max erre a Dying Light kiegészítőre várok. Pedig jó dolgokat lehetne kihozni a zombis témából.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Hát, akkor úgy látszik, ez felejtős. :DDD

blabla

(#3) Jose73


Jose73
tag

Nem értek egyet, ennyire azért nem rossz, főleg az árához képest.

(#4) davidsone


davidsone
addikt

"A Ubisoft ezúttal kicsit mostohán bánt gyermekével, még ha az egy rothadó, bűzlő élőholt alkotásnak is minősül." ;] ez qurva nagy! Eddig sem akartam kipróbálni ez nem változott...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#5) ooooobi


ooooobi
senior tag

Steamen is vegyes értékelést kapott, de aki nem unta még meg az zombis dolgokat annak akciózva még megérheti.

Steames magyar review, 32órája van benne a srácnak.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#6) DMG


DMG
senior tag

Pedig megcsinálhatták volna vele azt amit most a fallout 4-el ahhoz lesz egy mibil aplikáció ami okostelefonra tolja ki a pipboy-t amit a Wii U-ban a controller kijelzője töltött be, szerintem így kiváltható lenne.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#8) Dexar007


Dexar007
veterán

Ahogy olvasgattam, a legjobb zombis most a Dying Light.

Give me your cum,bull!

(#9) Sanchez638 válasza Dexar007 (#8) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nézd meg a kiegészítőt ami jön. :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) davidsone válasza Dexar007 (#8) üzenetére


davidsone
addikt

ez így van!!! én vagy 70 órát toltam bele és még mindig van mit csinálni rá lehet akadni rendesen :K
az új DLC meg iszonyat komoly lesz...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#11) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Kipróbáltam kb. egy hónapja, hát elég "vegyes az íze". Megint olyan érzésem volt, hogy az Uborka direkt elbaszarintott valamit, vagy csak kiadott egy félkész játékot? Be kéne zárniuk egy-két körzeti stúdiót, aztán egy dologra koncentrálni. Ha elqurják az AC új részét is, akkor megkeresem a pesti lakos fejlesztőt, tudom hol lakik mert én adtam ki neki a kecót :DD
A Bethesda-s Murdered Soul suspect ugyanez a selyempapírba csomagolt takony, de legalább az magyar feliratos. :D

A Dying Light legalább megáll mint játék, de ezt a Zombie-t kiadhatták volna zsebszámologépre is amekkora nóvum.

[ Szerkesztve ]

(#12) Wlac válasza DMG (#6) üzenetére


Wlac
Ármester

Na igen. Pár éve annyira megtetszett a ZombiU, hogy majdnem amiatt vettem egy WiiU-t, és ez a téma mellett (akkor rá voltam kattanva a zombikra) az egyedi irányítás miatt volt. Sajnálatos, hogy ebből a verzióból azt kihagyták, pedig opcióként megléphették volna ezt a külső alkalmazásos dolgot (ha már úgyis majdnem minden játékhoz van valami companion app), és akkor talán be is neveznék erre. Így azonban kicsi az esély, max majd ha lemegy 4-5£ környékére valami akcióban.

“The wha-"

(#13) #13110016


#13110016
törölt tag

Azért ennyire nem rossz game.

(#14) Necroman_Mk2 válasza Wlac (#12) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Azért egy kis adatot igénylő kísérő alkalmazásnál ide több kell. Főleg, hogy a konzol és a tablet itt nem direktben kommunikálna egymással, mint a Wii U-nál, hanem több tucatnyi protokollon keresztül.
Bár Boxon szvsz a Smartglass opcióval megoldható lett volna pár dolog...

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Zombi teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.