Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoMix85

    aktív tag

    válasz DeadMeat #666 üzenetére

    Én úgy tudom hogy a q813i a chuwi v88 gen 1-nek felel meg. Amit linkeltem romot az is valószínű hogy gen 1 mivel felraktam és működik.
    Csinàltam egy screenshotot, most ezt írja a tulajdonságoknál
    kép
    Egyébként ugyanúgy raktam ffel mintha az alcor oldaláról leszedett romot tettem volna rá: bachtoolban betallóz a rom-->switch gomb-->restore gomb vársz míg felteszi ès kèsz. Amikor elindul minden kínai lesz így célszerű megjegyezni hol van a nyelv beàllítások hogy china nyelvtudás nélkül is magyarra tudd tenni.

    "
    Alcor2014. April 1. 11:29:21
    Tisztelt Szombath Gábor,

    a hátlapon kívül semmi különbség nincs a két modell között, az IS verzió hátlapja az IX modellével egyezik meg.

    További szép napot kívánunk, üdvözlettel: az Alcor Digital csapata.

    Szombath Gábor2014. April 1. 11:21:14
    Valaki pontosítaná, mi is a különbség a 813I és a 813IS közt? Köszönöm!"

    Ezért gondolom hogy a tied is belül ugyanaz mint az enyém.
    Termèszetesen csak saját felelőségre próbálj romot flasselni!

    Laja333 ha van mèg 3 napos cserèd, szerintem cserèltesd, mert valószínű hogy nem szoftveres a gond
    Nálampl a hangerő szokott néha "fantom érzékelni" hiába van fenn vásárlás óta a 3. Rom a gépen, eddig mindegyiknél jelentkezett. Szerencsére csak a hangerő... És teljesen random, van hogy egy nap egyszer van hogy 3 napba egyszer. Igy nem zavaró annyira. Lényeg a lényeg cseréltesd ki, és FIGYELJ oda az illesztésekre, lehet amiatt vannak ezek az érzékelősdi problémák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés