Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz vornia #12704 üzenetére

    bocsi, utólag könnyű okosabbnak lenni, én magamban nem bíztam, nem vagyok egy technikai buherátor. Inkább bevittem szervízbe. Nyíregyházán lakok, így nem sok fórumtárs jöhetett volna szóba sajnos :N

    Elég nagy sárga folt volt már a kijelzőn (első rossz szájíz), kijelzőt rendeltem, jött is vagy egy hónapig, akkor volt az nagy macera odakint (második rossz szájíz), frame-set rendeltem, anélküli jött (harmadik rossz szájíz). Bevittem megcsinálták, ott pont jó volt, hazavittem, elkezdte a műsort: egy ponton nyomást érzékel folyamatosan, valszeg a kábel lehet sérült vagy nem tudom. (itt már nem a szájízt, hanem azt mondanám, hogy tele lett a...)

    (#12707) <Adamsky>: nehéz bizonyítani, az érték megint kérdéseses, az alkatrész beszerzés megint. Szvsz totál szívás. Persze mondták, ha hozok egy másikat azt már ingyen beszerelik, de talán érthető, hogy nincs hangulatom hozzá.

    Volt pár lépése a Xiaomi-nak mostanság, pl, hogy lenyúlták egy az egyben a Xiaomi.eu nyelvi adatbázisát, hogy kiadjanak egy International verziót. Ez végül nem történt meg, de kíváncsi lettem volna mik történtek a háttérben. A MiRecovery felülírhatatlan lett Recovery-ből. Ahogy készítettem az újabb WiUi-kat úgy futottam bele egyre több bootloopba a fejlesztés során. Egyes tweakek amik működtek már hónapok/évek óta hirtelen nem mentek. Reménykedtem hogy a zártságba nem követik az Apple-t, de erősen afelé hajlanak ami nekem nem pálya. :(

    Jövőre akartam telót cserélni, de máshogy alakult.

    (#12711) <Adamsky>: a Miui 6 nekem továbbra is tetszik, azzal nem volt problémám.

    (#12744) ginola: Itt van tutorial a kernel módolásához, hogy TDB szerelmes legyen

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés