Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Köszönöm a jó hírt, gondolom az xbox tulajoknak már annyira nemojan jó hír:)

Üdv: Roland

(#2) Mr.Herold


Mr.Herold
tag

Szívás... szerencse, hogy nem érint :)

{signature}

(#3) heihachi válasza CsikiRoli (#1) üzenetére


heihachi
addikt

És neked mitől jó hír?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) hommeros válasza heihachi (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Mert egy troll, aztán valamit flamelnie kellett ide.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) dunc válasza heihachi (#3) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyszerüen csak egy bunkó ,rosszindulatú kis ...........népművészeti agyadedény. :)

(#6) Akos96


Akos96
senior tag

Kedves gesztus... :(((
A Microsoft maga alatt vágja a fát?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

A dologhoz érdemes lenne hozzátenni, hogy nem csak áremelkedés, hnem szolgáltatásbővítés is van, akkor talán kevesebb troll játszaná a roppant kevés eszét itt... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#8) pzstm válasza Morden24 (#7) üzenetére


pzstm
titán

No igen....
"Microsoft is increasing the Xbox subscription price because they have added so much content to the service since 2002 that they need to increase the price to keep it viable. Microsoft has incorporated social networking (through Facebook and Twitter), avatars, instant HD film streaming (through Netflix and Zune) and will soon be bringing lots of music into the living room through Xbox Live Gold........
With both Kinect for Xbox 360 and Windows Phone 7 featuring Xbox Live and going on sale in the coming months, it is likely Microsoft will be trying to capitalize on the increase in new customers. This is probably the prime time for the company to increase their prices with the increase of potential Xbox Live Gold subscribers in the coming year. It is not necessary for users to have an Xbox Live Gold subscription to use either Kinect or the Xbox Live integration on Windows Phone 7 as Microsoft also offer a free Silver subscription, but not all features are included."

Meg aztán tényleg óriási kibacás, hogy a hűséges userek ugyanannyiért megkaphatják....pfúúúj...szarszemét MS....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) Gabr


Gabr
tag

Éves előfizetésnél még mindig havi 1000 forint alatt van, szóval annyira nem vészes a dolog.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#10) Morden24 válasza pzstm (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem is csak ez (ez asszem a Neowin-en van írva), hanem speciel én kaptam mailt is az áremelésről, illetve az újonnan bevezetendő fícsörökről. Mármint azért kaptam levelet, mert subscribe-olva vagyok, tehát semmi extra.
Ez megint egy olyan cikk, amibe csak a fele információt sikerült beleírni, hadd gyűljön alatta a sok nagyeszű troll :U

Sectumsempra - For Enemies

(#11) pzstm válasza Morden24 (#10) üzenetére


pzstm
titán

Hulu Plus-ról is kaptál emailt akkor? :B
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) Morden24 válasza pzstm (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bezonyám :K

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Vistaboy válasza Morden24 (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha megnézed, akkor a forrásként szolgáló hírben csak egy halvány utalás volt a tartalom növelésére, de ilyen részleteket ott nem közöltek.

Jómagam nem vagyok XBOX-os, így nem is kapok mailt minden információról.

Mindazonáltal köszi a kiigazítást, majd később frissítem velük a hírt, ha végzek azzal, amit pont most írok. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Jander


Jander
senior tag

Akinek ez hatalmas gondot jelent, az november előtt vesz szépen 2 éves előfizetés kódot és felhasználja őket amikor lejárt a régi, ennyi. Nekem jövő áprilisban jár le a szokásos évi előfizu, de még ezt a pénzt sem sajnálom rá, mert kitűnő szolgáltatás soha nem volt gondom vele, mindig működött minden amire használtam. Kinectet viszont nem veszek az egyszer biztos...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#15) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Update-eltem a hírt az új infókkal, még egyszer köszi a kiigazítást. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

kíváncsi leszek, h mikor lesz a többi régióban is áremelés.

(#17) Def26 válasza hommeros (#4) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) plejik válasza Akos96 (#6) üzenetére


plejik
addikt

Kellemetlen.Pedig gondolkoztam egy Gold előfizetésen.Nem tudom lesz e így belőle valami.Új box meg előfizetés nem megy.:S

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#19) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Csak a pénz, minden csak a pénz

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#20) Wolverine válasza VictorHUN (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze, mert a MS-nak nem kerül semmibe fenntartani a szolgáltatást, az csak úgy van. :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Morden24 válasza plejik (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem bunkóságból kérdezem, de eddig ~10K volt egy éves előfizu, most pedig ~12K-ra változik.
10K + box ment volna, 12K + box nem? :U

Sectumsempra - For Enemies

(#22) heihachi válasza Morden24 (#21) üzenetére


heihachi
addikt

UK reg kell, annak nem változott 12 hóra az ára.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23) h-yle


h-yle
addikt

Magyar árazásról info? Vagy a magyar MS még mindíg kussol mint fekália a gyepben?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#24) Morden24 válasza heihachi (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Majd fog.
Meg egyébként is, lassan lehet magyar regünk is.

Sectumsempra - For Enemies

(#25) Def26 válasza h-yle (#23) üzenetére


Def26
félisten

Hivatalosan nincs a termék árusítása Mo. -n. Az, hogy mennyi lesz majd, ha lesz Magyar Live... pfff. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) h-yle válasza Def26 (#25) üzenetére


h-yle
addikt

Az utóbbira lennék kíváncsi, de nem fűzök nagy reményeket az értelmes hazai kommunikációhoz.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) Morden24 válasza Def26 (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hála a jó égnek akkor sem fogunk rászorulni, hogy itthon vásároljunk kártyát :K

Sectumsempra - For Enemies

(#28) tiv83us


tiv83us
veterán

$10-t kibirok. Nem tetszik, de elfogadom. A kenyer ara is no. A sor ara is no. A prostik is egyre tobbet kernek. Ez az inflacio, ez a vilag rendje. jovoheten a MOL-nak meg a T-Mittomenminek is nyitunk egy topikot.

ps: Ja, es mennyi ido utan emeltek? 3-4-5 ev utan? /En 3 eve vagyok Gold Member es azota ez az elso "drasztikus emeles"/.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29) Def26 válasza Morden24 (#27) üzenetére


Def26
félisten

Én vagyok olyan hülye és Magyar bankkártyával Magyar pénzért fogom venni a Magyar Live -on. :DD (Magyar sört nem iszom)

tiv83us: Neked közöd van a prostikhoz is? ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) Morden24 válasza Def26 (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Alapban én is ezt tenném (minimális árkülönbség nem izgat), de ha sokkal olcsóbban jövök ki, akkor Magyar bankkártyával Magyar pénzért fogom venni az Angol kártyát, és nyomom a Magyar Live-on :)

Sectumsempra - For Enemies

(#31) Blaise válasza h-yle (#26) üzenetére


Blaise
veterán

Novemberben jön a magyar live, a Windows Phone 7-el együtt. Azért nem mondanak semmit, mert még minden konkrétum titkos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.