Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

szvsz kb. egy hetet kellett volna varni a cikk megirasaval.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) tailor válasza Воланд (#1) üzenetére


tailor
őstag

Arra van valami megoldás, hogy a térképet ne 90 fokkal balra elforgatva jelenítse meg? Nektek a teszt során hogyen nézett ez ki? Nálam Debrecen van északon, és akárhogy forgatom a készüléket, a térkép így marad :F

[ Szerkesztve ]

(#3) Воланд válasza tailor (#2) üzenetére


Воланд
titán

passzolom, nem Nokiam van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) tailor válasza Воланд (#3) üzenetére


tailor
őstag

Á, bocs, nem kifejezetten Neked szántam a kérdést, hanem az olvasóknak úgy általában :)

(#5) szp1 válasza tailor (#2) üzenetére


szp1
addikt

Én csak a symbianos naviról tudok nyilatkozni, de vélhetően ugyanaz az alkalmazás lett a wp-re is átnyomva.
Amikor simán a térképet nézem ( keresek valamit kikapcsolt navival, saját pozíciót például ) akkor természetesen észak az északon, tehát a kijelző tetején van. Lehet aktiválni az iránytűt is.
Ha navigáció megy, akkor a cél van fent, tökmindegy, hogy a térképen melyik égtáj felé esik....ez minden navinál így van. Furcsa lenne, ha nyugatról haladsz mondjuk kelet felé akkor az útvonalat is keresztben ábrázolná. Meg aztán elég hülyén jönne ki, ha közben olyanokat mondana a csaj, hogy fordulj jobbra/balra.
Remélem jól értem a problémádat...

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#6) tailor válasza szp1 (#5) üzenetére


tailor
őstag

Nálam már sima térképnézegetés közben is Magyarország 90 fokkal balra el van forgatva, ez a bajom. Az, hogy navigálás közben "irányba teszi magát", az ok, természetes, de hogy alapból nálam északból nyugat lesz, keletből észak... ez a bajom :(((

(#7) szp1 válasza tailor (#6) üzenetére


szp1
addikt

Hát, ha az iránytű be van kapcsolva, akkor nekem is forgatja ahogy tartom...de ha fixen 90 fok. akkor valami nagy gond lehet. Milyen telefonon van ez?

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8) pumpedlix


pumpedlix
tag

Hello.
Valaki tud e segíteni.
Van egy Lumia 710-em a navi tökéletesen műxik de nem tudom beállítani a következőt rajta:

A városból B városba való navigáláskor autópályára, fizetős útra vezet. Ki lehet ezt kapcsolni, illetve alapból ajánljon választást a lehetséges utak között.

Aki tudja a választ kérem írjon ide vagy privátba.

Köszi.

(#9) tailor válasza szp1 (#7) üzenetére


tailor
őstag

Lumia 800-on. De közben megoldódott a dolog a Lumia 800-as topikban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.