Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Várható volt, a hardverrel meg szerintem várnak egyrészt, mert addig még fejlődik a technika, esnek az árak, másrészt hátha lesz egy kis szivárogtatás a next-gen XBox kapcsán.
Én egy 4magos kb 3.2GhZ-es procit jósolok bele, meg egy HD6870 szintű (és erősségű) videókártyát.

(#2) ldave válasza Balazs_ (#1) üzenetére


ldave
félisten

A hardver lassan fix lesz, konzolnál nem úgy van, hogy fogják a legfrissebb procit és gpu-t amit ad a piac a megjelenés előtt pár hónappal és azt teszik bele. Legalább 1 évvel a megjelenés előtt már végleges a cucc, kell ennyi idő, hogy minden hibát kiszűrjenek. Jelen állás szerint R770 (Radeon HD 4850) alapú lesz, ami ugye nem egy mai darab, van már vagy 3 éves, viszont már bejáratott, hibáktól mentes és olcsón gyártható technológia.
(aztán lehet hülyeséget mondok :) )

A Slime draws near! Command?

(#3) kovsol válasza ldave (#2) üzenetére


kovsol
titán

azt nézzük már az R770 is jóval erősebb mint az xbox360 R520 vagy a PS3 NV47-re alapuló GPU-ja, de a nextgen xboxban szerintem erősebb lesz majd mint az R770

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4) leonejoci2


leonejoci2
tag

Véleményem szerint is a NG az kb. 4850/70 teljesítmény körüli lesz, de én már DX11-et jósolok bele.Aztán majd meglátjuk, hogy mit alkotnak!

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#5) Silenzio válasza ldave (#2) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezek szerint a Nintendo is pécésítette a konzolját? A GC idejében még egyáltalán nem hasonlított számítógépre. 2 mega frame bufferrel és egy mega textúra cache-sel fantasztikus dolgokra volt képes. Igaz, annak is az ATI gyártotta az alapját.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6) Balazs_ válasza ldave (#2) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ebben igazad van. Mindenesetre arra próbáltam utalni, hogy olyan lesz a kinézete a játékoknak amit pl. egy 6850 is elbír PC-n. (Konzolon ugye könnyebb, mert fix a hw.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.