Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Szuper, akkor megint lehet számítani rá hogy a többi szolgáltató is lép valamit. Remélem megint lesz egy forgalmikorlát duplázás hacsak a november-december hónapokra is. :)

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Csak halkan említem meg, hogy itt gyakorlatilag egy az egyben lemásolták a T-Mobile NetXgb csomagkonstrukcióját, a belépési hónap korlátlan adatforgalmának kivételével (ami magentáéknál úgy van, hogy a fél év félárú kedvezmény + a belépési hónap). Igaz, ez az akció asszem szeptember 30-ával lezárult, bár nem néztem egy ideje. Jó az időzítés :)

Ilyenkor az egyetlen kérdés, hogy a fél év mellé társul-e hűség, és ha igen, akkor akár a fél év alatt, akár azt követően léphetsz-e alacsonyabb vagy magasabb csomagba.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Egzee


Egzee
őstag

Majd ha ezek a korlátok eltűnnek, majd akkor lesz ez csemege... Legyen olyan drága mint egy otthoni internet csak alacsonyabb sebességgel, de ne legyen limit... Ezt rihi-rühellem ezekben a mobilinternetekben... Egyik ismim Fort Lauderdale-ben lakik Floridában és 6!Mb/s-es wifi internet van mindenhol ingyen, public internet néven... Ingyen...

(#4) Chris82


Chris82
senior tag

2 éves hűségnyilatkozattal...

(#5) Morden24 válasza Egzee (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Most ugyan nem néztem utána, de ha jól tudom, Vodkáéknak van korlátlan csomagjuk is, ofkorsz nem ezer forintos árkategóriában. Magentának tudtommal nincsen, 15Gb a max náluk, 15K-ért (illetve az említett akció keretében 7,500 huf/hó fél évig, egy év hűséggel megfejelve).

A két éves hűség vicces dolog, bár továbbra is kérdés, hogy utána módosításra van-e lehetőségem (új akcióra állni, kisebb-nagyobb csomagokra váltani).

Sectumsempra - For Enemies

(#6) BITBOYS válasza Morden24 (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

15GB 15 ezerért? :Y A Voda 6 ezerért korlátlan/néha használhatatlan netet ad. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) shtml válasza BITBOYS (#6) üzenetére


shtml
őstag

Ha az első fél év kedvezményeit elosztod a két év hűségre, akkor nincs az 6,000.

[ Szerkesztve ]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#8) aronocs válasza BITBOYS (#6) üzenetére


aronocs
tag

En ugy dontottem, kiprobalom ezt az 1gigas csomagot 1500-ert. Mar egy ideje van 3G, illetve UMTS kepes mobilom, de eddig csak WiFi-n toltam vele.

Ha valakit esetleg erdekel, az aktivalas szinte azonnali, ki-bekapcs utan hasznalhato. A sebesseg megfelelo. E51-en tesztelve.

szerk.: nem valasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

Aut inveniam viam aut faciam.

(#9) BITBOYS válasza shtml (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hát igen, ezt még nem is vettem figyelembe.

Egzee: És akkor gondolj bele mi mehet Japánban ;)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) Morden24 válasza BITBOYS (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem speckó 3Gb-s csomagom van 1800-ért.

Ellenben a 15Gb az valóban korlátlan, a Vodás 6 ezres ha jól tudom, p2p-re nem használható. És mi a pék fütyijének kéne korlátlan net, ha nem letöltés miatt?

Sectumsempra - For Enemies

(#11) BITBOYS válasza Morden24 (#10) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez igaz, bizonyos feltételekkel korlátlan, tehát mégsem az. 5GB-ig használhatod p2p-re vagy bármire, utána a szolgáltató dönt, hogy figyelmeztet vagy sem az eXtrém használatról.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) Morden24 válasza BITBOYS (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na igen, akkor megint ott vagyunk, ahol a part szakad (Vodkás ismerősöm konkrétan úgy fogalmazott, hogy "jóhogy a korlátos neten p2p-zhetsz, legalább jól túlléped, annak meg csak örülünk" :DDD).

Ugye nekem az 1990HUF az 6 hónapon keresztül van, utána 6 hónapig (elvileg) 3980, de válthatok akár másik akcióra, akár kisebb/nagyobb csomagba (igaz, nem mondhatom fel magát a net csomagot, mert ugye hűségidős).

Amúgy hozzáteszem, ha nem akar az ember torrentkedni (vagy csak picit), akkor teljesen jó netcsomagokat lehet már jó áron kötni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#13) F e Z o


F e Z o
veterán

gondolo térerő függő ez is? sebessége milyen gyors?

H2O über alles!

(#14) shtml


shtml
őstag

Nekem még havi 5,000 a Vodafone korlátlan, de nem volt kedvezmény. A cég láthatóan csak azért emelt árat áprilistól, hogy utána adhasson kedvezményt, amitől vonzóbbnak tűnnek a csomagjai.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#15) Piton válasza aronocs (#8) üzenetére


Piton
tag

Husegido es egyebekrol amik kerdesnek fentebb felmerultek esetleg vmi infot tudsz mondani?

Kódból vagyunk...

(#16) aronocs válasza Piton (#15) üzenetére


aronocs
tag

Meglevo elofizeteshez egy sms elkuldesevel kertem ezt a csomagot, barmikor lemondhato.

A Voda oldalan ugy emlekszem, hogy ket ev huseg van, egy ev tarifacsomag megtartasi kotelezettseggel. Erre nem tennem ra a nyakam, erdemes utana nezni.

Aut inveniam viam aut faciam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.