Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

És akkor most az Egyesült Államokban lesz Foxconn-os Sharp TV meg Hisense-es Sharp TV?

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az igazság az, hogy a Sharp nevét/részeit úgy eladták és széthordták még a Foxconn előtt, mint a berlini fal leomlása utána néhány országot...

Innen lesz szép nyerni

@S.J.M.: Szerintem kellő mennyiségű fájdalomdíj után a Hisense hajlandó volt idő előtt lemondani a forgalmazásról... Kérdés mekkora az összeg, és valóban így történt-e?

Ha nem, akkor az általad vázolt verzió él.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Cs1csó válasza S.J.M. (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pontosan, ingyen sem kéne.

(#4) H1N1 válasza Cs1csó (#3) üzenetére


H1N1
aktív tag

Miért is?

(#5) Cs1csó válasza H1N1 (#4) üzenetére


Cs1csó
félisten

Képletesen, ilyen katyvaszból nem tudom mi jó jöhet ki.

(#6) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Hosszú évekig , míg a Sharp céget nem vásárolták fel ,
a Sharp adta ki e legjobb LCD és plazma tévéket ,
de az adudió technikában is mindig az elő három helyen volt.

(#7) Juhaszatti válasza Amerigo57 (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez most változott?

(#8) Cassi


Cassi
senior tag

"az egyedülálló 8K ökoszisztémájukkal"

Ezt nem lehetett könnyű röhögés nélkül leírni. :DDD

(#9) Cs1csó válasza Cassi (#8) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezen túlgördültem sajnos teljesen hidegen hagynak már ezek a marketing bullshit-ek, az agyam fel sem dolgozza őket, gyakorlatilag reklám rezisztens lettem.

(#10) Juhaszatti válasza Cassi (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Tudnak a megvásolható termékeik (kameráik) 8K tartalmat gyártani, és azt a TV-ik natívan lejátszani is. Tehát a "8K ökoszisztéma" adott. De hogy ez mennyire egyedülálló, az már más kérdés :D

(#11) Cifu válasza Amerigo57 (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hosszú évekig , míg a Sharp céget nem vásárolták fel ,
a Sharp adta ki e legjobb LCD és plazma tévéket ,

Emlékeim szerint a Sharp nagyon korán az LCD technológia mögött sorakozott fel, plazma TV-t talán sose gyártottak saját maguk.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) tibaimp válasza Cs1csó (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nálam az verte ki a biztosítékot, mikor "hitel törlesztőrészlet porlasztásról" beszélt egy bankos köcsög....így megértelek.

A cikkhez: haverom vett egy Sharp TV-t még évekkel korábban, még 2015 előtt, de egy hulladék, megbánta. nem tudom, hogy ez jellemző-e az egész márkára, de nem véletlenül került olyan helyzetbe, amibe került....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Graphics válasza tibaimp (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2015-ben már semmi köze nem volt a Sharp névhez, de előtte se igazán már.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Depression


Depression
veterán

Apámnak még olyan sharp tv-t vettünk, aminek 4 alszíne? van. Talán RGBY? Mindegy is, gyönyörű képe van azóta is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#15) Graphics válasza Depression (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Quattron

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Cassi válasza Depression (#14) üzenetére


Cassi
senior tag

A Quattron egy szánalmas szemfényvesztés, marketing bullshit volt. A kamu-HDR elődje.

(#17) Archos2014


Archos2014
tag

A Foxconn, aki eddig bérgyártó volt, nyilván azért vette meg a Sharp-ot a márkanevével együtt, mert nem akar függeni a brandek rendeléseitől, illetve több profitot szeretne realizálni.
Amúgy a professzionális megjelenítők, melyek valójában pont ugyanilyen tv-k, csak 7/24 működésre lettek tervezve, már most is elérhetők itthon is. Foxcon gyárból, Sharp márkanévvel, hivatalos forgalmazásból.

(#18) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Amerigo57:
A Panasonic volt nagyàgyú a plazma tv piacon. Nem azzal kevered?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.