Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

Ahogy a netet, a VR-r is a poresz fogja fellendíteni. Mert a háromdé ide karesz. Viszont ezekkel a cuccokkal, és némi interaktív programminggal eléggé durva dolgokat lehet csinálni. Van olyan haverom, aki pont ilyen projecten melózik..:D. Nem keres rosszul..:D.
:P

(#2) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A múlt héten voltam a Balatonon, Lelle alsón térerő sincs a Vodafonnál, nemhogy 4G :))

Abbahagyhatnák már az önfényezést és elkezdhetnék a hálózat fejlesztését :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3) jacint78


jacint78
addikt

közel száz százalékos kültéri 4G lefedettséggel várják a pihenni vágyókat a magyar tenger környékén.

Csak én érzem ezt ellentmondásnak? :DD Főleg, ha valaki neten dolgozik...

type your text here..

(#4) mlinus válasza jacint78 (#3) üzenetére


mlinus
őstag

miért, telefonon csak dolgozni lehet?

(#5) jacint78 válasza mlinus (#4) üzenetére


jacint78
addikt

Nem, de akinek ez a munkája, biztos, hogy hozzá fog nyúlni unalmas percekben és a pihenéshez eleve miért kell internet? Annyi erővel otthon is ülhetsz egy napozóágyon internetezve..

type your text here..

(#6) BiP válasza Geller72 (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Ebben van a pénz, erre képesek áldozni az emberek. És mellesleg tényleg meg tudja dobni az élményt is, valóban új dimenziót nyit, 100x akkorát, mint a tévés 3D.
Tinédzserkoromban mit nem adtam volna egy ilyen cuccért: )

(#7) BlackPriest válasza jacint78 (#3) üzenetére


BlackPriest
őstag

az elfelejtik hozzátenni, hogy a lakossági lefedettség...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#8) Reggie0 válasza jacint78 (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Mert pihenes kozben az emberek kulonbozo helyekre es programokra szoktak menni. Igaz, hogy 20 eve meg lesetaltal a strandra es megnezted a faliujsagot/hirdetooszlopot, hogy mi es hol talalhato, de ezt a mai vilag kicsit meghaladta.

(#9) Ivy.4.Ever válasza Reggie0 (#8) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

No de 4G-vel? :Y Vakációra simán elég az EDGE is, de nekem még a mindennapokban is ami azt illeti...
Persze ma szokás galambra is ágyúval lőni...

[ Szerkesztve ]

(#10) DithenS válasza Ivy.4.Ever (#9) üzenetére


DithenS
senior tag

Úr isten melyik korban vagyol te meg eh? :D
Nekem a 3G is kevés,bár azzal már el vagyok,okostelefonnal amúgy is könnyű kihasználni a 4G-t is.
Szóval azért az az túlzó mondás hogy galambra is ágyúval lőnénk,mert van aki kihasználja ezeket,például az üzleti emberek biztos,de én is pedig nem is vagyok az.
De gondolj egy notira,4G-t a laptoposok is használják nyáron,ott a sok flash hülyeség miatt még könnyebb elhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#11) DithenS válasza jacint78 (#5) üzenetére


DithenS
senior tag

Például kellhet a GPS-hez is,egy tök idegen országban sétálgatva könyebb megkeresni hogy most jobbra vagy balra,mint térképpel szarakodni amit nem is tudnak sokan használni.
Továbbá azért este pihenés előtt meg lehet gyorsan nézni az üziket,vagy a nagy melegben egy fa alatt délben.
Persze az tényleg hülye aki egész nap a telefonját nyomkodja egy nyaraláson,de azzal meg nem kell foglalkozni,ha ő ilyen akkor ilyen sajnálja az anyja :D

(#12) #40935168 válasza DithenS (#10) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nincs is szebb, amikor a mobilhálózat tudja a sávszélt, amire szüksége van a céges embereknek a vízparton az ASAP kezdetű leveleket olvasni szabi alatt is, csak éppen a cég VPN koncentrátora karcsú kissé a kiszolgáláshoz :D :D :D ;]

@ palacsa: azért ez húzós, edge-en már a Facebook kliens is sokat gondolkodik, egy 3G nem árt. De az tényleg elég sokmindenre.

[ Szerkesztve ]

(#13) kisza25 válasza Donki Hóte (#2) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja a sin és a Balaton közötti rész nem lakóövezet, hanem nyaraló övezet ezért oda nem fejlesztenek, amúgy lellei vagyok/voltam 34 évig
az más kérdés, hogy strandra minek mobil + hova rakod amíg fürdesz?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14) Reggie0 válasza Ivy.4.Ever (#9) üzenetére


Reggie0
félisten

Igen. Peldaul a nagy felbontasu fenykepek nagy meretuek szoktak lenni, arrol nem is beszelve, hogy bemutato videok is leteznek. A munkahelyi emailekhez valoban nem kell a 4G, de ez mas felhasznalas.

(#15) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

De vazzeg, a steam kontrollernel mekkora vicc, hogy kozepso ujjal huzod a ravaszt fps-ben? :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Geller72 válasza kisza25 (#13) üzenetére


Geller72
veterán

Én sokat voltam fűzfőn, és ott is szar. :D.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.