Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Ennek a hátlapját is sikerült elcseszni. Bár nem annyira mint a Desire Hd-jét.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) N4ri87 válasza EczkE (#1) üzenetére


N4ri87
senior tag

HTC valahogy a hátlapot mindig elcseszi. Tehetsége van hozzá.
Egyébként szerintem az eleje nagyon hasonlít egy ....-ra. Valaki megerősíthetné a feltevésem. Vagy csak én látom rosszul?

C805

(#3) V8David válasza N4ri87 (#2) üzenetére


V8David
tag

Nem látod rosszul, nekem is az jutott az eszembe... ennyire azért ne akarjon felzárkózni hozzá a microsoft. (még ha a HTC is tervezte a külsőt)

[ Szerkesztve ]

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#4) stevve


stevve
nagyúr

Kíváncsian várom a Wp7 debütálását. Lesz itt mozgás ősszel a piacon rendesen. :K

(#5) fricz19 válasza N4ri87 (#2) üzenetére


fricz19
őstag

Talán a szegély miatt.
Én nem sok hasonlóságot vélek felfedezni.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6) Thome


Thome
addikt

Mivan.. Itt a Schubert (Norbert)... Tudom O-val írja, de kapásból ő ugrott be... :))

(#7) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Én fenntartásokkal kezelem a WinPho7-et, dez a telefon jóval szebb, mint a Desire HD. Szerintem.

(#8) #71321344


#71321344
törölt tag

tömören: tesső' genya!

nem annyira tömören: nekem a hátlap is bejön, legalább valami egyediséget mutat, bár nem hinném, hogy lesz ilyen telefonom.
UI színvilága nem nagyon passzol a telefonhoz

(#9) N4ri87 válasza fricz19 (#5) üzenetére


N4ri87
senior tag

Így van, leginkább a szegély, de ott van még a készülék alsó részének a kialakítása, plusz az a középső gomb. Szerintem elég szembetűnő a hasonlóság.

C805

(#10) Gengi


Gengi
senior tag

A hátlap az nem lehet ,hogy azért ilyen ,hogy egy picit csúszásmentessé tegye? Nem tudom milyen lehet az anyaga ,de ha egy picit izzad a tenyerem az a gumírozott valami lehet ,hogy jól jön.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#11) AS válasza N4ri87 (#9) üzenetére


AS
félisten

Hagyjuk már ezt hülyeséget , szánalmas...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

tetszik - nekem még a hátoldala is...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Számomra ez sokkal csúnyább mint a Desire HD. :(
Azért az az októbert nagyon kíváncsian várom már.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) moonman válasza N4ri87 (#2) üzenetére


moonman
titán

"Egyébként szerintem az eleje nagyon hasonlít egy ....-ra. Valaki megerősíthetné a feltevésem."

ja, szerintem is erősen idézi a Touch Pro 2-t.

#6: Schubertről neked a Norbi ugrik be? :F Mozartról meg a csoki, mi?

[ Szerkesztve ]

(#15) Karma


Karma
félisten

Nekem tetszik a hátlap :D

“All nothings are not equal.”

(#16) joey04


joey04
titán

Elölről iphone, hátulja meg olyan közepes. De lehet, hogy csak azért vélekedek így a hátlapról, mert a borzalmasan ocsmány desire hd után már ez is jó...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Integra válasza moonman (#14) üzenetére


Integra
titán

nekem tetszik, ízléses, szolíd, hűvösen elegáns.
és a hátlappal sincsen bajom, főleg ha így a fémváz valóban nem fogja korlátozni az antennák teljesítményét.

viszont negyon szívesen látnék a teló jobb oldalában felső részen egy mechanikus lock off/on kapcsolót, mint anno a panasonic gd500-as telóban volt... tudom, hiú ábránd..

érdekes az elnevezése, ezek után a htc wp7 telói zeneszerzőkről kapják majd a nevüket?:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) stevve válasza Integra (#17) üzenetére


stevve
nagyúr

Lehet. Várom már a HTC John Williams telefont is. :))

(#19) moonman válasza Integra (#17) üzenetére


moonman
titán

még mindig nem értem ezt az iPhone-hoz hasonlítgatást, nekem elsőre, másodikra, de még sokadikra sem ugrik be róla. semmi közös nincs bennük.

nem zeneszerzőkről, fitneszedzőkről, tee.
#18: élő emberről bármit elnevezni elég morbid dolog, de legalábbis nem szokás. akkor már legyen HTC Goldsmith.

nekem egyébként kicsi ez a képernyő, vagy valahogy vastag a keret, nemtom. HD2 után már minden kicsinek tűnik. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Integra válasza moonman (#19) üzenetére


Integra
titán

nekem sem ugrott be egy pillanatra sem egyetlen iphone sem, de joey-tól már megszoktam, sőt, ő már az amoledet is beleálmodta. :)

mekkora lesz ez a kijelző? 3.7-4.0?
amióta a dézit használom, azon gondolkodom, hogy hol jön ki egy ennél nagyobb kijelző ereje használhatóságban.. ha ekkora vázba beletudják rakni, akkor még ok, de ennél azért már ne legyen nagyobb a váz, mert tényleg kezd túl nagy lenni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21) joey04 válasza Integra (#20) üzenetére


joey04
titán

tőlem aztán biztos nem... én nem szoktam ezt hajtogatni. de ez, vagy a galaxy s egyértelmű koppincs. de ott van mellette másik ezer modell ami nem, pl desire, n1, hd2, xt720, hogy csak a viszonylag újabb modelleket mondjam. tehát nálam a nagy érintőképernyő kevés gomb páros nem egyenlő szifon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) moonman válasza Integra (#20) üzenetére


moonman
titán

nem találtam még méretre vonatkozó adatot, de ahogy a kezében fogja, ez 3,7" körülinek tűnik. régebben én is azt hittem, hogy túl nagyok ezek a tepsik, de a HD2 meggyőzött arról, hogy ha jó formájú a készülék (nincs sok hely elpazarolva a kijelző körül, és elég vékony), akkor még a 4,5" is bevállalható. mindenesetre megfogadtam, hogy 4" alá többé nem megyek.

(#23) moonman válasza joey04 (#21) üzenetére


moonman
titán

de azt magyarázd már el, hogy a króm kereten kívül - ami a kép tanulsága szerint leginkább a TP2-ből származik - miben hasonlít még az iPhone-hoz?

(#24) stevve válasza moonman (#19) üzenetére


stevve
nagyúr

Hasogatod a szőrömet? :DDD Élő emberről nem morbid elnevezni semmit, de tény, hogy nem szokás. Hülyeség, hogy csak halála után lehet valakit ezzel elismerni, de ez a szokás, csak vicceltem... illetve próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#25) Malachi válasza moonman (#23) üzenetére


Malachi
addikt

abban, hogy ránézel és az ugrik be róla először. mert a 3G használta először a csillogó krómkeretes szappantartó formát. nem túl bonyolult ez.

(#26) joey04 válasza moonman (#23) üzenetére


joey04
titán

#9-ben ott a válasz. mielőtt itt is kifejted, hogy szerinted nem, mert...
ne tedd, mert ez szimplán a saját véleményem, ha te leírod, hogy ezért és ezért szerinted nem így van, attól még nem fog változni. a 9es hsz-t is csak azért idéztem, mert megkérdeztél. mielőtt azt hiszed, hogy el akarom hitetni veled...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) moonman válasza Malachi (#25) üzenetére


moonman
titán

"abban, hogy ránézel és az ugrik be róla először."

mint írtam, nekem huszonharmadikra is max a Touch Pro2 ugrik be. asszem ez nálatok már orvosi eset.

(#28) Alwares


Alwares
aktív tag

Nekem se a iPhone ugrott be róla elsőnek. Mivel HTC készüléket ritkán látok, nekem újdonságnak tűnt a formája (kis túlzással persze, de nem volt mire asszociáljak), a hátlap meg érdekes és tetszik, így ahogy van. Biztos frankó kis minősége lesz. Ez a telefon a fő reménységem most már WP7 terén. Kíváncsi vagyok rá, remélem jó lesz a rendszer és semmi baki nem lesz ebben a telóban se és akkor egyszer talán meg is veszem.

(#29) Malachi válasza moonman (#27) üzenetére


Malachi
addikt

kiknél nálunk? mármint azoknál, akiknek van szemük? második mondat a válaszomban esetleg? szánalmas flamer vagy. minden jót.

(#30) moonman válasza Malachi (#29) üzenetére


moonman
titán

"kiknél nálunk?"

nálatok, akik ha érintőképernyős mobilt láttok, iPhone-t kiáltotok, vagy meglátjátok a Windows 7 tálcáját elkezdtek hurrogni, hogy dokk-koppintás. nálatok, akik úgy képzelik, hogy a spanyol viaszt is stívdzsobsz szarta és mindenki csak őt majmolja.

(#31) stevve válasza Alwares (#28) üzenetére


stevve
nagyúr

Ekkora Windows logóval nekem se az iPhone ugrott be. :D :B

(#32) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Eloszor nekem is az iPhone jutott eszembe, de csak a nagy gomb miatt, meg a krom-keret miatt. Aztan mikor raneztem a Touch Pro 2-re, akkor feltunt, hogy a HTC mernokei csak folytatjak a regi palettat. Es amugy nem jon be a kinezete, tul vaskos. HD2-szintet tessek mar megint elerni, kedves HTC... :U

(#33) Integra válasza joey04 (#21) üzenetére


Integra
titán

még a htc saját modelljeiből talán-talán,de hogy szifon.. nálad ez már krónikus, komolyan.
bámulatos, te is miket nézel bele a formába...
mikor rágtad el az utolsó bélyeget?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) Integra válasza moonman (#22) üzenetére


Integra
titán

kipróbálnék én is egy 4 collost, de ahogy te is írtad, legyen vékony a kerete, használják ki ideálisan a telefon előlapját. egy picit soknak tartom ennél a telefonnál is alul a sávot, picit vastag. de valszeg nem lehet sehogy sem az elektronikát jobban lezsugorítani.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) szaki42


szaki42
tag

Jól néz ki, bár eléggé hajaz a régebbi IPhone-okra, de az antennás hibát ők nem fogják elkövetni:)

(#36) moonman válasza szaki42 (#35) üzenetére


moonman
titán

"eléggé hajaz a régebbi IPhone-okra"

kész, feladom, holnap elmegyek szemészhez. :DDD

(#37) P00By


P00By
nagyúr

Lekerekített sarkok? Érintőkijelző? Ez egy ájfon! :U

;]

Egyébként abszolút TP 2 vonalat viszik tovább. A hátlap nekem tetszik, mozgalmas :)

(#38) Jadro válasza moonman (#36) üzenetére


Jadro
veterán

Nem a szemeddel van a baj, hanem az agyaddal. A szem csak közvetíti a dolgot, az agyad alakítja át ájfon specifikussá amit látsz. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#39) Integra válasza moonman (#36) üzenetére


Integra
titán

lehet, nekem sem ártana, látom az amoledet, hátha lerontja a szemész és akkor én sem látnám és igazat tudnék végre adni joey-nak... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) Thome válasza moonman (#14) üzenetére


Thome
addikt

Neked meg bármiről a flémkeltés?

Sorry, de nem állok le veszekedni, valahogy több jutott nekem.

[ Szerkesztve ]

(#41) moonman válasza Thome (#40) üzenetére


moonman
titán

flémkeltés, hogy szerintem nem a hypephone-t koppintották, hanem folytatják a saját TP2 dizájnjukat...? legyen.

(#42) henrikk002


henrikk002
csendes tag

Inkább az a baja, h neked egy zeneszerző ugrik be Schubertről. :)

(#43) Thome válasza moonman (#41) üzenetére


Thome
addikt

Nem a telefonra reagáltam. Az egész ki kiről koppintott dolgot meg szarom le, nem attól lesz jó vagy rossz egy telefon.

henrikk002: Nem, nem az a bajom, az a bajom, hogy még a szarba is beleköt. Bármibe. Az a bajom. De továbbra is a divathuszár ugrik be róla...

[ Szerkesztve ]

(#44) Inarus válasza moonman (#36) üzenetére


Inarus
addikt

Súgok: a kerek gomb az előlapon. :U A többi már csak a króm kereten múlik.

(#45) moonman válasza Inarus (#44) üzenetére


moonman
titán

gomb? az előlapon? ráadásul kerek?? ÁJFÓÓÓÓN! :Y

(#46) Integra válasza Inarus (#44) üzenetére


Integra
titán

megnézted az ingeden a gombokat ma reggel mikor felvetted?
milyenek? szögletesek? kerekített sarkosak? vagy kerekek? ómájgád!! hiszen te egy ájfón koppintás ingben ülsz az irodában!! ájfón-e vagy??
anyám...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) AS


AS
félisten

Ez már annyira szánalmas hogy minden a hájpphonre hasonlít hogy csak na.Ajfon elött is volt krom keret meg kör gomb...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) danih válasza Integra (#46) üzenetére


danih
addikt

Ez jó :DDD
Ennek a "minden ááájfóóón koppi" mániának véget kéne már vetni...

(#49) Inarus


Inarus
addikt

*facepalm :(((

Ad 1.) Rajtatok kívül itt senki nem mondta, hogy "iphone-koppintás"... :U

Ad 2.) Az előző mondatban a hangsúly valami ilyen lett volna A kerek gomb. Nem, nem azért mert kerek, vagy mert gomb, hanem mert hasonlít az iPhone-on találhatóra. Ezzel még nem azt mondtam (ahogy más sem), hogy koppintották az iPhone-t.

Ad 3.) Ha döjfösen álltok hozzá mindenkihez aki véleményét fejezi ki, és derogál felfogni amit mondok, mert nem egyezik a véleményetek az enyémmel, akkor inkább hagyjuk! Nincs miről beszélgetnünk. :))

(#50) plus44 válasza EczkE (#1) üzenetére


plus44
veterán

+1 A hátlapot az új desire-n IS útálom, meg az újabb HTC-ken minden...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.