Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Mintha 3D nyomtatták volna...

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#2) Kansas válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


Kansas
addikt

És összevissza 5mm-rel vékonyabb a standard 25mm-es ventiknél... más gyártóknak(Akasa, Arctic) szokott menni a 15-16mm vastagság, ha már egyszer slim ventiről van szó...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) icon válasza Kansas (#2) üzenetére


icon
senior tag

Nekem meg szimpi ez a venti úgy hogy jelenleg Aerocool Mirage-aim vannak, még a procihűtőre is feltettem egyet. Légszállításban, statikus nyomásban jobb, és még kisebb helyet is foglalna, pl. 2 simán mehetne fel a Cryorig H7 Ultrámra, biztos nyernék velük pár fokot. Az hogy zajszintben mennyit rontana a helyzeten, az egy másik kérdés... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#4) Kansas válasza icon (#3) üzenetére


Kansas
addikt

Attól függ, milyen házban akarod használni... a vastagabb ventik nyilvánvaló okból azonos fordulatszámon több levegőt szállítanak, másrészt viszont egy ITX házban top-down CPU-hűtő esetében nagyon nem mindegy, hogy a ház fala és a venti közt 5 vagy 10mm hely van...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#5) icon válasza Kansas (#4) üzenetére


icon
senior tag

Matrexx 55v3, és procihűtésnek. Mint mondtam, a Mirage ARGB-im vannak, ők 45.7CFM-et tudnak, 1.52mmH2O mellett, míg ez a venti 60,71CFM-et tud, 2,72 mmH2O -t tud.

És ami mellette szól még, hogy a Mirage 3 fordulatszámszintet kap a vezérlőtől, hiába kap PWM jelet, a Mercury-nál ezt biztosan finomabban lehet lapról szabályozni...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#6) Kansas válasza icon (#5) üzenetére


Kansas
addikt

Akkora böhöm házba minek slim venti? :F Bőven elfér a standard 25mm vastag is...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#7) Nyersszotyi


Nyersszotyi
tag

Ha a limitált hubertusomat egybeönteném a sörömmel akkor az is központosítaná az áramlást és esetleg a MINDENT IS. :DDD

Adjatok nekem egy egész Bolygót a Világegyetemben és kimozdítom helyéből a fix pontot.

(#8) icon válasza Kansas (#6) üzenetére


icon
senior tag

Mondtam, procihűtésnek...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#9) Kansas válasza icon (#8) üzenetére


Kansas
addikt

OK, de mivel tud többet egy BeQuiet, Arctic vagy Noctua 25mm vastag ventinél?
Már fordulatszámon és zajszinten kívül, mert azok tényleg magasabbak...
€33 az lesz vagy 15-17e Ft nálunk, szóval árban sem igazán kedvező...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.