Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Csak éppen a Telekom drágább tarifacsomagot jelentett be.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2) Depression


Depression
veterán

Ideje volt már, csak nem adhatják olcsón a telefonokat...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) #Chris


#Chris
tag

Csak én olvastam 'Valentin nap utáni d*gások'-at a Telenornál? xD :DDD

(#4) Rusi válasza DrBubo77 (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Pontosan azért van ott a "hasonló" szócska. :)

De azért megnyugtató, hogy ha az egyik szolgáltató hirtelen 47-48 forint helyett 19 forintért is tud adni egy feltöltőkártyás percet, akkor a másik kettőnél is megvilágosodnak, hogy nekik sem kell közel 50 forintos percdíjat kínálni, jó lesz a 19/25 forintos is.

Mobilaréna (2010-2017)

(#5) azka79 válasza #Chris (#3) üzenetére


azka79
aktív tag

Én is így olvastam. :)

(#6) M5Norbi válasza Rusi (#4) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyszer megvilágosodhatnának a készülékárak esetében is.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) janeszgol válasza Rusi (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

#nincskartell

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) lexter00 válasza Rusi (#4) üzenetére


lexter00
őstag

De miért fukarkodnak az adatkerettel?Rá akartak beszélni valamelyik új csomagukra mert régi előfietőjük vagyok és kapnék" kedvezményt" belőle.Korlátlan hálózaton belüli és 100 perc hálón kívülit +300 mega netet adtak volna.De most komolyan mire elég az a 300 mega 2017-ben?Ha lefogy akkor vegyek aranyárban plusz adatot.Régebben ha lefogyott nem tiltották le hanem csak lekorlátozták 64kb-ra az még jó is volt de így...Mondtam a csajnak hogy nekem pont elég az a perc ami a mostani csomagomban van de a net az nagyon gáz azzal kéne valamit csinálniuk.A mostani csomagomban van 200 mb+500 mega féláron mert ugye régi és jó fizető user vagyok.De még az 700 mega is elmegy, hiába itthon és a melóhelyen wifiről nyomom.Nincs nekem bajom a telenorral de ez a felesleges spórolás az adatkerettel csípi a szemem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.