Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nos, egyre érdekesebb a dolog. Gerendás Péter a Facebook oldalán megosztott egy hivatkozást, mégpedig azt, amit linkeltem már. Lehet, hogy tetszik neki a felajánlás, viszont ezt egy szóval sem mondja. Szerintem inkább a hiúságát legyezgeti a dolog.

Apró zökkenő is van, bár hiába gúgliztam rá, nem találom az idézett szöveget, amely állítólag Fábri Péter nyilatkozata.

"Drága naív barátaim. Fekete Péter mint színigazgató több magyar szerzőnek nem hogy jogdíjat nem fizetett, de volt olyan, akinek a művét szerződés nélkül volt képes bemutatni, ami, megjegyzem, egyenesen büntetőjogi ügy, nem is polgárjogi, mint az egyszerű nem-fizetés. A magam esetében az történt, hogy egyszer az ügyvédemnek sikerült ráijesztenie és visszamenőleg kifizette az elmaradt jogdíjaimat, úgy nagyjából másfél-két év után."

Hogy honnan veszem az információt? Tessen Margit Madárka Horváth kommentjére koncentrálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.