Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Phúú ez fájt.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#2) hNp88 válasza Csoffadalom (#1) üzenetére


hNp88
aktív tag

:D :D :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#3) moonlight115


moonlight115
tag

"Na, mit szóltok hozzá? Írjunk közösen mesét?" - Ez kérdés??? :DD
Ha igen, a válaszom: - Igen! / Nyertem? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) Vakegérke válasza Csoffadalom (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Smiley nélkül nehéz értelmezni mondandódat. Szerintem jót mulattál, de lehet, hogy tévedek. :)

moonlight115: Számítottam rád, bejött. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) moonlight115 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


moonlight115
tag

De be ám! :DD
Szóval, mi a kérdés? Hogyan folytatódjon a mese? Vonjunk be újabb szereplőket, vagy a meglévőket bombázzuk erkölcsnemesítő célzatú intelmekkel? :F :Y

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#6) Vakegérke válasza moonlight115 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neeem!
Ezt befejeztem, vagyis az olvasók fantáziájára bíztam a folytatást. Szóval mindenki aludjon ma éjjel lelkiismerete szerint, fantáziáljon romantikus, vagy extrém módon. :)

Új mese indul, talán holnap. De ha nagyon követelőzöl, akár még ma. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) moonlight115 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Szoktam én követelőzni? ;]
Mondjuk, egy keresztény szellemben nevelkedett néger ufót, akitől a buddhizmus sem áll távol, el tudnék képzelni új szereplőként, de az már horrorisztikus lenne. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) moonlight115 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Vagy egy lencseválogatásba beleőszült Hamupipőkét, aki megjelenik a színen, karján a lábfetisiszta királyfival... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) Vakegérke válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az új mese közös szülemény lesz. A vadhajtásokra, extremitásokra vonatkozó igényeket természetesen nem fogom beépíteni. No persze ha pozitív kisugárzása van a dolognak, akkor igen. Ilyen értelemben elfér a néger UFO is a mesében.

Szóval én leszek a mesélő, aki belőletek, ötleteitekből él, és megpróbálom a lehető legjobbat kihozni mindabból, amit mondtok, javasoltok.

#8: Látod, neked is vannak ötleteid. Miért nem írod meg őket? Vagy rám hagyod az ezirányú vesézgetést? :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Csoffadalom válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Csoffadalom
tag

Basszus ezt mindig elfelejtem! Nem baj mindig tanulok.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#11) Vakegérke válasza Csoffadalom (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Basszus, (hogy téged idézzelek,) még mindig nem tudom, hogy tetszett-e a mesém. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) moonlight115 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Pozitív kisugárzás, lássuk csak...Egy őrült professzor, aki EEG elektródákat dugdos a farkas bozontos ...hm. fejébe? Vagy IQ tesztet írat a nagyival? :F :D

Csoffadalom, a titokzatos....nem nyilatkozik.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) Vakegérke válasza moonlight115 (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy mit művelsz, ha beindul az interaktív mese... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) moonlight115 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


moonlight115
tag

Már majdnem beindult, nem? :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) Vakegérke válasza moonlight115 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A majdnem szó jelentése nem egyezik azzal, hogy megtörtént valami.
Rafirnyákos vagy, így falazhatjuk is a köntört, ha kedved tartja. ;)

Nem is tudom...
Éhes vagyok, mint a farkas, vörösbor is van itthon.
Piroska nincs, nagymama sincs, tehát nem járok úgy, mint a farkas. :O

Mikor induljon be? Holnap ráér, vagy még ma?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) moonlight115 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


moonlight115
tag

Ráér holnap, az UFO nem rohan sehova, te meg egyél, igyál, jó étvágyat kívánok! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#17) Vakegérke válasza moonlight115 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, akkor maradunk is ennyiben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Csoffadalom válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tetszett naaa.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

beteg nagyon beteg

(#20) Vakegérke válasza Gergő_ (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én azt mondom, hogy normális vagyok. Az viszont tény, hogy elmeorvosnál még nem voltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.