Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Igyekszem javítani a hibákat, várom a hozzászólásokat erről a remek játékról és a cikkről

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2) Gave válasza RasHaN (#1) üzenetére


Gave
addikt

Szerintem összességében jólett a cikk , néhol a tagolás lehetne áttekinthetőbb ,de a tartalom az okés , némi javitás meg plusz tartalom még ugyis hozzájön majd feltételezem ;) :C ,grat

(#3) RasHaN válasza Gave (#2) üzenetére


RasHaN
aktív tag

kicsit talán szétszórt, bővítés meg még várható, ennyi gondolatom volt eddig :D

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

nyűjtott
+ egy rakás enter hiányzik, azokat beszúrhattad volna megjelenés előtt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Vamp


Vamp
senior tag

Franc se érti mit kell törődni a csomagolással ennyit (a kiadó részéről). A játékkal játszunk, vagy a göngyöleggel?:D

(#6) toth_janika válasza RasHaN (#3) üzenetére


toth_janika
őstag

Pls repü nekem! :DDD :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#7) RasHaN válasza Vamp (#5) üzenetére


RasHaN
aktív tag

azért jobb érzés egy iylen pakkot a kezembe venni mint egy dvd tokba bevágott borító + fénymásolt kézikönyv kombót :)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#8) Zwiebi


Zwiebi
tag

Sok időt töltöttem azzal, hogy megtaláljam ezen játékban fellelhető súlyos hibákat, és végül sikerrel jártam.
-A Link Gun kicsivel erősebb, mint kellene.
Más hibát eddig nem találtam. :D

(#9) feka007


feka007
nagyúr

Mondjuk az lenne az igazi, ha config fájlból bekapcsolhatóak lehetnének a magas részletességű karakterek. De így is szép mozgás közben.

(#10) Gave


Gave
addikt

Néhány +képz... csekkoljátok:

(#11) 3psilon


3psilon
aktív tag

Faxxa cikk lett, sztem nem veszem meg a játékot, de 8000-ért telitalálat ár!

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#12) Menthirist


Menthirist
veterán

a te általad "high poly"-nak nevezett és az ingame közt szerintem csak a normal map részetessége a más, az eredeti, normal map generáláshoz készített karaktereket kétlem, hogy akár felvett animba is beletették volna, a maguk sokmilla polys méretük miatt... Szóval szerintem csak egy alacsonyabb részletességű map-ról van szó, ami viszont jelentheti azt, hogy buherálással hozzá lehet rendelni az eredeti, highres normalmapot is...

sőt kicsit jobban elnézve, egyáltalán nem egy óriás poly a high poly verzió, ha több is, nem sokkal több, mint az ingame

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13) feka007 válasza Menthirist (#12) üzenetére


feka007
nagyúr

Épp ezért jó lenne ha egy kis cfg módosítással lehetne engedélyezni a magasabb poly karaktereket, mert akárki akármit mond, szerintem nagyon rontják az összhatást ezek a baltával faragott karakterek, főleg mert látjuk amikor meghalunk, meg amikor vége a meccsnek akkor is...

(#14) Gyusz


Gyusz
őstag

Áhh, ha tudom, hogy nem 10k fölött lesz a játék ára akkor én is előrendeltem volna, az a táska elég klasszul néz ki.

(#15) Gave válasza Gyusz (#14) üzenetére


Gave
addikt

Szerintem a táskára ne vágyj :) ...max dísznek jó...a játék viszont lazán megéri azt a 8K-t. :) ;)

(#16) feka007 válasza Gave (#15) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt hiszem UT3-at kapok karácsonyra. :))

(#17) Gave válasza feka007 (#16) üzenetére


Gave
addikt

Nagyon helyes ! :) ...csak legyen már magyar szerver , kéne a 30-as ping :)

(#18) RasHaN válasza Gyusz (#14) üzenetére


RasHaN
aktív tag

a táska tényleg elég gáz minőségű, nálam a falat ékesíti mint trófea :)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#19) Gyusz válasza RasHaN (#18) üzenetére


Gyusz
őstag

Gáz a minősége vagy nem, de nálam is jól mutatna a polcon.

(#20) Gave válasza Gyusz (#19) üzenetére


Gave
addikt

Az hagyján :)...a minősége engem sem érdekelne ...csak probaképp felvettem és olyan mint egy kis retikül :DDD ... 192cm /64kg vok... megnézném a haveromon is aki nálam jóval szélesebb :)

(#21) _bs_


_bs_
tag

hát én Unreal1-el kezdtem, annak a DMjét láttam és néha játsszogattam is vele, UT1el elég keveset játszottam de nem igazán jött be. Részemről sajnálom h megnyomorírották az amúgy unreális (bocs) mozgásrendszerét, mert amilyen trükköket lehetett csinálni 2k4ben és főleg 2k3ban és ez a lehetőség amilyen szabadságot adott a játékban az szerintem egyedülálló (q1-q3, bunnyhopping meg grenade/rocketjump megközelíti) és most megint visszatértünk a sima szökkenéshez. Se épkézláb shieldgun, se falról elrugaszkodás.. A fegyverek meg szerintem irtó bénák, ahogy a shock combo kinéz az röhej. Noch dazu a UT2k3-2k4ben is volt béna fegyvermodell (biorifle, plasma) nade ami itt van az annyira konzolszagú, brrrr. kiráz a hideg. Dehát 15 éves vérpistikék termelik a bevételt, érthető.
Járművek, új pályák - erről nem nyilatkozhatok, csak a demo-t próbáltam ki és elment a kedvem az egésztől. Egy újabb shooter ahol csak pontosnak kell lenni, de nincs meg az ugrabugrálás élménye.
CSak ízelítő h mi az ami nekem hiányzik:

http://youtube.com/watch?v=KZDK1avGDwI

(#22) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Elég lelombozó, hogy még 2007-ben sem bírnak egy "épkézláb" emberi fejet rajzolni. Talán a COD4 jár ebben a legelőrébb.

Még nem játszottam UT-vel, de most lehet, hogy kipróbálom, kedvet csináltál hozzá. :K

(#23) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Azért a taktikai FPS-eket nem kéne leírni, főleg nem a Battlefieldek alapján, de még összehasonlítani sem az UT3-mal, más a célközönsége. (persze lehetnek átfedések)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#24) feka007 válasza ígyvanferi (#22) üzenetére


feka007
nagyúr

Crysis mindent szétaláz. :) [link] (teljesen ingame)
Mod: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#25) RasHaN válasza VaniliásRönk (#23) üzenetére


RasHaN
aktív tag

pont ezt próbáltam leírni, talán rosszul fogalmaztam. az ut és a taktikai csapat alapú fps-ek teljesen más játékélményt, más kategóriát képviselnek.

ígyvanferi: Még nem játszottam UT-vel, de most lehet, hogy kipróbálom, kedvet csináltál hozzá
akkor részben elértem a célom :)

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#26) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Vehicle CTF

egyik helyen elírtad

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#27) Senhi


Senhi
aktív tag

Hát nekem csak 24.-én lesz meg :)) ,de így a cikk alapján nagyon megjött a kedvem hozzá. Grat!

(#28) ígyvanferi válasza feka007 (#24) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Úgy gondoltam, azok között, amik el is indulnak értelmes beállításokkal. :D No, de ne fikázzam már én is a krájziszt. Az biztos, hogy "szép".

(#25) RasHaN: :K

[ Szerkesztve ]

(#29) feka007 válasza ígyvanferi (#28) üzenetére


feka007
nagyúr

Crysisban lowon is sokkal szebbek a karakterek, mint az UT3-ban. Szerintem kár volt ennyire lebutítani őket. :(

(#30) slyking


slyking
csendes tag

A játékról valóban annyit hogy zseniális.:D

bár azért van mit javítani még mindig. nagyon sok apróság van ami zavaró tud lenni
de az epic mentségére szóljon az új patch máris kinn van és jó is. reméljük hasonló ütemben érkeznek a javítások.

Jómagam ut2004el indultam de azt a mai napig hardcore szinten tolom, bár a nemrég végre szert tettem egy uj vasra így megkezdtem az átállást UT3 ra.
az UT3 remélem megint egy idöre felpezsdíti az Unreal-közösséget. és lesznek LANok dögivel.

Nekem nagyon tetszik. vannak akik lefikázzák,de a vélemyénem szerint méltó tagja lesz a sorozatnak.

Gigabyte P35-DQ6 | Core2Quad Q6600 | 4*1Gb Kingmax ddr2 800Mhz | Gainward 8800GT | 500GB WD + 200Gb Samsung | AeroEngine II | Samsung Syncmaster 225bw | Logitech G5

(#31) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hmm érdekes lett ez az UT3.
Igazából én nagy UT99 fan vagyok, persze mással is szoktam játszani ami még elfér egy legalább low grafon a 9600XT-n:D
De haverokkal csak UT99-ezünk, vagy néha 2004 de az nem annyira jó feelinges mint a 99...

Ebben az újban kicsit az nem tetszik, hogy olyan brutál nagyok a fegyverek... Szal az az érzésem támad (képek alapján) hogy ha kezükbe veszik a karakterek a fegyverüket akkor előreesnek :DDD

Kissé olyan fantasysak lettek a pályák... (Gothic-szerű) Nincs valami űrhajós vagy hasonló pálya? Meg még olyanokra gondolok mint pl a régi klasszikus Morpheus ahol több mérfölddel a Föld "felett" játszódik... Face meg hasonló pályák?

Sajna a jelenlegi konfigommal meg sem próbálom feltenni. :( Talán 3 év múlva ha veszek új gépet, azon már futni fog..
Egyébként az tetszik benne a legjobban, hogy UT 1 feeling...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#32) RasHaN válasza Apollyon (#31) üzenetére


RasHaN
aktív tag

mutatok pár képet ami tetszeni fog map szempontjából ;) a néhai Hyperblast egyfajta felújításának tűnik.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#33) RasHaN


RasHaN
aktív tag

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#34) Gave válasza feka007 (#29) üzenetére


Gave
addikt

Kicsit nekem is hiányzik az UT2004-es beállitgatás és az opciók a very-high beállitásra...főleg a karik miatt ...valsz a konzol már nem birta tovább :) (sztem ígyis a PS3 limiteit súrolhatja...) PC-sek meg reményeim szerint hamarosan kapják a megapackot vagy kijön az UT4 és kapunk kedvezményt ...aki megvette a 3-at...

(#35) edgR válasza _bs_ (#21) üzenetére


edgR
őstag

te mirol beszelsz? dodge jumprol, wall dodge jumprol, impact jumprol hallottal mar :F :W
az megint mas kerdes, hogy noveltek a gravitaciot es nem latsz supermaneket elrepulni magad felett mint pl 2k3ban, az szvsz csak hasznal a jateknak..

(#36) Ferdzsoo válasza edgR (#35) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Pontosan, az a video tényleg brutál, csak ne felejtsük el hogy az LOW GRAVITY mutatorral lett csinálva, igen a dodgejump tényleg hiányzik nekem is nagyon innen, meg a shield a minizők (nevet nem mondok ;] heh) ellen, de azért itt is vannak szép kis ugrások, bár tény és való annyira nem lehet benne repkedni mint 2k3-ban.
De SZVSZ ez tényleg pozitívum... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37) ollie válasza RasHaN (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez most komoly, hogy bmp-be nyomattad fel a screenshotokat? :U

***

(#38) atee


atee
őstag

Az UT99 4 évet kötött le az online játékkal versenyekkel. Nagyon jó volt!
Aztán ahogy jöttek az új részek szépen lassan elkopott az érzés!
Semmi más játék nem tudja azt vissza adni már.
Ezért nem eröltetem ezt a sorozatot. Viszont azt el kell ismerni, hogy a 99 óta ez a legjobb UT ami meg jelent. Talán sajnos már későn. Már nem mozgatja úgy meg az embereket mint annó! Az összes egykori társam át pártol más FPS be velem együtt! Ettől még UT4ever, de már csak szép emlék!

D-day 2002-01-04 01:54

(#39) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Fasza a játék ez nagyon, bár sokat még nem toltam vele, mert az asszony kezelésbe vette :)

A táska meg le van ejtve... hogy néznék ki vele munkahelyen :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#40) Gave válasza ollie (#37) üzenetére


Gave
addikt

Ha van rá ideje és vagy gyors netje...akkor ez téged miért zavar? :)

[ Szerkesztve ]

(#41) _bs_ válasza edgR (#35) üzenetére


_bs_
tag

ad1 - szerintem az a video rendes grav mellett volt megcsinálva
ad2 - az ut2k3/4 ben megtehető távolságok és magasságok nem igazán hasonlíthatóak össze azzal ami az UT3ban van. Itt egy "wall-dodge"nak csúfolt valamivel nem jutok olyan távolságra mint 2k4ben egy dodgejumppal. Nekem ez hiányzik. Egy Unreal nevezetű shooter meg ne a reális fizikáról szóljon már.

(#42) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Hát a PC-s játékok nem csak itthon nem kelendőek manapság. A Crysis egyelőre anyagilag bukta, az UT3 sajnos szintén. A multiplatformos, méginkább konzolos játékok viszik ma a prímet. [link]

[ Szerkesztve ]

(#43) edgR válasza _bs_ (#41) üzenetére


edgR
őstag

"ad1" - en ezt nem is tagadtam, ezt ne nekem cimezd
"ad2" - akkor nem maradt mas hatra, jatsszal a 2k4-gyel ;]
"ad2+1" - felreertettel, nem irtam, hogy realis fizikaval kell rendelkeznie, de annyira szelsosegessel sem, mint amit az altalad linkelt videoban lathattunk. ha ilyen mozgas mellett eltalaljak a csavot az csak makfaktor, megoli a jatekot.

(#44) kevin.1


kevin.1
csendes tag

Jelenleg még nincs jól működő linux server a játékhoz.
A játék szerver háttere még nem kiforrott.

Kevés szerver van, és azokon sem tolonganak a játékosok.
A pro-gamer nehezen fog váltani, "vérpistike" pedig sok egyéb alternativa közül választhat ha multizni akar.

De összességében tetszik nekem, megvárom az első tört szervereket.

[ Szerkesztve ]

(#45) Larry303


Larry303
addikt

assaultot vissza!!!!
amúgy a most kiadott patchnek, nincs vmi changelogja? kíváncsi lennék...
ebben viszont teljesen igazad van:
"ki kíváncsi a másik arcán lévő pattanás shaderelt textúrájára amikor a szeme közé csapja a flak-et."

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#46) Zolaash válasza RasHaN (#25) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Tudom, hogy a warez tiltott itt, de lenne egy kérdésem:

A nem teljesen eredeti biztonsági másolattal fel lehet pattanni a netre öldökölni? Mert akkor valószínűleg leszedném hogy megnézzem, és ha tetszene, akkor megvenném eredetiben. Mivel az életemből a Quake 1-től minden pc-s dolog kimaradt, (akkor egy 5x86-os AMD-vel fejeztem be a pályafutást, és a következő gépem már P4 volt) így nem tudom tetszene-e?! Nyolcezer forintot meg nem adnék érte úgy, hogy nem tetszik... ;)

Rip and tear

(#47) Ferdzsoo válasza Zolaash (#46) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Erre van a Demo! :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#48) Gave válasza Johnny Cage (#42) üzenetére


Gave
addikt

Ezt olvastam és nagyon elszomorító ...ami azt illeti a készítőket is megtudom érteni ..engem is jobban motiválna ,ha 10X jobban keresnék :(:(

(#49) CSorBA válasza Zolaash (#46) üzenetére


CSorBA
őstag

Mondjuk úgy, akad egy két olyan szerver

Amúgy van patch hozzá, ami elég sok mindent kijavít. (ahogy előttem is említettétek) Letöltéséhez, és egyéb kérdésekhez ajánlom a magyar unrealos oldalt.
De legjobb, ha ircen néztek körül: Quakenet: #ut3.hun

Nekem annyira nem jött be a játék, túlságosan hozzászoktam a 2k4hez, és írtóra idegesít, hogy nincs dodgejump, nincs adr, nincs shildgun (főleg ez!). Idegesítenek ezek a powerupok, stb stb. Sokkal, de sokkal inkább hasonlít az UT99re... Ami persze nem baj, csak nekem nem jön be :)

[ Szerkesztve ]

(#50) joki19


joki19
tag

Helló!

Milyen sebeségű internettel lett 67-es pinged?

Üdv!

25101823

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.